דרוש מידע ההסעות לדיסיטי - מישהו השתמש בהם באחרונה?

למעשייה

משתמש פעיל
אשמח אם מישהו השתמש בהסעות מירושלים לדיסיטי, ויודע/ת לומר אם הם עומדים בלו"ז וכו'.

תודה מראש

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני נסעתי בהם כמה פעמים ובדרך כלל הם ממש בסדר יש תחנה בבניני האומה ביציאה מהעיר לכיוון רמות ובצומת רמות בעליה לרמת שלמה בהצלחה!

משפטנית פח

משתמש מקצוען
אחנו חיכינו בבין הזמנים בצומת רמות בערך שעה+ ולא הגיע

הבעיה שאין אפילו איך לברר

התיאשנו בסוף כך שהחוויה שלנו לגמרי שלילית יתכן מאד שזה היה מקרי

לא ניסינו שוב

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כן אני נסעתי ועליתי בתחנה בעליה לרמת שלמה
הגיע בזמן גם בהלוך וגם בחזור

camara

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לפני חודש השתמשתי
אחד לא הגיע
חזרנו לתחנה מרכזית
אחרי שעתיים יצאנו שוב והגיע
בחזור הגיע בזמן

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אין עוד תחנות בעיר??

יש תחנה בצומת הגבעה הצרפתית.

מהנסיון שלנו -
האוטובוס הגיע בזמן לתחנה בבנייני האומה, אבל לא היה עליו שום סימן זיהוי של די סיטי.
התחנה שם מבולגנת ועמוסה, מורכבת מכמה תחנות, והרבה אוטובוסים עירוניים ובין עירוניים עומדים בה בכל רגע נתון.
מי ששם לב לאוטובוס האנונימי, ורץ לשאול אם זו ההסעה של די סיטי- נענה ב'כן' והספיק לעלות.
כל היתר, יש מצב שנשארו בתחנה וחושבים עד היום שהאוטובוס לא יצא (הנהג מיהר לסגור את הדלת ולדהור הלאה).

Hello World

משתמש מקצוען
גם אני מהמאוכזבים
הקדשתי זמן לזה, התארגנתי, חיכיתי, הייתי יחידה בתחנות שמחכה ושום כלום, לא הגיע, ובדקתי שזה זמן שרשום באתר!
ואין עם מי לברר ולשאול
קצת לא מובן איך אנחנו יכולים לדעת איפה צריכים לעמוד ומי האוטובוס המדובר ולפי מה הוא מחליט אם לצאת או לא
אחרי הרבה זמן התייאשתי והלכתי
מעניין אם זה קשור לזמנים מתוגברים בחופש / בינהזמנים או שהסעה קבועה לכל השנה
אין איך לברר, ניסיתי כמה פעמים להתקשר למשרדים ולא עונים

למעשייה

משתמש פעיל
אז מהניסיון שלנו - מהיום:
האוטובוס הגיע בזמן, גם בהלוך גם בחזור (הנהג היה אדיב, והוריד אותנו בחזור היכן שביקשנו, למרות שיש לו רק תחנת הורדה אחת בבניני האומה).

Hello World

משתמש מקצוען
אז מהניסיון שלנו - מהיום:
האוטובוס הגיע בזמן, גם בהלוך גם בחזור (הנהג היה אדיב, והוריד אותנו בחזור היכן שביקשנו, למרות שיש לו רק תחנת הורדה אחת בבניני האומה).
ואיך זיהיתם שזה אוטובוס של די-סיטי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה