לימוד נהיגה הוצאת רישיון נהיגה

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אתה יודע מה צו"ל ?
אז הוא התכוון לשאלה הכי צולית.

יש הרבה שאלות בתיאוריה שנועדו לתת לך קו מחשבה של נהג.
ולכן בשאלה מה עושים כשרואים הולך רגל הולך באמצע הכביש, רוכב אופניים בצד הכביש, נהג שמשתולל, ועוד התשובה בד"כ היא "האט עד כדי אפשרות עצירה וסע בזהירות תוך כדי מעקב אחרי ה....."

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני עשיתי באשדוד חבילה של 4800 כולל טסט ראשון (לפני כחצי שנה) נסעתי כל פעם מבית שמש, עשיתי שיעורים משולשים פעמיים בשבוע! ניגשתי לטסט עוד לפני שסיימתי 28 שיעורים ועברתי בראשון ב"ה! מורה מאוד טוב ואדיב
תוך חודשיים וחצי הייתי עם רישיון ביד...

שאולניק

משתמש צעיר
אני עשיתי באשדוד חבילה של 4800 כולל טסט ראשון (לפני כחצי שנה) נסעתי כל פעם מבית שמש, עשיתי שיעורים משולשים פעמיים בשבוע! ניגשתי לטסט עוד לפני שסיימתי 28 שיעורים ועברתי בראשון ב"ה! מורה מאוד טוב ואדיב
איפה פרטים של המורה?

שאולניק

משתמש צעיר
זה בעצם יותר מ 170 לשיעור..
הוא עמוס בדכ?
כמה זמן זה מבית שמש לאשדוד

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

כמה שיעורים עשית בסה''כ ?

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
זה בעצם יותר מ 170 לשיעור..
הוא עמוס בדכ?
כמה זמן זה מבית שמש לאשדוד
זה יוצא בחשבון של 150 לשיעור אם עושים 28 שיעורים, אני בחרתי לא לעשות 28...
זמן הנסיעה הוא 1:15 בערך באוטובוס ישיר מבית שמש
כמה שיעורים עשית בסה''כ ?
22
אבל בזמנו כבר הבנתי שהוא הולך להעלות קצת את המחיר, אבל עדיין שווה מאוד, בפרט למי שמעוניין להוציא רישיון מהר...

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

חיים יפים מאד

משתמש מקצוען
השאלה היא האם יש טיפים לעבור את הטסט עצמו?
בטח שיש
ללמוד לעבור אותו...
והכי חשוב לא להתרגש, ראצלי בטסט הוא ביקש ממני לחנות חניה עומדת וזה משהו שלא למדתי בכלל, במקום להיכנס ללחץ נשמתי נשימה ארוכה, והופ, הייתי בפנים...

Tehila B

משתמש פעיל
@כח רצון או @כח הרצון (לא זוכרת מי פתח..)
הכי חשוב לקחת נשימה עמוקה ולדעת שזה יכול לקחת הרבה הרבה זמן, כסף ועצבים..

יש לנו מכר שתכנן להוציא רשיון בבין הזמנים- 3 שבועות, עשה שיעורים כל יום, לפעמים כפול, ואז לא עבר בטסטים.
בהתחלה קינאתי בו, בסוף עברתי לפניו...

חשוב לתת למח את הזמן לעכל את הנהיגה,
נזכרת עכשיו שהיה לי באיזשהו שלב הבדל של חודש בין שיעור לשיעור (חגים וכו') הגעתי לשיעור הבא והיה ברור לי ששכחתי הכל, וחבל על הזמן,
בסוף זה היה אחד השיעורים הטובים, נהגתי חלק,
דווקא כשנותנים את הזמן למח לעבד את החומר זה מצליח יותר.

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
150 לשיעור יוצא 4,200 ולא 4,800 ?!

אין מינימום שיעורים (28)?
יש על פי החוק מינימום שיעורים ,
פה ושם יש כמה מורים שמתחכמים עם החוק ושולחים לטסט עם פחות שיעורים .
לא חוקי ולא חכם ...

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
רשיון זה לא משחק ילדים
פשוט תעשה לפי הסדר
מורה נהיגה
טופס באינטרנט
אופטיקה
תאוריה
שיעורים
טסט ועברת בעזהי"ת [אני מכיר מישהו שעבר בתשיעי]

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
150 לשיעור יוצא 4,200 ולא 4,800 ?!

אין מינימום שיעורים (28)?
המורה שילם גם את כל האגרות, אני לא הייתי צריך להוסיף כלום
יש מינימום אבל כמו שאמרו-
יש על פי החוק מינימום שיעורים ,
פה ושם יש כמה מורים שמתחכמים עם החוק ושולחים לטסט עם פחות שיעורים .
לא חוקי ולא חכם ...
אבל מי שמוכן כבר, אז למה לא?
לא את כל אחד הוא מעביר ככה, ויש לי הרבה חברים שהלכו אליו, אבל מי שכן הוא מזרז ענינים...

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צריך לשלם מראש על כל השיעורים או כל שיעור בנפרד? ואם מראש, איך יודעים לפני כמה יצטרכו בפועל?

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
צריך לשלם מראש על כל השיעורים או כל שיעור בנפרד? ואם מראש, איך יודעים לפני כמה יצטרכו בפועל?
כל מורה לגופו, יש כאלה שלוקחים מראש על כל השיעורים ואז זה מוזיל לך , כי הם נותנים הנחה .
בכזה מקרה תשלם על חבילת בסיס שכוללת 28 שיעורים , אבל שוב, כל מורה והמחירון שלו .

בירושלים ומודיעין ובית שמש הסטנדרט היום 170

השאלה היא האם יש טיפים לעבור את הטסט עצמו?
בתור אחד שעבר בטסט ה5 אני יכול לומר שהצלחה היא לשים לב לכל פרט להשקיע כל המחשבה 17 דקות ואתה עובר
אני אישית לא ייחסתי חשיבות בטסטים הקודמים לכל פרט ולכן לא עברתי,חשבתי שהטסטר יזרום,
ולדעת שהטסטר רושם כל פרט בלי קשר לזהות הבוחן או התלמיד,זה העבודה שלהם

אני שמעתי הרבה סיפורים על בי"ס לנהיגה ששם זה עסקת חבילה ומשלמים מראש בתשלומים נגיד,
והמורים מזלזלים וזורקים את התלמידים איפה שבא להם כי הם מקבלים לפי שעה ואין לך אפשרות לברוח כי שילמת כבר ואתה עובר ממורה למורה באותו בית ספר ויחס מזלזל,ולא מלמדים טוב
עדיף מורה פרטי שאתה מכיר ומשלם כל כמה שיעורים והוא בידים שלך,ומקסימום לא טוב לך אתה עובר מורה

yosros

משתמש פעיל
אני שמעתי הרבה סיפורים על בי"ס לנהיגה ששם זה עסקת חבילה ומשלמים מראש בתשלומים נגיד,
והמורים מזלזלים וזורקים את התלמידים איפה שבא להם כי הם מקבלים לפי שעה ואין לך אפשרות לברוח כי שילמת כבר ואתה עובר ממורה למורה באותו בית ספר ויחס מזלזל,ולא מלמדים טוב
עדיף מורה פרטי שאתה מכיר ומשלם כל כמה שיעורים והוא בידים שלך,ומקסימום לא טוב לך אתה עובר מורה
ממש ממש לא
אני עשיתי בבי"ס עשו לי אחלה שירות ולימודים ברמה גבוהה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה