הגבלת צפייה בקובץ PDF

בריש

משתמש חדש
שלום וברכה!
יש לי בעייה בקובץ פי די אף אשמח למי שיש רעיון לפיתרון.
אז ככה, אני רוצה לשלוח במייל קובץ PDF לחברים, שיוכלו להוריד את הקובץ למחשב שלהם האישי, ויהיה קוד על הקובץ, אבל לאחר 48 שעות שהקובץ ינעל ולא יהיה אפשרות לפתוח את הקובץ בכלל.
אינני מעוניין שהקובץ יישב על שרת, כמו גוגל דרייב, או דף נחיתה, כי אני מעוניין שיוכלו לעיין בקובץ גם ללא חיבור לאינטרנט.
כמו כן יש בגימייל מצב סודי, זה גם לא עוזר לי כי השימוש הוא רק כשמחוברים לאינטרנט.
כמו כן לנעול קובץ PDF אני יודע, אבל אני רוצה שהקובץ יחסם לצפייה אחרי זמן.
הרעיון הוא, שאני מחפש להביא לאנשים קובץ שיהיה להם אפשרות להסתכל בו רק זמן קצוב כמו 48 שעות, ואחר כך הקובץ יחסם, מקווה שאני מספיק ברור במה שאני מחפש.
מי שיש לו פתרון לעניין זה זה יעזור לי מאוד מאוד וזה ממש דחוף לי.
בברכה

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ברגע שהבן אדם הוריד את הקובץ למחשב והוא לא יושב על שרת לכאורה אין לך דרך לשלוט בקובץ כי הקובץ כבר לא בשליטתך גם הקוד עובד רק בגלל שהוא מובנה בקובץ..

בריש

משתמש חדש
היי זה מה שאני מחפש, שיהיה מובנה בקובץ הגבלה לצפייה.
בברכה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה