Manychat הגדרת cf מתוך טמפלט

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
האם יש אפשרות להגדיר שבשליחת הודעת טמפלט מסוימת אוטומטית הלקוח אליו נשלחה ההודעה יקבל cf ספציפי??

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כלומר? איך אני יכולה בהודעת הטמפלט לשלוח וובהוק למייק? (הבנתי שאת הcf אני אוסיף באמצעות מייק. אבל איך מייק נכנס לחגיגה של הודעת הטמפלט?)
כי בכל מקרה אנחנו כמעט תמיד שולחים הודעת טמפלט דרך מייק. send a flow.
אם שולחים בתוך מניצ'ט, צריך פשוט להגדיר שהnext step יהיה אקשן מסוג שמירת cf. מצ"ב תמונה
1676545559690.png

ואגב, אני מבינה בפורום אוטומציה עסקית = @שמים חדשים :)
בשמחה...

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה לא עוזר לי.
אני פשוט רוצה ליצור הודעת טמפלט שכאשר נציג עונה בלייב צא'ט בוא שולח אותה, ומיד אחר כך ישתנה קאסטם פילד של הנענה (ככה אדע מי קיבל כבר מענה ומי עדיין לא) זה לא תוך כדי פלואו ולא דרך מייק.
מקווה שכתבתי מספיק ברור...

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה לא עוזר לי.
אני פשוט רוצה ליצור הודעת טמפלט שכאשר נציג עונה בלייב צא'ט בוא שולח אותה, ומיד אחר כך ישתנה קאסטם פילד של הנענה (ככה אדע מי קיבל כבר מענה ומי עדיין לא) זה לא תוך כדי פלואו ולא דרך מייק.
מקווה שכתבתי מספיק ברור...
אני לא מבין, מה שכתבתי זה ממש הפיתרון.
ברגע שנשלחת לאיש קשר הודעת טמפלט, מיד נשמר לו קאסטם פילד עם ערך מסוים, נאמר :"קיבל הודעת טמפלט".
מה לא טוב?

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני פשוט לא רואה את זה כשאני מנסה לכתוב הודעת טמפלט... אני מתכוונת להודעות שנציגי לייב צ'אט שולחים, כן? לא להודעה שנשלחת באמצע פלואו.

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני פשוט לא רואה את זה כשאני מנסה לכתוב הודעת טמפלט... אני מתכוונת להודעות שנציגי לייב צ'אט שולחים, כן? לא להודעה שנשלחת באמצע פלואו.
אז יותר פשוט להוסיף תג מתאים מלוח ההתכתבות
1676554163581.png

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני מקפיצה שוב כי לא הצלחתי לפתור את האתגר הזה...
מדייקת את השאלה:
האם ישנה אפשרות להגדיר באופן קבוע מתוך הלייב צ'אט cf?
כלומר, ליצור אפשרות שבלחיצת כפתור / שליחת הודעת טמפלט יוסר cf קיים?
אני צריכה פשוט אפשרות לבדוק האם לקוח קיבל מענה באמצעות הלייב צ'אט ומחפשת דרך עקיפה שתוכל לבדוק את זה.
תודות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה