החזר מס לאחר תיאום מס

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אם מישהו יודע אם זה מסובך ואיך עושים את זה
ירד לי הרבה מס לפני התיאום ועכשיו אני רוצה לקבל אותו בחזרה וגם לבדוק אם מגיע לי משהו על השנים הקודמות
תודה רבה מראש....

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
אם מישהו יודע אם זה מסובך ואיך עושים את זה
ירד לי הרבה מס לפני התיאום ועכשיו אני רוצה לקבל אותו בחזרה וגם לבדוק אם מגיע לי משהו על השנים הקודמות
תודה רבה מראש....
תגיש את התיאום למעסיק ותקבל החזר בתלוש הקרוב
ועל שנים קודמות צריך להגיש בקשה להחזר מס

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ואיך מגישים בקשה להחזר מס?
האם יש דרך לעשות זאת באינטרנט או שצריך לבוא פיזית? ומה צריך להביא האם מספיק להביא טופס 106 של כל המעסיקים?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
ואיך מגישים בקשה להחזר מס?
האם יש דרך לעשות זאת באינטרנט או שצריך לבוא פיזית? ומה צריך להביא האם מספיק להביא טופס 106 של כל המעסיקים?
צריכים להגיש דוח שנתי למס הכנסה על כל ההכנסות של שני בני הזוג לכל שנת מס.
את הדוח ניתן לשדר באינטרנט רק אם כבר קיים תיק במס הכנסה, בכל מקרה לאחר השידור יש להגיש פיזית למס הכנסה.
לדוח יש לצרף טופסי 106 וקבלות על תרומות אם היו או זיכויים אחרים המגיעים לכם.
ממליץ לא להגיש לפני בדיקה יסודית שאכן מגיע החזר

בהצלחה

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ואיך אני בודק שמגיע לי בלי שרואה חשבון יקח לי את כל ההחזר??? (הרי מקסימום אני אקבל על כל שנה כמה מאות שקלים ואת זה כבר אצטרך לשלם לרואה חשבון)

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
ואיך אני בודק שמגיע לי בלי שרואה חשבון יקח לי את כל ההחזר??? (הרי מקסימום אני אקבל על כל שנה כמה מאות שקלים ואת זה כבר אצטרך לשלם לרואה חשבון)
בד"כ בדיקה חינם כך גם אצלנו במשרד.
בכל מקרה רואה חשבון לא לוקח את כל ההחזר הוא כן לוקח שכ"ט עבור הייצוג והעבודה שלו. הכוללת: הכנה, שידור הדוחות, הגשה לרשויות, מעקב ובדיקה עד לקבלת ההחזר המגיע.
לפעמים זה נגמר בהגשה ולפעמים זה יכולים להתיש עם תיקונים שוב ושוב.
המעלה שמגישים דרך מייצג שהעול עובר אליו לבדוק מתי זה מטופל ושההחזר המלא התקבל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה