דרוש מידע החזר מס ישן

אלעדית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
רציתי לברר, האם צריך טופס 106 לקבל החזר משנים שעברו אם למשל עבדתי במס' עבודות אבל בחלק מהמקומות לא עבדתי בחודש שקיזזו לי את המס אז האם אני צריכה להביא את הטופס של המקום בו לא עבדתי והאם צריך עוד משהו חוץ מטופס 106 כדי לסדר את זה אודה מראש למי שיוכל לענות לי כיון שעוד יומיים מסתיים הזמן( כי עובר 7 שנים)

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
צריך את כל ההכנסות של שני בני הזוג מכל המקורות לשנים האלו.
מייצג יכול להוציא טופסי 106 מכל המעסיקים - לאחר חתימה ואישור הייצוג - בעצמו דרך המערכת בד"כ.

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
רציתי לברר, האם צריך טופס 106 לקבל החזר משנים שעברו אם למשל עבדתי במס' עבודות אבל בחלק מהמקומות לא עבדתי בחודש שקיזזו לי את המס אז האם אני צריכה להביא את הטופס של המקום בו לא עבדתי והאם צריך עוד משהו חוץ מטופס 106 כדי לסדר את זה אודה מראש למי שיוכל לענות לי כיון שעוד יומיים מסתיים הזמן( כי עובר 7 שנים)
טופס 106 זה טופס ריכוז שנתי של המשכורת וזה בעיקרון מספיק כדי להוכיח את ההכנסה
יש עוד טפסים שצריך שקשורים להכנת הדוח

אלעדית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
קודם כל תודה רבה לכל המגיבים!!!!!!!
עוד שאלה מישהו יודע אם במקום עבודה אחד אין לי 106 ועבדתי שמה רק חודש אחד אפשר להסתפק בתלוש עצמו?

ייעוץ עיסקי ופיננסי

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
קודם כל תודה רבה לכל המגיבים!!!!!!!
עוד שאלה מישהו יודע אם במקום עבודה אחד אין לי 106 ועבדתי שמה רק חודש אחד אפשר להסתפק בתלוש עצמו?
תלוש מראה רק על אותו חודש, הוא לא מראה מה היה בעוד חודשים
106 זה סיכום שנתי תבקשי אותו מהמעסיק

ייעוץ עיסקי ופיננסי

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

בתיה ויג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה