מידע שימושי הודעה אישית שקבלתי, ואני מפרסם למען הכלל

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
שלום רב!

העלת לאתר פרוג לפני כחודשיים תוכן שמועתק מהאתר שלנו.
כוונתי לפוסט הזה:

(כאן היתה כתובת לאשכול, תודה למנהלים על המחיקה)

ברור לי שזה נעשה בתום לב, אך למעשה עברת בכך על חוק זכויות יוצרים, שהקנס עליו הוא עד 100,000 ש"ח לכל הפרה וללא הוכחת נזק.
אנו מעוניינים לתבוע חלילה, ולהפך - שמחים שעורכים תורניים כמוך מטיילים באתר שלנו, אך אנו לא מסכימים בשום אופן להעתיק תוכן מהאתר, בעיקר משום שזה פוגע מאוד בדירוג שלו בגוגל.

לפיכך נבקש ממך למחוק את ההודעה באופן מיידי. אם אינך יכול טכנית - בקש עזרה מהנהלת אתר פרוג.
אני מחכה לעדכון ממך בהקדם שזה בוצע.

יום נפלא, והרבה עשייה ופריחה!
ברכה

לאה דיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
סתם להעתיק תוכן מאתר אחר זה זכויות יוצרים?
או רק חומר מסוים?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

מתמחה במחשבים

משתמש צעיר

מתמחה במחשבים

משתמש צעיר
למה זה פוגע בדירוג???????
להיפך, זה משפר את הדירוג
גוגל מדרגת את האתרים, ואם היא מזהה אתר שהתוכן שלה מועתק מאתרים אחרים, זה הורס את הדירוג, כמו כאן בפרוג.

אבל אם היא מזהה אתר, שהרבה אתרים אוהבים להעתיק ממנה, זה אומר שהאתר מייצר תכנים יחודיים ופופולריים, ומשפר את הדירוג שלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה