דרוש מידע הגשת הצהרת הון - היכן??

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
קיבלתי כבר קנסות מרשימים. מילאתי כל מה שצריך, אבל למען ד' - איפה ואיך אני מגישה את הצהרת ההון הזאת? חפרתי בגוגל ונכנסתי גם לאיזור האישי שלי ברשות המיסים ופשוט לא מוצאת איפה אני יכולה להגיש את זה!!
אשמח מאוד לתשובה מהירה, תודה!!

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
באמת לשם הגעתי אבל היה נראה לי לא קשור...
איזו אופציה בוחרים בנושא? שום דבר לא מתאים.

ch1477

משתמש פעיל
להגיש במקביל בקשה לביטול קנסות,
לכתוב מכתב מתחנן.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נ.ב. ממליץ לעבור עם איש מקצוע ולא להגיש לבד
כבר כתבתי כאן בעבר שזה לא משתלם לי למרות שברור שהייתי מעדיפה. אני בקושי מרוויחה על העוסק פטור שלי ועם כל הדוחות שצריך להעביר כבר לא ישתלם לי.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
קנסות זה יותר זול?
לא:(
אבל כשמציעים לי לקחת מישהו בתשלום לא עושים את זה בגלל הקנסות אלא כי אומרים לי שאני לא אגיש טוב.
ואת כל שאר הדו"חות, אגב, הגשתי בזמן. אמנם עם לא מעט כאב ראש אבל עדיין היה שווה כי תכל'ס זה יחזור על עצמו ובפעם הבאה בעז"ה יהיה קל יותר.
אני פשוט בעוסק פטור שהוא פחות שימושי לי כרגע (בעיקר שכירה נכון לעכשיו) מתארת לעצמי שבחודשים הקרובים אעבור בעיקר לעבודה עצמאית ואז באמת אחפש מישהו שינהל לי את העסק כמו שצריך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה