הגדרת מקלדת שליטה בקיובייס

נתי והקלידים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מחברת אותו בusb למחשב הוא אמור לזהות אותו אוטמטי אם לי באינפוד של הערוץ האינסטרומנט את יוכלה להגדיר את המקלדת שליטה או שהמקלדת צריכה דרייבר תחפשי באינטרנט יוכל להיות המון סיבות אבל ברמת העיקרון זה צריך להיות אוטמטי במיוחד בקיובייס 10-5

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
חיברתי אותו והקיובייס קולט אותו.

1581366770922.png

בערוץ של האינסטרומנט בחרתי את המקלדת,
אבל כשאני לוחצת עליה אין שום תגובה.

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לרוב במידי אם מחברים את המקלדת אן הכרטיס קול כשהקיובייס כבר פתוח זה בעיה, בדרך כלל כשסוגרים אותו ופותחים שוב הוא קורא את זה טוב
ככה יצא לי..

נתי והקלידים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
בתמונה של הגדרות של המידי תסמני את הווי השלישי שם תבדקי אם עובד וכן באיקסים מצד ימין תנסי להורי את מה שלא קשור למקלדת שליטה שלך
במצבים כאלה שואלים מקלדת שליטה לבדוק אם זה בעיה בהגדרות של הקיובייס או במקלדת שליטה עצמה גם את זה תנסי בהצלחה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מהתמונה שהעלית בשורה של הremut בצד שמאל לא מופיע המקלדת תלחצי בצד שמאל למעלה על הפלוס שמה יש את כל הדריוורים של המידי ותבדקי אם המקלדת מופיעה שמה אם כן תבחרי את זה וזה אמור לעבוד אם לא צריך להגדיר באופן ידני. אין לי את המקלדת הספציפית הזאת אבל יכול להיות שצריך 2 התקנות אחד למידי והשני שיסתנכרן עם קיובס. צריך גם להוריד את הוי מהdirect music יכול להיות שזה הבעיה

נערך לאחרונה ב:

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אגב, נכון לכל מיני מכשירים שמחברים ואין תמיד דרייברים, אם נכנסים ל windows update אחרי שהמכשיר מחובר למחשב ועושים עדכון למחשב, זה פותר הרבה פעמים כל מיני בעיות

aad

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צפה בקובץ המצורף 604703

צריך ללחוץ על הפלוס בצד שמאל למעלה ולבחור אופציה מתוך הרשימה (לא זוכר איזו כרגע), תסתכל באתר של מכללת bpm יש שם הסברים. אם אתה רוצה אני יכול לנסות לעזור לך בטלפון 0527143554 יש לי גם 10.5 והגדרתי משטח שליטה מורכב

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צריך לקחת דריוור מהפלוס ולהגדיר שהכניסות והיציאות יהיו המקלדת שליטה שרוצים לנסות את כל הדריוורים שברשימה... ככה אני מגדיר את השליטה בתוכנה דרך אפליקציה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה