הודעה בעליית המחשב

avi media

משתמש מקצוען
בחודש האחרון חוץ מהתפועות לוואי של עדכון וינדוס, יש לי תקלה עם הבטריה.
המחשב לא נדלק עם הבטריה ( גם כשהיא מלאה 100 אחוז - בת שנתיים מקורית של del )
במקרה שהמחשב דלוק ניתן לנתק את החשמל והמחשב עובד עד לתזוזה הראשונה של המחשב, כל תזוזה והכל מתנתק בבום.
בעליית המחשב בד"כ מופיע הודעה זו ,אולי שם הפיתרון ?
תודה רבה

נ.ב לגבי עדכון הוינדוס בצעתי התקנה נקייה של העדכון שהובא כאן, ועכשיו המחשב רץ מהר, מה שכן הוא לא נותן עדכונים שגיאה 0x800b0109
וכן בהתקנה של תוכנות הוא מבקש הורדה של דוט נט 3.5 ונכשל בהורדה, גם הורדה עצמית והתקנה של דוט נט מקבלת בקשה להורדה של המחשב שנכשל כמובן.
מה יכול להיות ?

קבצים מצורפים

• IMG_0409.JPG
    IMG_0409.JPG
    KB 559.2 · צפיות: 2

bris

משתמש סופר מקצוען
זה בעיה בשנאי .
שנאים של דל , יש להם בקר פנימי שמעביר מידע למחשב (על הפין הקטן שבתוך העיגול) על סוג השנאי .
כשהמחשב לא מזהה את השנאי או שהוא מזהה שזה שנאי שההספק שלו נמוך יותר ממה שהמחשב דורש הוא לא יטען את הסוללה וגם ינמיך את המהירות של המעבד אם אפשר .

הרבה פעמים הפין נשבר או מתעקם , או שהשבב הזה מתקלקל בשנאי , לעיתים נדירות זה בעיה במחשב עצמו שלא מסוגל לקרוא את הנתונים.

נסה דבר ראשון עם שנאי 65W אחר של דל (אם אתה לא בטוח אם הוא 65WATT תבדוק חפי ה AMPER זה צריך להיות 3.42A)

נ.ב. כמובן שאפשר להשתמש בשנאי גדול יותר (90 או 120 וואט)

avi media

משתמש מקצוען
תודה רבה. נראה לי שאכן יש עיקום קטן של המחט הדקה שבתוך השנאי .
אבל אם זה הסיבה למה רק תזוזה מכבה את המחשב ?
למה ניתן לעבוד עם בטרייה כל עוד ולא מרימים או מזיזים את המחשב ?

ולגבי העדכון יש לי איל לתקן את התקלה ?
עכשיו הוא גם לא קורא כרטיסי cd...
חוץ מתוכנות ועדכונים שלא ניתן להתקין.
תודה רבה מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה