הדמיון שבמוזיקה! איפה זה?

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יפה מאוד!
למי שמכיר זהו הקנון המפורסם של פכלבל ברה.
שימו לב שבשיר "בואי בשלום" של שוואקי השתמשו באותו מהלך אקורדים בדיוק... (ובעוד הרבה שירים כמובן... המהלך ההרמוני הזה למעשה מאוד בסיסי ונפוץ)

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
Line Riders - Blue Danube

100efault.jpg

קבצים מצורפים

• Line Riders - Blue Danube.mp4
    12.8 MB · צפיות: 111

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
וואו מדהים
וכמו שקנטור כתב כאן, זה ממש עוזר להבין את המוזיקה ואגב כך גם לנגן אותה
מומלץ כתרגיל מוזיקלי!
פעם השמיעו לי את אגם הברבורים של סן-סנס ואמרו לי לשרטט את זה כאגם עם ברבורים, זה היה מדהים איך שהיצירה בנויה והשתקפה בשרטוט בהתאמה לנגינה, מה שעזר לי אחכ לבצע אותה.

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פעם השמיעו לי את אגם הברבורים של סן-סנס ואמרו לי לשרטט את זה כאגם עם ברבורים, זה היה מדהים איך שהיצירה בנויה והשתקפה בשרטוט בהתאמה לנגינה, מה שעזר לי אחכ לבצע אותה.
התכוונת כנראה ל"ברבור" מתוך קרנבל החיות של סן-סנס. "אגם הברבורים" זה של צייקובסקי.
ולעצם הרעיון, מעניין לנסות פעם. הבעיה שכישרון הציור שלי די גרוע, מעדיף להשקיע את הזמן בפסנתר.

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אויש תודה על התיקון
לענין הציור- גם אני לא מוכשרת בזה, הענין הוא עצם התהליך ולא התוצאה. את השרטוט עצמי העפתי מיד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה