משפחה בהתייעלות הגדלת הכנסות מקצועית 3 - פגישה מס' 7!

מצב
הנושא נעול.

צעד נכון

משפחה בתהליך התייעלות
אנחנו מרגישים שאנחנו עם פוטנציאל גדול להצליח שעד היום לא מספיק הכרנו את עצמנו והמנוע העיקרי שלנו ולא מספיק היינו במקום כזה שהתחושה היא שאנחנו בדרך לשם,
עד היום המחשבה על עבודה הייתה רק כסף והיום אנחנו מבינים שאדם שרוצה כסף ועבודה צריך לעשות את זה במקום שטוב לו ולא לעבור כל החיים בין עבודה לעבודה
אמנם כמובן אנחנו מרגישים יותר קרובים לשם מתמיד ומאוד מקוים שבאמת התחושות האלו יביאו תוצאה בעז"ה

ברוך פייגר

הגדלת הכנסות מהמנוע הפנימי
מנוי פרימיום
כיף לשמוע.

ניפגש בעז"ה בהקדם ונמשיך בהתלהבות את הדרך להגדלת הכנסות - מהמנוע הפנימי!

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
סליחה על ההתערבות, אבל זה ממש נשמע לי אני...

אם יש לכם כזאת עבודה תעדכנו אותי
יש לנו נספח מיוחד ששם כולם מוזמנים לדבר על הכל.
בכדי לשמור על הפגישה נקייה, אני אמחק את הודעתך, ונשמח שתכתוב אותה שם.
בעז"ה - וזה מטרת הלווי והפרויקט כאן לא פחות - שעוד ועוד אנשים ייעזרו מכאן.
בהצלחה!

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
כיף לשמוע.

ניפגש בעז"ה בהקדם ונמשיך בהתלהבות את הדרך להגדלת הכנסות - מהמנוע הפנימי!
תודה עצומה לרב @ברוך פייגר שמחכים אותנו מאד מאד מאד!
כל כך מדהים ומרגש לראות איך ש"איש את רעהו יעזרו, ולאחיו יאמר חזק", ובפרט כאשר מחוץ למחננו האנרכיה משתוללת לצערנו, כאן אנחנו משתדלים להטות את הכף לצד שני - באהבת חינם אין קץ, ובעזרה לאחר ללא גבולות!
בעז"ה, עוד נזכה ונראה מהפך מדהים אצל משפחה יקרה זו.
ואתם כולכם - איזהו חכם, הלומד מכל אדם ומניסיונם של אחרים!
נשתמע בפגישה הבאה..

המעבר לפגישה מס' 8 - פשוט מכאן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה