התייעצות הזזת צינור ניקוז של שירותים

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
שלום
האם ניתן להזיז צינור ניקוז של שרותים?
הצינור עובר בחדר השרות, ועכשיו לקראת שיפוץ אני רוצה להזיז את זה 25 ס"מ.

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איפה הוא נמצא עכשיו? עומד שוכב?
נראה לי שקבלן יוכל לענות לך על השאלה הזו

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכאורה אפשר להוזיז עם זוויות של 45 מעלות למעלה ולמטה ולהמשיך את הצינור לקומה מתחת

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
השאלה היא בכמה
עם זווית של 45 מעלות להזיז 25 ס"מ זה הרבה שיפוע למעלה והרבה שיפוע למטה כך שאני לא ירוויח כ"כ

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
השאלה היא בכמה
עם זווית של 45 מעלות להזיז 25 ס"מ זה הרבה שיפוע למעלה והרבה שיפוע למטה כך שאני לא ירוויח כ"כ
יש היום זוויות של 45 מע' בגובה של 20 ס"מ בערך כך שעם ריבוע קטן למעלה ולמטה אתה יכול לסיים את הסיפור, השאלה היא האם זה טוב לדבר שלשמו אתה מחפש להוזיז את הצינור

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אבל הזווית הזאת מרחיקה את הצינור רק ב- 9 ס"מ מהמיקום שהוא נמצא עכשיו
מה שדורש הארכה של הזווית עד שזה ירחיק את הצינור עוד 16 ס"מ, ולחזור על אותו משחק גם למטה

ראש מנוע

משתמש פעיל
הרבה פעמים הצינור של הניקוז סמוך לקיר חיצוני אם אתה הולך על זה
אתה עושה קידוח של 4 צול בשיפוע וקונה צינור של 4 צול גמיש (זה בצבע שחור) עד למנול למטה
בקיצור תלוי איזה קומה אתם גרים נמוכה או גבוהה האם יש מנול בסמוך או לא
אני עשיתי במטבח ניקוז חיצוני ואח"כ השכן מתחתי התחבר לזה ושילם לי מרצונו חצי מהעלות.

ot!

משתמש מקצוען
לא כדאי להזיז זה יוצר סתימות
הצינור אמור לרדת ברצף מלמעלה עד למטה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה