הדמיה לבית כנסת - שאלה

ישראל רייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
שלום וברכה,
משום מה אני לא מצליח לקבל השתקפויות בחלונות שלי
עם dome light - זה תמיד נראה יותר מדי קרוב ולא ריאליסטי
ותמיד נורא חשוך.

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי...
תודה!

קבצים מצורפים

• Shul with Photoshop Missing Reflection.jpg
    Shul with Photoshop Missing Reflection.jpg
    KB 836.8 · צפיות: 374

צירה רוחמקין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
דבר ראשון חייב שיהיה חומר זכוכית מחומרי הויריי
וכמובן לשים ברק זה אמור לתת השתקפות

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם, אחד זה לחומר עצמו, 2 זה להשתקפות שאתה רוצה שיראו.
לגבי החומר עצמו יש המון מדריכים איך לעשות חומר זכוכית ואצלי אני כל פעם מתחיל מחומר אחד ומשנה אותו לפי ההדמיה עצמה, ז"א שאין לי בדיוק חומר קבוע שעובד על כל הסצנות, אבל כן יש איזשהו חומר בסיסי שמתחילים איתו.
לגבי ההשתקפויות, בהנחה שחומר הזכוכית שלנו הוא טוב, אז השאלה מה רואים בהשתקפות.
אם אתה עובד עם Dome Light האם שמת שם HDRI או רק אור פשוט? במידה ויש HDRI אז אמורה להיות השתקפות, חוץ מזה יש הרבה אנשים ששמים עצים/בנינין וכדו' ממול לחלונות כדי לקבל השתקפויות מגוונות יותר מאשר סתם שמיים.
מקווה שהצלחתי להסביר כמו שצריך, אשמח לעזור גם בפרטי.

משה עמר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לפי מה שזה נראה החומר בכלל לא הפך לשקוף.
יכול להיות שזה בגלל שאין לחומר עובי, ושמתי לב שכשאין עובי לחומר הוא לא נהיה שקוף.
אז תנסה ושיהיה בהצלחה!
אגב, הדמיה ממש ממש יפה, כבוד!!!

ישראל רייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תודה על התגובות!

אני רואה שהשאלה שלי לא היתה ברורה:
אני כן מצליח לקבל השתקפות של הHDRI

(על תתיחסו לתמונה שהעליתי - רינדרתי בכוונה בלי dome light שיצא שחור ובלי השתקפות שאוכל להכניס אח"כ שמיים מסוימים, ומנסה עכשיו לטפל בהשתקפות בשביל לשלב רק את החלונות עם ההשתקפויות - בתמונה.)

הזכוכית של ויריי ואני משתמש גם בdome light כמו שכתבתי
הבעיה
1. זה יוצא נורא מקרוב (כאילו שזה מטר מהחלון)
2. לא משנה באיזה עוצמה אני שם את הdome light (וניסיתי כבר כמה) ההשתקפויות נשארות מאוד מאוד חשוכות...

ניסיתי גם לשים עצים וכו ב"רחוב" ממול - אבל זה לא מטפל בבעיה של החושך

מקווה שתוכלו לעזור!
ואשמח גם לקבל חוות דעת על ההדמיה בכללי...:)
תודה

רחל רוב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אפשר להעמיד מול המבנה תמונה של רחוב, בתים וכד' והמרחק יהיה לפי המיקום שהעמדת את התמונה. אם התמונה מוארת גם ההשתקפות תהיה מוארת (בחר תמונה עם שמים שדומים לHDRI שלך.)

BEST STUDIO

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
ללא קשר לתיקון ההשתקפויות,
אם אני מבין נכון אתה מרנדר בנפרד את הסצנה בלי 'דום לייט' כדי שיהיה שמים שחורים, ואח"כ מרנדר עם 'דום לייט' ומוציא משם את החלונות שיש עליהם השתקפות ו'מדביק' את החלונות אח"כ?
זה ממש מסורבל.

הכי פשוט- רנדר עם 'דום לייט' ותעשה אותו שקוף ('אינויזבול), זה יתן לך את התאורה הנכונה וההשתקפויות בלי שיהיה שמים, תשמור בפורמט PNG ותוסיף שמים דומים לתאורה בפוטו שופ.

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
2 דברים אם תוכל לעשות בבקשה, אחד זה להעלות את התמונה ה"בעייתית" עם ההשתקפויות הקרובות והחשוכות.
ודבר שני להעלות תמונה של החומר של הזכוכית שאתה משתמש בו. אולי תעלה גם את התאורת דום שאתה משתמש אבל לא כל כך עקרוני, אחרי שנראה את כל האופציות ננסה לעזור.

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מעולה!! אני הייתי מוסיף עוד קצת השתקפות בצורה מאוד פשוטה, מרנדר Render Element של Reflection ומוסיף בפוטושופ במצב Screen ב-Blending Mode.

משה עמר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מאוד מאוד יפה, עכשיו זה מושלם!!!
רק חבל שעכשיו לא כ"כ רואים את הנברשת היפה ששמת בכניסה.

צירה רוחמקין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
מושלם ברמה נהנתי להסתכל על העבודה נקיה יפה ומושלמת אין מילים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה