עזרה הודעה הזויה בספאם מישהו נתקל בזה פעם האקר פרץ לי? להתייחס? דחוף!

מצב
הנושא נעול.

מייבין

משתמש פעיל
חברה קיבלתי הודעה כזאת בספאם שהאקר פרץ לי למחשב האם להתייחס
אין צורך לומר שאין לי דבר וחצי דבר מקילומטר למה שהוא כותב פה אני איש חרדי עם אינטרנט הכי מסונן שיש.
האם מישהו קיבל פעם גם כזאת הודעה

כותרת: אל תחמיצו את התשלום הלא מסודר. השלם את תשלום החוב שלך עכשיו.

שלום שם!

אני מצטער להודיע לך על כמה חדשות עצובות עבורך.
לפני כחודש או חודשיים הצלחתי להשיג גישה מלאה לכל המכשירים שלך המשמשים לגלישה באינטרנט.
בהמשך, התחלתי לצפות בפעילויות האינטרנט שלך באופן רציף.

קדימה, תסתכל על רצף האירועים המופיעים להלן לעיונך:
בתחילה קניתי גישה בלעדית מהאקרים לרשימה ארוכה של חשבונות אימייל (בעולם של היום, זה באמת דבר נפוץ, שניתן לארגן דרך האינטרנט) .
ברור שלא היה לי קשה להמשיך בכניסה לחשבון האימייל שלך (כאן כתוב האימייל שלי)

באותו שבוע, המשכתי להתקין וירוס טרויאני במערכות הפעלה עבור כל המכשירים שבהם אתה משתמש כדי להיכנס למייל.
למען האמת, זו לא הייתה משימה מאתגרת עבורי בכלל (מאחר שהיית אדיב מספיק ללחוץ על כמה מהקישורים באימיילים בתיבת הדואר הנכנס שלך לפני כן).
כן, גאונים נמצאים בינינו.

בגלל הטרויאני הזה אני יכול לקבל גישה לכל סט שלם של בקרים במכשירים (למשל, מצלמת הווידאו, המקלדת, המיקרופון ואחרים).
כתוצאה מכך, הורדתי ללא מאמץ את כל הנתונים, כמו גם תמונות, היסטוריית גלישה באינטרנט וסוגים אחרים של נתונים לשרתים שלי.
יתרה מכך, יש לי גישה לכל חשבונות הרשתות החברתיות שבהן אתה משתמש באופן קבוע, כולל מיילים, כולל היסטוריית צ'אט, שליחים, רשימת אנשי קשר וכו'.
הווירוס הייחודי שלי מרענן ללא הרף את חתימותיו (עקב שליטה על ידי נהג), ומכאן שהוא לא מזוהה על ידי כל סוג של אנטי וירוס.

מכאן, אני מניח שעד עכשיו אתה כבר יכול לראות את הסיבה לכך שתמיד נשארתי בלתי מזוהה עד המכתב הזה...

במהלך תהליך הליקוט של כל החומרים הקשורים אליך,

יש עדיין פתרון לעניין הזה, והנה מה שאתה צריך לעשות:
אתה מבצע עסקה של $1950 USD לחשבון שלי (שווה ערך בביטקוין, שנרשם בהתאם לשער החליפין במועד העברת הכספים),
ומכאן שעם קבלת ההעברה, אני אפטר מיד מכל הסרטונים ללא דיחוי.
אחרי זה נוכל לגרום לזה להיראות כאילו שום דבר לא קרה לפני כן.
בנוסף, אני יכול לאשר שכל התוכנה הטרויאנית תושבת ותמחק מכל המכשירים שבהם אתה משתמש. אין לך מה לדאוג,
כי אני עומד במילה שלי בכל עת.

זו אכן מציאה מועילה שמגיעה עם מחיר מוזל יחסית,
תוך התחשבות בכך שהפרופיל והתנועה שלך היו במעקב צמוד במשך פרק זמן ארוך.
אם עדיין לא ברור לך איך לקנות ולבצע עסקאות עם ביטקוין - הכל זמין באינטרנט.

להלן ארנק הביטקוין שלי לעיונך נוסף: 1EtgSZtpMMY3AEbAoctNYfRYaY3NXr ZbAj

כל מה שיש לך הוא 48 שעות והספירה לאחור מתחילה לאחר פתיחת האימייל הזה (במילים אחרות יומיים).

הרשימה הבאה כוללת דברים שכדאי לזכור ולהימנע מלעשות:
> אין טעם לנסות להשיב לדוא"ל שלי (מכיוון שהמייל וכתובת ההחזרה הזו נוצרו בתיבת הדואר הנכנס שלך).
> גם אין טעם להתקשר למשטרה או לכל סוג אחר של שירותי אבטחה. יתר על כן, אל תעז לחלוק את המידע הזה עם אף אחד מחבריך.
אם אני מגלה את זה (בהתחשב בכישורים שלי, זה יהיה ממש פשוט, כי אני שולט בכל המערכות שלך ומפקח עליהן ברציפות) -
הקליפ המגעיל שלך ישותף עם הציבור מיד.
> אין טעם לחפש גם אותי - זה לא יביא לשום הצלחה. עסקאות עם מטבע קריפטוגרפי הן אנונימיות לחלוטין ואינן ניתנות לאיתור.
> אין טעם להתקין מחדש את מערכת ההפעלה שלך במכשירים או לנסות לזרוק אותם. זה לא יפתור את הבעיה,
מכיוון שכל הקליפים איתך כדמות ראשית כבר מועלים בשרתים מרוחקים.

דברים שעשויים להדאיג אותך:
> שהעברת כספים לא תועבר אליי.
לנשום החוצה, אני יכול לאתר הכל מיד, אז ברגע שהעברת הכספים תסתיים,
אני אדע בוודאות, מכיוון שאני עוקב אחר כל הפעילויות שנעשו על ידך (וירוס הטרויאני שלי שולט בכל התהליכים מרחוק, בדיוק כמו TeamViewer).
> שהסרטונים שלך יופצו, למרות שהשלמת העברת כספים לארנק שלי.
תאמין לי, זה חסר ערך עבורי עדיין להטריד אותך לאחר העברת הכסף בהצלחה. יתר על כן, אם זה אי פעם היה חלק מהתוכנית שלי, הייתי גורם לזה לקרות הרבה יותר מוקדם!

אנחנו הולכים לגשת ולטפל בזה בצורה ברורה!

לסיכום, אני רוצה להמליץ על דבר נוסף... אחרי זה אתה צריך לוודא שאתה לא מסתבך יותר באירועים לא נעימים מסוג דומה!
ההמלצה שלי - דאגו שכל הסיסמאות שלכם יוחלפו בחדשות על בסיס קבוע.

~מיכלי~

משתמש פעיל
זה נראה שכל כמה זמן יש אשכול כזה....
אבל בסוף זה תמיד-----
שטויות ממוחזרות

ולכן מה שצריך לעשות , כפי שכבר אמרו:
אין שום צורך להתייחס.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני קיבלתי פעם ספאם שפרצו לאיזה חשבון באתר כלשהו שלחו לי את המייל והסיסמה של האתר ההוא
ואמרו שאם לא אשלם להם הם ישלחו את מה שלא עשיתי שם לכל אנשי הקשר שלי במייל (שגם אליו פרצו..)

בקיצור הכי גרוע שעשיתי באתר הזה היה לראות איזה סרט מטופש
אנשי קשר במייל יש לי אולי 3 ואחד מאשי הקשר הוא מייל נוסף שלי.

בררתי ואמרו לי שהם רק מחכים שיגיבו להם כדי שידעו שמכאן אפשר לסחוט ואני מפחדת מהם.
עד היום לא קיבלתי מייל עם כלום למייל השני..

עדיף לא להתייחס ולהינזק מאשר להתייחס ולהמשיך להינזק כי סחטן נשאר סחטן וברגע שיראו שהשיגו כסף ממכם הם ימשיכו לסחוט וממש לא ימחקו את המידע שלכם

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
טקסט קבוע שנשלח לעשרות מיילים, לא כל כך מורכב לזייף מיילים אם יש לך שרת פרטי
למחוק את המייל ואת האשכול ולהתעלם...
ופעם הבאה בבקשה לסנן קצת יותר את התוכן לפני שאתה מעלה אותו לפרוג

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה