הגשת דוח שומה ל 2018

312523

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי עוסק פטור
כל שנה שולחים לי דוח שומה בדואר
השנה לא שלחו לי..
מה אפשר לעשות למי אני פונה? והאם זה יעשה לי בעיה (זה לא באיחור כבר?)
תודה

A052

משתמש סופר מקצוען
אתם באיחור עצום!

אתם לא מגישים מקוון?
נכנסים לאתר רשות המסים ומגישים דוח מקוון, מדפיסים ושולחים למס הכנסה.

חיה.

משתמש מקצוען
אם תגישו כעת לבד דוח תקבלו קנס על כל חודש איחור.
אפשר לפנות למייצג - רו"ח או יועץ מס, וכך תוכלו להיכלל באורכות שלו והדוח יחשב כאילו הוגש בזמן.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אתם באיחור עצום!

אתם לא מגישים מקוון?
נכנסים לאתר רשות המסים ומגישים דוח מקוון, מדפיסים ושולחים למס הכנסה.
אנחנו שלחו לפני כמה חודשים ועדיין לא עדכנו. בתחילה שלחנו חוץ ממסמך אחד שבטעות נשמט לנו שזה אישור מביטוח לאומי על חופשת לידה כמדומני אך כבר לפני חודש וחצי בערך שלחנו את המסמך ועדיין לא מעודכן שהגשנו ולכן גם אנחנו לא מקבלים מענק עבודה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תנסו לפנות אליהם דרך המערכת באתר רשות המיסים

MAGNET

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם לי זה התעכב מאד השנה
רק היום קיבלתי את השומה
ואתמול אישרו את המענק עבודה

מנסיון, הגיוני שעדיין לא נקלט הדו"ח גם אם הוגש בזמן.
אם אתם מעונינים לזרז את הקליטה תשלחו את הדו"ח + כל המסמכים המצורפים אליו בקובץ אחד למשרד של פקיד שומה המטפל בתיק דרך מפ"ל- מרכז הפניות לרשות המיסים באינטרנט , ותבקשו לזרז את קליטת הדו"ח.
בד"כ הדו"ח נקלט תוך כמה ימים, תלוי במשרד ובעומס שיש בו.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
מנסיון, הגיוני שעדיין לא נקלט הדו"ח גם אם הוגש בזמן.
אם אתם מעונינים לזרז את הקליטה תשלחו את הדו"ח + כל המסמכים המצורפים אליו בקובץ אחד למשרד של פקיד שומה המטפל בתיק דרך מפ"ל- מרכז הפניות לרשות המיסים באינטרנט , ותבקשו לזרז את קליטת הדו"ח.
בד"כ הדו"ח נקלט תוך כמה ימים, תלוי במשרד ובעומס שיש בו.
הסיבה שנלחצתי כי גיסי שהוא גם ממלא דו"ח כל שנה טען שתוך חודש עד חודש וחצי מאז ששולחים את הדואר זה מתעדכן שם. אבל אולי בגלל שהיה חסר לי אישוראחד הם לא עדכנו.
בכל אופן שלחתי להם פניה במפ"ל בלי המסמכים. מקוה שיועיל. תודה לכם על הידיעה.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
פניתי ואחר מספר ימים חזרו אלי במייל וטענו שלא הגיע אליהם שום מכתב בדואר:(
הם כתבו שאם יש לי העתק של המסמכים והוכחה ששלחתי את הדואר אז אבוא עם המסמכים ויקלטו זאת.
הענין שאין לי הוכחה מהדואר רק מייל ששלחתי להדפיס באיזה חנות את הדוחות ששידרתי באינטרנט ורשום את התאריך שזה מלפני כמה חודשים. ניסיתי לשלוח את מה שכתבתי פה דרך מפ"ל בצירוף המסמכים וצילום מסך של המייל הנ"ל בפי די אף וכשזה נשלח היה הודעה שהיתה שגיאה בהעלאת הקובץ ואין לי מושג אם הקובץ נשלח(כנראה שלא)אך הפניה עצמה כן נשלחה וקיבלתי ע"כ אישור במייל. ומאז אני מנסה הרבה פעמים לשוח שוב הודעה יחד עם המסמכים ולא מקבל שום תגובה במייל שלי שהתקבלה הפניה. מה זה אמור להיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה