מידע שימושי הוצאת עין הרע

חיים דבוש

משתמש רשום
זהירותתתתתתתתתתתתתתתת אני גם עושה לבד אבל בפעם ראשונה הכנסתי הרבה עופרת בסיר חיכיתי שיעלה אבעבועות ורציתי לשפוך על הסיר השני מעל הראש של הבן שלי ואשתי אמרה לי תיקח מגבת מעל הראש של הילד וברוך השם ששמעתי בקולה בקיצור שפכתי את העופרת בתוך הקערה כל המטבח שלי היה עם החתיכות שנשפך לחוץ מחמת העופרת שהכנסתי לכן!!!!!!!!!!!!!!
יש גם כל מיני סוגי לחש שאומרים
יש אשה בירושלים שלוקחת מאוד זול כמדומני 30-40₪ לכל שם ואפשר גם דרך הטלפון וכך זה בלי ללכלך סירים ולקנות את החומר שווה כל שקל
הטל' של הרבנית 0583238064

הפצת ספרים

משתמש רשום
פרסום וקופי
רציתי גם להמליץ על הרבנית בן יהודה מירושלים
אשתי היתה אצלה בשביל עופרת להוצאת עין הרע והיחס מצוין
וכמובן שהרגישה שעזבו אותה כל הפחדים שהיה לה

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בבני ברק יש את הרבנית רוטנר מחליסה - בתה של הרבנית ווייס מירושלים - שהיא בעצם הותיקה ביותר בתחום הוצאת עין הרע בעופרת, ויש לה כמובן המלצות מגדולי הרבנים והאדמורי"ם בעולם - שהם עצמם פונים אליה בענין זה.
שולח לכם את הכתובת והמספר באישי.
אפשר פרטים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה