מידע שימושי הומאופתיה או רפלקסולוגיה לנוזלים באוזניים?

סייבר

משתמש מקצוען
המליצו לי על אורטל מזרחי אבל אין לה מקום...
המליצו לי על הומאופטית בשם דינה בבני ברק (הבת של סרוסי מירושלים) , אבל זו חתיכת השקעה ורציתי לדעת האם מישהו מכיר אותה? טיפל אצלה?
וכן , אשמח מאד להמלצות על רפלקסולוגיות מוצלחות לטיפול בנוזלים באוזניים

תודה!

יונה צחורה

משתמש מקצוען
תבדקו עד כמה הנוזלים חמורים
חייבים מעקב אחראי של אא"ג

לבן שלי היה נוזלים באוזניים
העדפתי לא ללכת על ניתוח
טיפלנו ברפלקסולוגיה ונרות הופי
ובגלל שהוא התגבר על הקושי (מדבר טוב, ידע בשיעורים וכו') לא ידענו שיש לו עדיין הרבה נוזלים
לצערי הרב הם הגיעו לעצב ופגעו בשמיעה
עשו לו ניתוח
לקח המון זמן עד שהיה שיפור ועד היום יש לו ירידה מסוימת בשמיעה באחת האוזניים כי העצב נפגע

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
המליצו לי על אורטל מזרחי אבל אין לה מקום...
המליצו לי על הומאופטית בשם דינה בבני ברק (הבת של סרוסי מירושלים) , אבל זו חתיכת השקעה ורציתי לדעת האם מישהו מכיר אותה? טיפל אצלה?
וכן , אשמח מאד להמלצות על רפלקסולוגיות מוצלחות לטיפול בנוזלים באוזניים

תודה!
לא מאמין גדול של השיטות האלה.
אבל אם מדובר בילד אז תעשו טובה לילד ותקבעו לעצמכם זמן מקסימלי שאם אז עדיין יש נוזלים אז הולכים לניתוח, כי אל"כ אז כל 4 חודשים שומעים על טיפול חדש שעוזר ב100% וכך נמרחים וגורמים נזק התפתחותי תדמיתי וחברתי לילד.
תלוי בגיל ומצב השמיעה, באופן כללי לא הייתי מליץ לתת צ'אנס של יותר מ-3-4 חודשים לכל הנסיונות האלה, קחו בחשבון שגם כשהולכים על ניתוח אז ההורים מתחילים לברר ורוצים שר"פ ולפעמים זה נמרח עוד כמה חודשים וגם את זה כדאי לתכנן מראש.
רפואה שלמה

סייבר

משתמש מקצוען
תודה רבה על התגובות!
יש לי באמת חשש מהחמרה אם נחכה
מצד שני היום היא בת 6 ומגיל 3 היא כבר עם נוזלים ובערך כל חצי שנה אנחנו אצל האא''ג - בדיקת שמיעה- וייבוש של הנוזלים. עכשיו כשהיינו אצל הרופא הוא שלח לניתוח (והציע את עצמו...) מה שגרם לי לקבוע תור לאא''ג אחר שייתן גם הוא דעה לגבי מצב הנוזלים.
חשבתי כן לתת תקופה של חודשיים - שלושה לנסות טיפולים אלטרנטיביים כי ממה שקראתי פה בפורום גם בניתוח זה יכול לחזור...
ואולי אכן מעקב של אא''ג במהלך התקופה.

לגבי קביעת תור לשר''פ - תודה- לא חשבתי על זה , אברר גם בכיוון הזה

סייבר

משתמש מקצוען
אני יוסיף שב''ה אין עיכוב התפתוחתי ואנחנו היחידים ששמים כל פעם לב לירידה בשמיעה כך שמהבחינה הזו, כן הרשיתי לעצמי לחכות קצת ולנסות טיפולים אלטרנטיביים

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה על התגובות!
יש לי באמת חשש מהחמרה אם נחכה
מצד שני היום היא בת 6 ומגיל 3 היא כבר עם נוזלים ובערך כל חצי שנה אנחנו אצל האא''ג - בדיקת שמיעה- וייבוש של הנוזלים. עכשיו כשהיינו אצל הרופא הוא שלח לניתוח (והציע את עצמו...) מה שגרם לי לקבוע תור לאא''ג אחר שייתן גם הוא דעה לגבי מצב הנוזלים.
חשבתי כן לתת תקופה של חודשיים - שלושה לנסות טיפולים אלטרנטיביים כי ממה שקראתי פה בפורום גם בניתוח זה יכול לחזור...
ואולי אכן מעקב של אא''ג במהלך התקופה.

לגבי קביעת תור לשר''פ - תודה- לא חשבתי על זה , אברר גם בכיוון הזה
3 שנים זה נסחב?
אני לא הייתי מחכה אפילו לא עוד יום.
(גם בניתוח זה יכול לחזור אבל בסיכויים הרבה הרבה הרבה יותר נמוכים מאשר אם התייבש מעצמו או באופן טבעי)
אני יוסיף שב''ה אין עיכוב התפתוחתי ואנחנו היחידים ששמים כל פעם לב לירידה בשמיעה כך שמהבחינה הזו, כן הרשיתי לעצמי לחכות קצת ולנסות טיפולים אלטרנטיביים
אם אתם גם שמים לב אז המצב גרוע!
מה שקובע זה בדיקת שמיעה (גם כשההורים לא מרגישים כלום), כי אם הילד צריך להתאמץ כדי לשמוע זה פוגם ביכולות שלו, זה כמו מי שלא רואה טוב אבל מצליח להסתדר בלי משקפיים, זה שאין עיכוב התפתחותי ניכר כמו בעיות דיבור זה לא אומר שלא נגרם נזק גדול מבחינה תדמיתית ומיצוי כישורים אחרים.

סייבר

משתמש מקצוען
לא חיכינו, העניין הוא שהתרופה לייבוש נוזלים כל פעם ניתנה למשך שבוע וזה עזר - היינו כל הזמן במעקב אצל האא''ג ובדיקות שמיעה כמובן כך שהסבל מהירידה בשמיעה ב''ה היה קצר כל פעם.
חושבת שהסיבה שרק היום הופנינו לניתוח זה הגיל, הבנתי שבסביבות גיל 6 זה אמור לעבור ואם זה לא עובר אז מפנים לניתוח.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
רינה פליישמן ממודיעין עילית.
מדריכה אותך לעבודה קצרה ועקבית בבית.

תודה ה'

משתמש פעיל
עריכה תורנית
למישהו יש המלצה על רופא קונבנציונלי מומחה בתחום הזה?
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה