ב.ד.ה. הוא רק בן 10‏‏!! יקותיאל יהודה בן חוה יהודית ז"ל

ראובן 23

משתמש מקצוען
7e0356ddc2ef4891b7b8f4f222e7dcfd.jpg

RUMV KKNUS

משתמש רשום
אמא של יקותיאל יהודה בן חוה יהודית כתבה וביקשה להעביר...

עדכון מצב על קותי יום ו', ערש"ק פרשת בהר לסדר אני ה' רופאיך

חברות יקרות,

ההדים על הכנס לפרסום גדולתו של ה' יתברך מעוררים גלים כל כך חזקים.

אני נפעמת ומתחזקת מלראות מה ילד יהודי טהור ותם שלא טעם טעם חטא עשה בכמה ימים, ולא רק בקרב המשפחה - בני דודים - חברים קרובים ...

לא הספקתי לקרוא הכל וכל חיזוק מדהים אבל רעות כתבה לי שקבלה על עצמה לקצר את הפיאה החדשה שקנתה, קבלה כל כך קשה !!!

אחי העביר לי אתמול הודעה שכתב לו יהודי יקר : "אני מבטיח שאם בחסדי ה' נזכה לחידוש הרגע הבא שלא בדרך הטבע וההרגל, והוא ברחמיו יוליד את קותי מחדש, אוסיף בלימוד התורה היומי שלי." והוא כותב לי שמדובר בדת"ל בעל ייסורים מהקריות

ויש עוד דוגמאות רבות כל כך מרגשות ומחזקות של אנשים שכלל לא מכירים אותנו. משהו לא מוסבר בדרך הטבע....

ולכן החלטתי שבגלל שההדים כל כך גדולים ברמה שהשם הגיע פשוט לכל מקום שהוא ולכן הסיכוי לנס עוד יותר גדול כי הפירסומא ניסא יהיה ענקקקקק ומוחשייייי וברור שהכל זה רק ה' ולא יהיה ניתן לטעות בכלוםםםםם לגבי הנס ולתלות את זה בידי אדם!!!!!

כרגע מבחינת ההלכה לא מענין אותה זה שהרפואה אומרת שאם חס וחלילה לא נזכה לנס - תעודת הפטירה תצא לתאריך של אתמול....

מותר לחלל עליו שבת !!!!

נכון, הוא אמנם מבחינת הכוונה במחיה מתים ברחמים רבים בגדר מת חי - וכאן המקום לכוון בתפילה ואין הכוונה שם על תחיית המתים שהיא הרי לא תצטרך רחמים רבים וזה הרי גם כתוב בלשון הווה ולא עתיד!!!! על המקרה הזה בדיוק מדובר !!!!!

וזו בכלל לא בקשה שונה מבחינת הנס המבוקש מאשר כל אחת מכן המבקשת בריאות על ילדיה כמו שאמר לי עוד אחד כיוון שכל רגע ורגע הקבה מחדש הכל רק אנחנו רואים את הנס העצום של חידוש הרגע הבא זהה לקודמו כנס מובן מאליו

אבל זה שקותי יקום עוד מעט ויקפוץ מהמיטה ויגיד לי בוקר טוב כאילו כלום -

זה בקשה של אותו גודל נס בדיוק

רק שזה נס בדרך הטבע וזה נס שלא בדרך הטבע

אמרתי לבעלי שבמקום מסוים נכון שמבחינת הרפואה - אין להם מה להציע אבל זה מרגיע ממש כי אנחנו אנשים קטנים ונכון שאנחנו יודעים שזה לא הרופא שמרפא אלא הקב"ה אבל עדיין זה מרגיש לנו בזכות האנטיביוטיקה / אקמול וכולי וכולי

ובמצב הנ"ל ברור מעל לכל ספק שנותר רק להתלות באני ה' רופאיך ואם כך, אם נזכה לנס, אין לו בעיה והוא לא מוגבל כמו הרופאים והרפואה של קותי והחזרתו ממצב של מת חי למצב של חיים רגילים לחלוטין כאילו כלום לא קרה למוח זה קטן על הקב"ה

הוא עושה את זה כל רגע ורגע

הוא זה שיצר את המוח המופלא שלו ומכונה המשוכללת הנקראת גוף האדם בלידתו מכלום ממש וזה אותו דבר מבחינתו לעשות את זה כעת

אין כל הבדל !!!!

כמו שברור לנו מצב של לידת תינוקות חדשים שזה ביכולתו ככה זה גם כעת

צירפתי תמונה של קותי שמבחינתינו להעביר אותה ( בלבד ) לכל מקום שהוא ( כולל אתרי חדשות וכולי )גם בצירוף מלל זה כדי שאנשים ידעו על מי הם מתפללים כי כשיודעים על מי מתפללים התפילה תמיד עוצמתית יותר

אח שלי צחק איתי אתמול על זה שנעשיתי מפורסמת מכל המיילים הנ"ל לאחר שאותו יהודי יקר מהקריות שלח לו את הקבלה שקיבל על עצמו

אמרתי לו: זה לא אני הכוכבת - זה קותי . הוא ילד כוכב , כובש עם נשמה גבוהה וענקיתתתתת ובעזרת ה בכנס בבניני האומה זה בכלל לא אני שאדבר ואנאם על הנס זה הוא

אז ככה עלה לי כבר חלק מהתוכניה

יהיה נאום של קותי ואתמול הרב אהרון רזאל הגיע לנגן והבטיח לבוא גם בסעודת הודיה אז אמרתי לו שאם ישמע שיש פרסום על הופעה חינם שלו בבניני האומה בתאריך לא ידוע שרק ידע על מה מדובר....

יש כברגם מישהי שהתחייבה למיתוג

למטה יהיה העזרת גברים , למעלה העזרת נשים וכמו שזה נרא ה יד מצב שבניני האומה לא יספיק אז כמובן שנשכור גם את טדי אם יהיה צורך ונפרסם את הנס הענקקקקק שכל כך הרבה מתחזקים וימשיכו להתחזק מכך

ועוד נקודה קטנה - היתה לנו תמיד תחושה ועוד יותר בימים האחרונים שהמזהה של המשפחה שלנו זה לא אני וישראל אלא אנחנו ההורים של קותי , אני אמא שלו, ישראל אבא שלו, מירי אחות שלו

זה לא קרה לאיזה ילד מגבעת שאול , או לאיזה ילד מד' 1 או לאיזה ילד מבית כנסת יחי ראובן

אלא לקותי

כשהוא נהיה בן 3 והלכתי לקנות לו כיפה עם האות הראשונה של השם שלו רקומה היה לי כל כך מוזר לשים את האות י שזו האות הראשונה בשתי השמות שלו יקותיאל יהודה

אמרתי שאנשים לא יבינו מה הקשר ורקמנו לו את האות ק כי הוא פשוט קותי

אז ככל אחד כשמתפלל עליו כדאי לומר שמתפללים על יקותיאל יהודה בן חוה יהודית המכונה קותי

אנא העבירו והפיצו הלאה

מי שרוצה כרטיס חינם להופעה של אהרון רזאל ( וקותי - כי ההרצאה שלו תהיה חתכת הופעה... )

שישלח מייל לכתובת קותי פרסום שמו יתברך <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>

ובעזרת ה' נעדכן על התאריך המדויק יהיה גם לגברים וגם לנשים ( לא מעורב כמובן )

נשמח אם כשאתם מעבירים את המייל הלאה קרן קותי לפרסום שמו יתברך תהיה מכותבת גם

המשיכו לקרוע שערי שמיים עבור קותי הנסיך שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וכמו שאמרתי מצורפת תמונה שלו וכן לינק לסרטון שלו מתכונן לדרשת בר מצווה שמסר לפני מספר חודשים כדי שכולם ידעו יותר על איזה פרח הם מתפללים .

ניתנת רשות לפרסם את התמונה והסרטון למען התחזקות לרפואתו בכל מקום שהוא.

בשורות טובות, ישועות ונחמות

חוי - אמא של קותי.

לינק לסרטון - https://photos.app.goo.gl/yhjbDxmMriiLdbbb9

מי שיכולה להתפלל ערבית בשבת לזכותו שתכתוב את זה במעשים הטובים בלינק של התהילים המצורף כאן: https://new.tehilimyahad.com/mr.jsp?r=msiFZAwgTF9

RUMV KKNUS

משתמש רשום
זה מיום שישי.....:

חברה שלי שהבן שלה התמוטט במוצש האחרון ולפי הבדיקות נמצא כי זה מוות מוחי
כרגע בית החולים משאירים את המזרקים עם התרופות וברגע שהם נגמרים לא מחדשים את המלאי
מה שאומר נותנים לו למות רח"ל
ומבחינתם כבר יש ת פטירה רטרו ליום שהגיעו התוצאות על המוות המוחי
אבל אנחנו יודעים כי אין הבדל בין מוח שהקבה יוצר לעובר מאשר לילד שנקבע לו כבר מוות מוחי
יקותיאל יהודה בן חווה יהודית המכונה כותי

מה שחברה שלי כתבה-
המשיכו לקרוע שערי שמיים עבור קותי הנסיך שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וכמו שאמרתי מצורפ לינק לסרטון שלו מתכונן לדרשת בר מצווה שמסר לפני מספר חודשים כדי שכולם ידעו יותר על איזה פרח הם מתפללים .
ניתנת רשות לפרסם את הסרטון למען התחזקות לרפואתו בכל מקום שהוא.

בשורות טובות, ישועות ונחמות
חוי - אמא של קותי.
לינק לסרטון - https://photos.app.goo.gl/yhjbDxmMriiLdbbb9

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה