הדפסת קונטרס

גרשון האקר

משתמש חדש
שלום לכולם
אני רוצה להדפיס קונטרס של 150-200 עמודים בשישים עותקים (בערך...), ארצה להתייעץ עם חברי הפורום במספר נושאים:
א. מה הגודל נייר הסטנדרטי לקונטרסים תורניים?
ב. איך מעצבים ספר בword?
ג. איך מעצבים כריכה?
ד. כמה יעלה לי ההדפסה אם אני מעצב לבד ושולח רק להדפסה?
תודה רבה...

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
א. B5

ב. כמעט בלתי אפשרי לעצב ספר בוורד כמו שצריך.
כדי לעמד ולעצב ספרים צריך לעבור קורס
אם יש לך שאלה ספציפית אוכל לעזור לך בפרטי.

ד. אשמח לתת לך הצע"מ מסודרת אחרי שהקונטרס יהיה מוכן להדפסה.
בהצלחה!

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ואני רק רוצה עיצוב פשוט כמו זה
אם תשים לב, בספר המוצג בעמודים שיש בהם הערות שוליים, במקרה ויש הערה על עמודה מסוימת היא נמצאת תחת אותה עמודה, ולפעמים יוצא שבעמודה אחת יש הערה ובעמודה אחרת אין הערה כלל, ופעמים שיש בשני העמודות אבל בעמודה אחת יש (לדוגמא לא ספרתי את השורות) 10 שורות ובשניה 5 שורות. דבר כזה אינו כ"כ יפה ומתאים לספר מודפס. באופן כללי (אם תבדוק בספרים) הערות באים בצורה מסודרת בתחתית העמוד או בטור אחד או בשני טורים כאשר הם מאוזנים בצורה שווה לכן כדאי לעשות עימוד בתוכנה של עימוד ואולי בתוסף של הרב רחמים יכול לסדר את זה.
למחירי עיצוב אפשר לעיין בפורום המעמדים יש מחירון. (כמובן שהדבר משתנה ממעמד למעמד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה