הדפסה על עץ

• פותח הנושא zb
  • פורסם בתאריך

zb

משתמש פעיל
שלום לכולם,

אולי יש למשהו מושג איפה אפשר להדפיס גרפיקה על עץ? -ישירות על עץ ולא הדפסה על נייר והדבקה על עץ.

תודה מראש!!!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תשאלי את גרפיקץ. הם מתמחים בזה

zb

משתמש פעיל
... עוד משהו אני צריכה גם הדפסה על נייר מדבקה שקוף/לבן.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הדפסה על עץ - מדפיסים בדיו מיוחד על נייר מיוחד בנגטיב (MIROR), במדפסת הזרקת דיו רגילה (שתהיה איכותית כמובן), ואת הנייר שמים על העץ/כרית/כל מה שבא לך, ומעבירים את הצבע בחום. כל דבר וכל סוג עץ צריך דרגת חום משלו, ואורך זמן חימום משלו.
האיכות, די טובה.
ספקי השירות - כל חנות פוטו מתקדמת.

אם יש צורך באיכויות מטורפות, אזי יתכן שיש פתרונות של הדפסה ישירות על העץ. לא משהו שאני מתמצא בו. אולי עמיר יבוא ויספר לנו.

הדפסה על נייר מדבקה- מה יקרה אם תדפיסי במדפסת הזרקה על מדבקה (לא מבריקה, מט).
על נייר ממש (אין שקוף), אפשר גם במדפסת לייזר.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י RCpro;288790:
הדפסה על נייר מדבקה- מה יקרה אם תדפיסי במדפסת הזרקה על מדבקה (לא מבריקה, מט).
על נייר ממש (אין שקוף), אפשר גם במדפסת לייזר.
צריך להזהר- זה כמעט אכל לי את המדפסת (לייזר) כשכל המדבקה נמסה ופרורי טונר ליכלכו את ידי
המוכ בחנות התעקש שזה מתאים למדפסת... אולי לא לייזר....

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדפסה על עץ יש בירושלים:
"חותם ואות" - חיתוך בליזר וכו'
02-5021989
חבקוק 9

zb

משתמש פעיל
תודה לכל המגיבים :)
אבל אני צריכה משהו בקוטר של A3 בערך ורק כמה יחידות בודדות לא כמויות.

אם יש משהו באזור המרכז זה יהיה מצויין!

NIVDFB

משתמש פעיל
נכתב ע"י נעמי ברקאי;288796:
צריך להזהר- זה כמעט אכל לי את המדפסת (לייזר) כשכל המדבקה נמסה ופרורי טונר ליכלכו את ידי
המוכ בחנות התעקש שזה מתאים למדפסת... אולי לא לייזר....

כמובן שצריך לבדוק בחוברת ההוראות של יצרן המדפסת, ולראות באיזה עובי דף מדבקה המדפסת תומכת, ובזה להשתמש ולא אמורה להיות כלל בעיה, מנסיון הרבה פעמים.

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אנו עושים הדפסה על עץ בצבע מלא (סובלימציה זה נקרא) (ניתן להדפיס גם על אלומיניום מוברש באותה שיטה.)
וברשותינו גם מדפסת דיגיטלית בפורמט רחב (צבע על בסיס סולבנט - הדפסה עם עמידות חוץ גבוהה) להדפסה על מדבקות ויניל (PVC) לבן / שקוף ועוד מגוון חומרים.
אנו נמצאים באיזור התעשיה בכפר סבא.
אם זה רלוונטי נא ליצור קשר בפרטי.

תודה
ישראל
המשכפל שלטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה