עזרה הדפסה על זכוכית לקיר במטבח

ציכי

משתמש צעיר
משהי העלתה כאן בעבר דבר כזה שעשתה ואני מתעניינת בזה
אשמח לכל מידע בנושא: קישור תמונה וכד'

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
יש לי בקלפות במטבח. זה שיעבוד לנקות את זה.
כל טביעת אצבע וכו'.
היום לא הייתי עושה את זה.
כשזה נקי זה מהמם. אבל שנייה אחרי כשזה מתחיל להתלכלך מטביעות אצבע קטנות ואבק זה דורש ניקיון תמידי.
אם זה לאופי שלך בבקשה...

ציכי

משתמש צעיר
אני מדברת על חיפוי קיר, לא משהו שאמורים לגעת בו.

טיפ טיפה

משתמש פעיל
את מתכוונת לחיפוי זכוכית לקיר?
יש לי דוגמה אחת שמאוד אהבתי, אבל עדין אין לי ניסיון עם זה...
upload_2018-6-21_14-1-3.png

ציכי

משתמש צעיר
זה ממש מה שהתכוונתי
בעבר היתה כאן משהי שהעלתה תמונה של המטבח שלה, משהו שהיא עיצבה עם מדפים ג"כ
וזה מה שאני מחפשת
אשמח אם משהי תדע לקשר אותי לאשכול ההוא

חולי

משתמש סופר מקצוען
יש לי בקלפות במטבח. זה שיעבוד לנקות את זה.
כל טביעת אצבע וכו'.
היום לא הייתי עושה את זה.
כשזה נקי זה מהמם. אבל שנייה אחרי כשזה מתחיל להתלכלך מטביעות אצבע קטנות ואבק זה דורש ניקיון תמידי.
אם זה לאופי שלך בבקשה...
לי יש ואני מרוצה מאוד, רק שצריך לשמור על זה אחרי כל שטיפת כלים אני מעבירה ניגוב קל, כך שהלכלוך לא מתייבש על הזכוכית והמראה נשאר תמיד נקי.
לי יש חיפוי זכוכית חלק וקלפה זכוכית עם דוגמא.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש חנות בדן דיזיין ליד קניון איילון בשם "בלורן"
שם את יכולה לעצב את הדוגמא שאת רוצה או לבחור מתוך המבחר הקיים.
אני עשיתי שם לקלפות
את יכולה לבדוק באתר שלהם יש שם אופציה של הדמיה.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה