הדפסת מקומון

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שלום,
אני כרגע מבררת מחירים ופרטים נחוצים להדפסת מקומון.
1. מה סדר גודל של הדפסת 40 אלף עותקים?
2. האם A5 יותר זול מהגודל של כח הפרסום/קוראים אלעד/לעניין?
3. תוך כמה זמן, בד"כ תבוצע ההדפסה? (מהיום להיום/למחר וכו'..)
4. דיגיטלי או אופסט?
5. סדר גודל של מחיר לעמוד?
6. הדפוס שולח אליי או שאני צריכה לדאוג לשליח?
7. כמה נהוג לשלם למפיץ ב-40 אלף בתים? (חלקים ל-3 מפיצים?)

תודה!

דפוס מיקוד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא כתבתם מספר עמודים ועובי נייר,
בכל מקרה אין לכם מה לחפש כאן בפורום בקשר לזה, אתם צריכים דפוס רוטציה.
כל אפשרות אחרת שתוצע לכם זה מישהו שיתווך ויקח עמלה בדרך.
חתימה.gif

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
מדובר בפעם אחת ח"פ או כל שבוע?

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לא כתבתם מספר עמודים ועובי נייר,
בכל מקרה אין לכם מה לחפש כאן בפורום בקשר לזה, אתם צריכים דפוס רוטציה.
כל אפשרות אחרת שתוצע לכם זה מישהו שיתווך ויקח עמלה בדרך.
צפה בקובץ המצורף 420806

מס' עמודים ממוצע 40. עובי- הכי דק. מה שמקובל בשוק.

תודה רבה רבה. אחפש.

מדובר בפעם אחת ח"פ או כל שבוע?

כל שבוע

אביקם

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
רק בית דפוס רוטציה
הדפוס ידאג להעביר לך את העיתונים לאן שאת רוצה
דפוס החדש ראשון לציון
יש דפוס ביבנה
אולי דפוס ידיעות אחרונות
דפוס כספים מבית גלובס
ויש עוד כמה בודדים

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפצה עולה 13 אג לאחד
130 ש"ח לאלף
רק בית דפוס רוטציה
הדפוס ידאג להעביר לך את העיתונים לאן שאת רוצה
דפוס החדש ראשון לציון
יש דפוס ביבנה
אולי דפוס ידיעות אחרונות
דפוס כספים מבית גלובס
ויש עוד כמה בודדים

תודה רבה רבה!
עזרתם לי מאד!!
ידוע לכם מה סדר גודל של מחיר להדפסה כזו?
30-35 אלף עותקים

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום,
אני כרגע מבררת מחירים ופרטים נחוצים להדפסת מקומון.
1. מה סדר גודל של הדפסת 40 אלף עותקים?
2. האם A5 יותר זול מהגודל של כח הפרסום/קוראים אלעד/לעניין?
3. תוך כמה זמן, בד"כ תבוצע ההדפסה? (מהיום להיום/למחר וכו'..)
4. דיגיטלי או אופסט?
5. סדר גודל של מחיר לעמוד?
6. הדפוס שולח אליי או שאני צריכה לדאוג לשליח?
7. כמה נהוג לשלם למפיץ ב-40 אלף בתים? (חלקים ל-3 מפיצים?)

תודה!
1. תלוי בכמות העמ'
2. וודאי שיותר זול מ-A4
3. בד"כ תוך 24 שעות אם זה ע"ב קבוע ומגדירים זמן הורדה לדפוס בקיצור חותמים חוזה מול בית הדפוס.
4. לא דיגיטלי אופסט או רוטציה וכמובן שבמקרה דידן רוטציה זה הצורך גם מבחינת מחיר וגם מבחינת זמן אספקה
5. מחיר לעמ' נגזר מכמה נתונים עובי נייר סוג הגימור סיכות או /הדבקה וכמובן כמות העמ'
6. בד"כ הלקוח דואג להובלה אלא א"כ סוכם אחרת .
7. הפצה בעלוים וכדומה בין 11 אג' ל-14 אג' בחוברות מכיוון שזה יותר כבד ודורש הפצה מורכבת דהיינו שצריך לפזר בכל העיר את החוברות זה יקר יותר בין 12-16 אג'
8. לא כ"כ קל להקים מקומון אבל אם הלכתם על זה לכו ממש בזהירות ולא להתפרע .. זה שוק מאוד מאוד קשה אבל מאוד מאוד ריווחי כך שכדאי המאמץ
הרבה הצלחה ושיהיה הרבה סיעתא דישמיא .

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
1. תלוי בכמות העמ'
2. וודאי שיותר זול מ-A4
3. בד"כ תוך 24 שעות אם זה ע"ב קבוע ומגדירים זמן הורדה לדפוס בקיצור חותמים חוזה מול בית הדפוס.
4. לא דיגיטלי אופסט או רוטציה וכמובן שבמקרה דידן רוטציה זה הצורך גם מבחינת מחיר וגם מבחינת זמן אספקה
5. מחיר לעמ' נגזר מכמה נתונים עובי נייר סוג הגימור סיכות או /הדבקה וכמובן כמות העמ'
6. בד"כ הלקוח דואג להובלה אלא א"כ סוכם אחרת .
7. הפצה בעלוים וכדומה בין 11 אג' ל-14 אג' בחוברות מכיוון שזה יותר כבד ודורש הפצה מורכבת דהיינו שצריך לפזר בכל העיר את החוברות זה יקר יותר בין 12-16 אג'
8. לא כ"כ קל להקים מקומון אבל אם הלכתם על זה לכו ממש בזהירות ולא להתפרע .. זה שוק מאוד מאוד קשה אבל מאוד מאוד ריווחי כך שכדאי המאמץ

תודה רבה על התשובה המפורטת!
2. המקומונים שהוזכרו לא בגודל A4..
5. נייר דק, כרומו, גימור הדבקה. בדיוק כמו המקומונים הקיימים... כמות עמ' בין 32-52
8. כמובן. אנחנו רק בודקים את השטח..

אמן. תודה רבה!

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
1. בבקשה
2. הם גודל A4
3. כפולות העמ' הם בד"כ ב-16
4.אכן תבדקו טוב ותשקללו .
רק לצורך העינין לסגור עיתון של 32 עמ' צריך ממוצע של 80-150 לקוחות
לגייס כמות כזו של לקוחות כל שבוע קבוע זה לא כ"כ קל . ואח"כ לטפל להם בקבצים לבצע גרפיקה וכו'..
אבל אפשרי וריווחי כך ששווה המאמץ

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
1. בבקשה
2. הם גודל A4
3. כפולות העמ' הם בד"כ ב-16
4.אכן תבדקו טוב ותשקללו .
רק לצורך העינין לסגור עיתון של 32 עמ' צריך ממוצע של 80-150 לקוחות
לגייס כמות כזו של לקוחות כל שבוע קבוע זה לא כ"כ קל . ואח"כ לטפל להם בקבצים לבצע גרפיקה וכו'..
אבל אפשרי וריווחי כך ששווה המאמץ

שוב- רוב תודות!!
אם נחליט ללכת על זה באמת, נעבוד בכל הכח..
אין ספק שזה עבודה רבה.

תודה!!

מוציאלאור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
1.
לא כ"כ קל להקים מקומון אבל אם הלכתם על זה לכו ממש בזהירות ולא להתפרע .. זה שוק מאוד מאוד קשה אבל מאוד מאוד ריווחי כך שכדאי המאמץ

נראה לי מעט סתירה, בין המילים ש"זה שוק מאוד מאוד קשה", ל"מאוד מאוד רווחי".
ממ"נ, אם זה רווחי מאוד, זה לא אמור להיות כ"כ קשה, כי יש רווחים גדולים, ואם זה מאוד קשה, הרי שהרווחים לא כ"כ גדולים.

ואם הכוונה, שכשמרוויחים, אז מרוויחים, ועד שמרוויחים זה קשה. לכאו' זה ברור לגמרי, שמי שמרוויח, מרוויח, אבל זו כל הבעיה, להגיע לרווח.

אני באופן אישי, כמי שמכיר ויודע על אינספור מקומונים מפסידים, מציע לכם להתרחק בכל כוחכם. שומר נפשו וממונו ירחק. התחום בעייתי מאוד, ומי שאין לו הון עצמי בסדר גודל משמעותי, וכן יכולת שיווק יוצאת מן הכלל, מומלץ לו להחביא טוב את הכסף מתחת המרצפות, ולא להשליכם בפזיזות מתחת גלילי הדפוס.

ולא, זה שיש לכם אמביציה, ו"אם נחליט ללכת על זה באמת, נעבוד בכל הכח..." לא ממש יעזור לכם, כי זה לא ממש קשור לרצון וזריזות, אלא כאמור ליכולות שיווק "יוצאות מגדר הרגיל", והון עצמי משמעותי ביותר, וכמובן לסייעתא דשמיא, במרחבי ג'ונגל זה.

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נראה לי מעט סתירה, בין המילים ש"זה שוק מאוד מאוד קשה", ל"מאוד מאוד רווחי".
ממ"נ, אם זה רווחי מאוד, זה לא אמור להיות כ"כ קשה, כי יש רווחים גדולים, ואם זה מאוד קשה, הרי שהרווחים לא כ"כ גדולים.

ואם הכוונה, שכשמרוויחים, אז מרוויחים, ועד שמרוויחים זה קשה. לכאו' זה ברור לגמרי, שמי שמרוויח, מרוויח, אבל זו כל הבעיה, להגיע לרווח.

אני באופן אישי, כמי שמכיר ויודע על אינספור מקומונים מפסידים, מציע לכם להתרחק בכל כוחכם. שומר נפשו וממונו ירחק. התחום בעייתי מאוד, ומי שאין לו הון עצמי בסדר גודל משמעותי, וכן יכולת שיווק יוצאת מן הכלל, מומלץ לו להחביא טוב את הכסף מתחת המרצפות, ולא להשליכם בפזיזות מתחת גלילי הדפוס.

ולא, זה שיש לכם אמביציה, ו"אם נחליט ללכת על זה באמת, נעבוד בכל הכח..." לא ממש יעזור לכם, כי זה לא ממש קשור לרצון וזריזות, אלא כאמור ליכולות שיווק "יוצאות מגדר הרגיל", והון עצמי משמעותי ביותר, וכמובן לסייעתא דשמיא, במרחבי ג'ונגל זה.
בוקר טוב.
כמי שמתעסק עם מדפיסי מקומונים ולוחות קיר שונים אני יודע על מלחמה קשה מאוד על כל עסק ועסק .
זה דורש אנשי מכירות ממולחים ותנאי תשלום מצויינים .
כמו כן מכיוון שעד שרואים כסף קרי עד שמצליחים לגבות את כל הכסף מהמפרסמים יכול לקחת לעיתים חודשים רבים מה שמצריך כמו שאמר חברינו "מוציא לאור " הון עצמי רב ויותר מכך כמי שיודע היטב את עלויות ההדפסה הסכום למקומון כמו הנ"ל ל-50.000 עותקים הוא בסביבות ה- 100.000 ש"ח בחודש מה שמצריך הון עצמי רב ותנאי אשראי מהדפוסים של שוטף + 180 ויותר.
מה שמפיל את רובם ...
אבל מי שיודע לעבוד נכון ועיקבי ולא מוותר על אף אחד ודואג לגביה ללא רחמים מצליח ובגדול כמו שאני מכיר ...
בכל אופן נכונה לכם משימה ממש ממש רצינית וכדאי להתייעץ רבות עם משרדי פרסום וכדומה או שאר אנשים שמבינים בתחום הפרסום בכדי לשקלל את כלל האפשרויות של סיכונים וכדומה .
מאחל הרבה הרבה הצלחה בכל החלטה שתתקבל.
המשך יום טוב.

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
.
אבל מי שיודע לעבוד נכון ועיקבי ולא מוותר על אף אחד ודואג לגביה ללא רחמים מצליח ובגדול כמו שאני מכיר ...
בכל אופן נכונה לכם משימה ממש ממש רצינית וכדאי להתייעץ רבות עם משרדי פרסום וכדומה או שאר אנשים שמבינים בתחום הפרסום בכדי לשקלל את כלל האפשרויות של סיכונים וכדומה .
מאחל הרבה הרבה הצלחה בכל החלטה שתתקבל.
המשך יום טוב.

רגע, לא הבנתי...
מפרסמים לפני הגבייה? למה? יש היום כרטיסי אשראי ולוקחים אותם במעמד קבלת הפרסום... לא?
או שאני מידיי תמימה?

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

על כל עבודה יש סיכון מול סיכוי ובודקים את כל הנתונים כמובן..
יש מקומונים שכן מצליחים, איך?
איפה העלויות הגבוהות כ"כ? בהדפסה? רק בהדפסה?
אשמח להחכים...

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רגע, לא הבנתי...
מפרסמים לפני הגבייה? למה? יש היום כרטיסי אשראי ולוקחים אותם במעמד קבלת הפרסום... לא?
או שאני מידיי תמימה?
לא ענין של תמימות כמו עינין טכני שהלקוח שולח קובץ לפרסום ברגע האחרון (שזה הרבה מאוד לקוחות )
ואין זמן להתעסק עם כ.אשראי וכדומה . או שרוצה לשלם בשיק אן מזומן ..
בקיצור העינין מאוד מאוד דורש להיות חזקים בגביה ..
ואגב רוב העסקים הטובים ביותר נופלים רק בגלל גביה לקויה שלפתע אין להם איך לשלם והם נמצאים עם הרבה כסף בחוץ ואז ספקים לא מוכנים לתת סחורה וכו' והנפילה עלולה להיות מהירה בכזה בצב.
לגבי עליות הפקת מקןמון זה ביעקר דפוס
אבל יש גרפיקאיות ואנשי מכירות וגביה והנה"ח והפצה ....

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לא ענין של תמימות כמו עינין טכני שהלקוח שולח קובץ לפרסום ברגע האחרון (שזה הרבה מאוד לקוחות )
ואין זמן להתעסק עם כ.אשראי וכדומה . או שרוצה לשלם בשיק אן מזומן ..
בקיצור העינין מאוד מאוד דורש להיות חזקים בגביה ..
ואגב רוב העסקים הטובים ביותר נופלים רק בגלל גביה לקויה שלפתע אין להם איך לשלם והם נמצאים עם הרבה כסף בחוץ ואז ספקים לא מוכנים לתת סחורה וכו' והנפילה עלולה להיות מהירה בכזה בצב.
לגבי עליות הפקת מקןמון זה ביעקר דפוס
אבל יש גרפיקאיות ואנשי מכירות וגביה והנה"ח והפצה ....

הבנתי. תודה רבה
בגביה אני טובה ב"ה וגם בגרפיקה אז את זה חסכתי..
"רק" הדפסה, הפצה והנה"ח...

מוציאלאור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה