עזרה בוורד הדפסה בוורד

מבין בהכל

משתמש מקצוען
התקנתי הרבה פונטים לווינדוס שלי
ומה שקרה שפתאום שאני רוצה להדפיס ועד היום הייתי יכול להיכנס לאפשרויות מדפסת ושם היה נפתח משהו מורחב שם יכלתי להדפיס איך שאני רוצה (או חוברת , בודדים, וכדו')
ומאחרי ההתקנה כשאני לוחץ על אפשרויות מדפסת נפתח לי עמוד מוזר עם הרבה אותיות באנגלית וכשאני לוחץ אישור נפתח לי רק מספר אופציות מצומצם (שחור לבן, כמויות וגודל) ולא מה שהיה קודם
מישהו מכיר כזו בעיה
פיתרון לזה
?
תודה מראש
תצלום של העמודים באנגלית שנפתחים לי וכן של אפשרויות ההדפסה העדכני

קבצים מצורפים

• 2.PNG
    2.PNG
    KB 96.6 · צפיות: 6
  • ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 59.6 · צפיות: 5
  • 3.PNG
    3.PNG
    KB 8 · צפיות: 6
נערך לאחרונה ב:

מבין בהכל

משתמש מקצוען
התקנתי הרבה פונטים לווינדוס שלי
ומה שקרה שפתאום שאני רוצה להדפיס ועד היום הייתי יכול להיכנס לאפשרויות מדפסת ושם היה נפתח משהו מורחב שם יכלתי להדפיס איך שאני רוצה (או חוברת , בודדים, וכדו')
ומאחרי ההתקנה כשאני לוחץ על אפשרויות מדפסת נפתח לי עמוד מוזר עם הרבה אותיות באנגלית וכשאני לוחץ אישור נפתח לי רק מספר אופציות מצומצם (שחור לבן, כמויות וגודל) ולא מה שהיה קודם
מישהו מכיר כזו בעיה
פיתרון לזה
?
תודה מראש
תצלום של העמודים באנגלית שנפתחים לי וכן של אפשרויות ההדפסה העדכני
אף אחד לא יכול לעזור ????????????????????????????????????????????????????????????????????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה