דרוש מידע הזדהות בבנק - ניתן באמצעות רישיון נהיגה?

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
דרך אגב,
גם בבחירות אפשר עם רישיון או חייבים ת.ז.?

imac100

משתמש מקצוען
בחירות אפשר גם רשיון ודרכון

בבנק
לפתיחת חשבון, משכנתא ודברים כאלו
רק ת.ז

A052

משתמש סופר מקצוען
הייתי בבנק פעם כשאיזה אישה הגיעה לשאול את הבנקאי האם אפשר להזדהות עם רב קו......:LOL::LOL:
זה ממש לא מצחיק.
זה דווקא מאד עצוב, כרטיס שיש (כמעט) לכולם בכיס עם תמונה ושם, וא"א להזדהות איתו בשום מקום.
כי המדינה ה'חכמה' שלנו לא חשבה על הרעיון הכ"כ פשוט הזה שייקל על כ"כ הרבה אזרחים.

אגב גם רשיון לא אמור היה להיות תקף רשמית, רק בגלל ההליך הבטוח שמשרד התחבורה עושה, ניתן כן לסמוך עליו. אז אותו דבר היה יכול להיות עם רב קו, ומקסימום אפשר היה לכתוב עליו את מס' הזהות המלא או 4 ספ' אחרונות, ולאבטח שאין אפשרות שיתנו כרטיס עם תמונה של מישהו אחר. אבל זו מדינת ישראל שבה על הכל חושבים רק בדיעבד ובמרבית המקרים גם את זה לא עושים.

moshjon

משתמש חדש
הייתי היום בבנק
אי אפשר להזדהות לצורך משכנתא עם רשיון

נמבר וואן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה ממש לא מצחיק.
זה דווקא מאד עצוב, כרטיס שיש (כמעט) לכולם בכיס עם תמונה ושם, וא"א להזדהות איתו בשום מקום.
כי המדינה ה'חכמה' שלנו לא חשבה על הרעיון הכ"כ פשוט הזה שייקל על כ"כ הרבה אזרחים.
התשובה היא ברורה: החבר'ה שם בכנסת כנראה מעולם לא החזיקו רב קו בכיסם, לא הם ולא בני משפחותיהם, וכנל כל המשפיעים עליהם וסביבתם הקרובה..

וויינער יואל

משתמש מקצוען
התשובה היא ברורה: החבר'ה שם בכנסת כנראה מעולם לא החזיקו רב קו בכיסם, לא הם ולא בני משפחותיהם, וכנל כל המשפיעים עליהם וסביבתם הקרובה..
נראה לי שכל הדיבורים האלה הם רק עד שנופלים לאיזה קרבן לזיוף של מישהו עם כרטיס וכו'
זה מאד פשוט להבין, שבמוקדים של רק קו לא יושבים פקידים עם אמינות ושהתמחו בבטיחות של זיהוי וכו'
וגם יש שיטה למניעת זיופים בבנקים וכו', שצריך לראות גם את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות, שאת זה אין בכל הכרטיסים האחרים.

נמבר וואן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
נראה לי שכל הדיבורים האלה הם רק עד שנופלים לאיזה קרבן לזיוף של מישהו עם כרטיס וכו'
זה מאד פשוט להבין, שבמוקדים של רק קו לא יושבים פקידים עם אמינות ושהתמחו בבטיחות של זיהוי וכו'
וגם יש שיטה למניעת זיופים בבנקים וכו', שצריך לראות גם את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות, שאת זה אין בכל הכרטיסים האחרים.
זאת לא היתה ההצעה של @A052 הוא מציע שההנפקה תהיה מאובטחת כמו רשיון נהיגה.
רשיון נהיגה לנוהגים ורב קו לנוהגים לנסוע בתחצ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה