הודעה אישית

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
אפתח בהתנצלות.
בזמן האחרון ולראשונה בשנתיים+ שבהם אני מנהל את הפורום, לא התפניתי להכנס לפורום, השתדלתי לכל הפחות לעקוב אחר המתרחש אולם גם זה לא תמיד עלה בידי.
זו הייתה תקופה של עומס חריג בצד שינויים משמעותיים בהמשך דרכי המקצועית.

בימים אלה אני מתחיל בעבודתי החדשה כמנהל מדור אינטרנט בבחדרי חרדים.

מכיוון שמטבע הדברים זמני מצטמצם בצורה ניכרת, בימים הקרובים יכנסו מנהלים נוספים לפורום, וביחד נקדם את קהילת מפתחי האינטרנט קדימה.

תודה לכל החברים שהמשיכו והוכיחו שהפורום גדול יותר ממנהל בודד, וכי הפעילות המקצועית כאן, ענפה, ולא תלויה באדם או בזמן.

בברכת הצלחה והתפתחות מקצועית לכולנו!
שמואל

נ.ב מעכשיו אתם יודעים לאן להפנות את הסקופים והידיעות הבלעדיות :rolleyes:

תשובה כהלכה

משתמש רשום
סורי, גדולי ישראל אסרו את האתר בחדרי חדרים ודומיו. לא כדאי שיתקלקל גם השם של פרוג. זו מחאה!

יריב

משתמש רשום
נדהמתי, חבל.
אני מקווה שתמשיך לפחות להוציא את המגזין.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
תשובה - גדולי ישראל אסרו בעבר את הפורום ומאז זרמו מים רבים בירדן (רמז: הוא קיבל הכשר) אני בכל מקרה עובד בחלק המקצועי של האתר בלבד.
יריב - אני בהלם, חשבתי שאתה אפילו לא קורא את המגזין...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
היי חברים נעים להכיר
טוב לראות אתכם

נ.ב. מתי הוא קיבל הכשר ואנחנו לא שמענו על זה?

יריב

משתמש רשום
קורא קורא, לוא דווקא את מה שכתוב שם אבל קורא מה שצריך.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
בהצלחה בתפקיד החדש.

Y

yossmor2

אורח
הרבה הצלחה והתפתחות מקצועית (מוכחת בשטח).

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י drvvv;498392:
מעכשיו אתם יודעים לאן להפנות את הסקופים והידיעות הבלעדיות :rolleyes:

באיזה תחום ספציפי? מדריכים? טכניקה? תלונות? [כפי שנראה יריית הפתיחה]

חיים נחמן

משתמש רשום
D I G I T A L
נכתב ע"י drvvv;498533:
תשובה - גדולי ישראל אסרו בעבר את הפורום ומאז זרמו מים רבים בירדן (רמז: הוא קיבל הכשר) אני בכל מקרה עובד בחלק המקצועי של האתר בלבד.
יריב - אני בהלם, חשבתי שאתה אפילו לא קורא את המגזין...

האתר שאתה מדבר עליו לא קיבל שום כשרות מאף גורם ואין סיכוי שיקבל אפילו על החלק של החדשות כל זמן שיש שם לינק לפורומים. העובדה שהאתר חסום בנתיב ובאתרוג אומרת הכל. גם פגשתי את הרב בלוי ממשמרת הקודש ושאלתי אותו האם לאפשר לביתי (גרפיקאית) הגולשת אצלי דרך רימון יכולה לבחדרי ואמר לי שגם רימון וגם בחדרי לא מאושרים לא לי ולא לביתי...
בכל מקרה תדע שהטעו אותך לגבי הכשר ושיהיה לך בהצלחה בכל אופן בכל מעשה ידך!

Haim

משתמש צעיר
D I G I T A L
התשובה שלא כהלכה

נכתב ע"י תשובה כהלכה;498500:
סורי, גדולי ישראל אסרו את האתר בחדרי חדרים ודומיו. לא כדאי שיתקלקל גם השם של פרוג. זו מחאה!

מתנצל, אבל, לעניות דעתי, הפעם -"התשובה שלא כהלכה".
מה היה אילו היו מציעים לו (או לכל יהודי אחר) לכתוב מאמרים מקצועיים ב-ynet או באתר של "ניו יורק טיימס"?
הלא גם על ynet ועל "ניו יורק טיימס" אין שום הכשר...
ברור שאין שום מניעה לפי ההלכה לכתוב מאמרים מקצועיים (תמורת תשלום - כפרנסה) עבור כל עיתון או עבור כל אתר אינטרנט - ללא צורך לקבל הכשר.
האם יעלה על הדעת שרופא מקצועי או עורך דין שיתבקש לכתוב מאמרים מקצועיים עבור, למשל, עיתון "מעריב" תמורת תשלום, ייאסר לעשות זאת עד מ"מעריב" יקבל הכשר???

מצפה לתשובה הלכתית מבוססת מצד כל מי שהביע התנגדות.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י Haim;499497:
מתנצל, אבל, לעניות דעתי, הפעם -"התשובה שלא כהלכה".
מה היה אילו היו מציעים לו (או לכל יהודי אחר) לכתוב מאמרים מקצועיים ב-ynet או באתר של "ניו יורק טיימס"?
הלא גם על ynet ועל "ניו יורק טיימס" אין שום הכשר...
ברור שאין שום מניעה לפי ההלכה לכתוב מאמרים מקצועיים (תמורת תשלום - כפרנסה) עבור כל עיתון או עבור כל אתר אינטרנט - ללא צורך לקבל הכשר.
האם יעלה על הדעת שרופא מקצועי או עורך דין שיתבקש לכתוב מאמרים מקצועיים עבור, למשל, עיתון "מעריב" תמורת תשלום, ייאסר לעשות זאת עד מ"מעריב" יקבל הכשר???

מצפה לתשובה הלכתית מבוססת מצד כל מי שהביע התנגדות.

אין לי עמדה ברורה בנושא הזה, אבל השאלה שאתה שואל לגבי עבודה במקום חילוני או מקום של עוברי עבירה היא שאלה לא פשוטה ואני לא כל כך בטוח בכך שאין עם זה שום בעיה.
זו שאלה שצריכה להיבדק לעומק מכמה היבטים שביניהם: בפני עיוור לא תיתן מכשול, סיוע בידי עוברי עבירה וחילול ה'.

לצד הטור שלך בנושא רפואה שמתפרסם במעריב, מתפרסמת גם מודעת שחץ. שתכשיל את הקוראים. אתה לא מודאג מזה? ובכלל, על ידי כתיבת הכתבות המעניינות שלך אתה פועל לטובת הצלחת העיתון ותומך בפעילותו - בכך אתה כנראה מחזק ידי עוברי עבירה (הקוראים ובעלי העיתון).

אולי הלינק הזה שדן בשאלה האם מותר למלצר במסעדה לא כשרה, יעזור לך להסתכל על העניין מזווית שונה:
http://www.hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID=14349

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
חוץ מהפן ההילכתי, אם שמוליק שם, הוא לא פה.
ואם הוא לא פה, זה מורגש....

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י wmw;499588:
חוץ מהפן ההילכתי, אם שמוליק שם, הוא לא פה.
ואם הוא לא פה, זה מורגש....

חותם על זה.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
צר לי לאכזב אתכם, אבל כאחד שעומד בקשר מתמיד עם כל הצדדים, וגם עם הרב בלוי בעצמו ישבתי יותר מפעם אחת לפגישות בנושא, הרשו לי לומר לכם שהסיפור לא כל כך פשוט.
בחדרי חרדים קיבלו הכשר, ובכל אופן כאן זה לא המקום להתדיין על כך, בהזדמנות אעלה כתבה בנושא :)

צר לי עוד יותר לאכזב אתכם, אבל בינתיים אני נשאר גם כאן ויש תוכניות משמעותיות לפיתוח הפורום והגדלת הקהילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה