הדפסה על כוסות נייר

gitti

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הי,
אני מחפשת מקום שידפיס לי כמות מינימלית של כוסות (משו כמו 50 יחידות)
במחיר טוב.
בירושלים.
אשמח לקבל הצעות :)
תודה

gitti

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
*אם יש כאן מישהו שמדפיס על מפיונים אשמח לשמוע
תודה!

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י gitti;n5047060:
הי,
אני מחפשת מקום שידפיס לי כמות מינימלית של כוסות (משו כמו 50 יחידות)
במחיר טוב.
בירושלים.
אשמח לקבל הצעות :)
תודה

לגבי הדפסה על כוסות
תחפשי כאן בפורום, יש אשכול על זה לפי זכרוני

דפוס מיקוד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין הדפסת כוסות וודאי לא מפיונים בכמות כזו,
כוסות יש החל מ 500 יח', מפיונים למיטב ידיעתי רק בסין ובכמויות ענק.

דפוס מיקוד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רוני1025;n5047212:
לפני כחודשיים הדפסתי 1000 כוסות זה דיגיטלי יכול להיות שיסכימו לעשות גם 50

כנ"ל
לא קיים ייצור של פחות מ 500 כוסות, מחוסר הצדקה.
כמות קטנה יותר לא תעלה פחות, כי יש מחיר מינימלי להדפסה שטאנץ והדבקה.

fastprint

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אפשרי להדפיס אצלי כוסות נייר אפשר גם השבחות וכו

מוזמנים לפנות אליי

fastprint

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
באזור המרכז

אפשר בכמויות קטנות כמה סוגים השבחות פוייל זהב כסף ולכה

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מקפיצה
מחפשת מקום להדפיס:
שקיות, כוסות לשתיה חמה, מגבון אישי ארוז
עדיפות למרכז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה