ב.ד.ה. הוא רק בן 10‏‏!! יקותיאל יהודה בן חוה יהודית ז"ל

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עצוב ממש ממש!
בשורות טובות!
ושיבוא משיח צדקנו במהרה! אמן!

גלי אבן

משתמש פעיל
חברה טובה שלי הייתה גננת של הילד המקסים הזה לפני מס' שנים, והיא אומרת שיש ברשותה מס' תמונות שלו שהייתה מעוניינת להעביר למשפחה , אם מישהו מכיר את המשפחה מקרוב או יודע על כתובת המייל של אימו או אחד מבני המשפחה אני אשמח לעזרתכם..
בשורות טובות .

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
חברה טובה שלי הייתה גננת של הילד המקסים הזה לפני מס' שנים, והיא אומרת שיש ברשותה מס' תמונות שלו שהייתה מעוניינת להעביר למשפחה , אם מישהו מכיר את המשפחה מקרוב או יודע על כתובת המייל של אימו או אחד מבני המשפחה אני אשמח לעזרתכם..
בשורות טובות .
אני יכולה להשיג לך את זה אבל לא יודעת אם הם רוצים שיפרסמו את זה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה