מידע שימושי הבעת דעה אישית בעניין ניהול הפורום

מצב
הנושא נעול.

איש אופקים

משתמש מקצוען
אני כותב זה מקירות ליבי...עד מתי...
לא ייתכן שבאתר כזה מכובד ויעיל שיש לי הרבה כבוד לפורומים המיוחדים פה
אבל לא יכול להיות שמה שלא ואיך שלא תגיב -תכתוב-תעלה או תנסה להצטרף לפורום כלשהוא או תנסה להעלות תמונת פרופיל וכד'
הנושא יימחק -ינעל -יעלם וכד'
או שפשוט תושהה או תעוף החוצה
כן כן אני יודע שתוך כמה זמן הנושא יינעל יעלם-יאלם
אבל אני את שלי עשיתי..... צר לי
נראה שכאלו דברים זה ממש אבל ממש לא מכבד לא מועיל ואפילו קטנוני על גדר של גנון
סורי
אני חושב שצריך שיהיה חוק וסדר אבל בהגיון...
לא כל דבר שלא מפר את גידרי ההלכה או להבדיל החוק או להבדיל את תקנון הפורום
אז צריך להשעות למחוק לנעול וכד'
תודה שקראתם לפני שזה נמחק...

רחל סרולוביץ

כתיבה שיווקית וקופירייטינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מחובתי להגיב-
לי יש נסיון עשיר בפורום, ובכל שנות השתתפותי לא סבלתי מהתופעה המתוארת דלעיל.
כנראה שיש דרך (והיא לא כל כך פתלתלה) לדעת מה מתאים לפורום ולכלליו ומה לא.

איש אופקים

משתמש מקצוען
מחובתי להגיב-
לי יש נסיון עשיר בפורום, ובכל שנות השתתפותי לא סבלתי מהתופעה המתוארת דלעיל.
כנראה שיש דרך (והיא לא כל כך פתלתלה) לדעת מה מתאים לפורום ולכלליו ומה לא.
ח"ו שלא תבינו לא נכון אין לי עניין לעשות פה פרובוקציות
רק הרגשתי שמחובתי להעלות את הנושא הטעון אצלי כ"כ
כי כמה שנים שאני פה כבר בפורום ועוד לא הצלחתי להבין ולרדת לעומק הכללים של הפורום
סורי
וגם מעניין אותי אם זה תופעה כללית או שלא ואני טועה...
מעניין אותי לדעת מה הציבור חושב על כך....על כזה אתר מועיל ומכובד ...

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם שמתי לב העניין של פרסום באתר על כל נושא שהוא זה די רגיש כאן וקצת בצדק אם כי כדאי באמת לתת הסבר

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שאלתי פעם על אשכול שננעל וענה לי המנהל כך-
[מצוטט]

הפורום הזה במתכונתו נמצא בנקודה שברירית מאד. הוא אכן פתוח בכל החסימות היות והוא מביא תועלת עצומה לבעלי מקצוע אך העובדה שהוא מכיל התכתבויות שאינן מקצועיות לא נעלמת מעיני הרבנים והסינונים.
כל עוד וההודעות-שאינן-מקצועיות ענייניות וממוקדות זה בסדר מבחינתם, אך ברגע שיתחיל להיות באתר אשכולות של פטפטת ובדיחות הם עלולים לחסום את האתר והנזק יהיה הרסני לכולנו.
זאת נקודת הזווית של מנהלי האתר שאינם מאפשרים אשכולות אלו.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
מטרת העל הבסיסית של האתר הוא מקצוע (וכסף על הדרך. פרסומות למקום, וגם לאחרים)
מפה ועד לאפשר לאנשים לדבר סרה על מי שהם רוצים-
זכות בעלי האתר לאסור זאת.
בפרט שעל חלק מהאנשים(לא ספציפית כאן, אלא בעבר) האתר הועמד לדין שלא בצדק, רק מפני שבעליו נתנו לשיחות דיבה לחדור אליו(ראה ערך "----- ------ -----").

מכאן שלוחה הערכתי למש' דיקמן ולכל המנהלים.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
מדיי פעם עולים כאלו אשכולות, והמסקנה המתבקשת היא:
- להרגיש אורח, ולתת את הכבוד למארח.
- לתת לניסיון לעשות את שלו, כדי לגרום לאשכול לא להימחק.
ואם לא הולך:
- לצאת ממקום שלא מארחים אותך בדיוק כרצונך.

איש אופקים

משתמש מקצוען
ואגב הארת אגב...
לא דיברתי לגופו של כל פורום אשכול שננעל נחסם וכד'
אלא בכללי למה צריך להתנהל כך
ואם תשאלו אם כ"כ רע לי למה בכו"א אני נשאר?!?!
אז זהו שלא....מאד יעיל ומועיל האתר
אבל... לא כל בקשה הארה העלה צריכה ישר להעילם להימחק וכו וכו
וע"ז אמרו כבר חזלנו ז"ל ..."שכוייח וכו"...

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
ועוד משהו שאולי לא הוזכר כאן-
יש אנשי מקצוע באתר מכל גווני המגזר, וחלקם כאלה שגולשים באתר משיקול מקצועי בלבד והנה הם נכנסים ונחשפים לתכנים , התכתבויות, מושגים, דעות השקפתיות ופוליטיות שלא היו מעוניינים בכך.
והנהלת האתר עושה הכל ע"מ לאפשר להם לגלוש בבטחה.
למי שלא מתאים כי הוא "רחב אופקים" - יש וואטסאפ

איש אופקים

משתמש מקצוען
ועוד משהו שאולי לא הוזכר כאן-
יש אנשי מקצוע באתר מכל גווני המגזר, וחלקם כאלה שגולשים באתר משיקול מקצועי בלבד והנה הם נכנסים ונחשפים לתכנים , התכתבויות, מושגים, דעות השקפתיות ופוליטיות שלא היו מעוניינים בכך.
והנהלת האתר עושה הכל ע"מ לאפשר להם לגלוש בבטחה.
ממש לא נכנסתי והתעמקתי לעומק ההחלטות
אבל מה שידוע לי שזה גם פורום ציבורי חברתי מקצועי
ובעלי מקצוע יש להם את הפינות ואת הפורומים הנעולים שלהם....

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אחרוג מהרגלי, ואגיב.
האתר הוא מקצועי לכל דבר, רק בגלל שבד"כ אדם חייב בעבודה קצת שחרור, לכן מאפשרים פה ושם, אבל ברור שאין כאן מקום לפטפטת שנויה במחלוקת וכדו', אל תשכחו שלא לחינם סגרו את ההודעות הפרטיות וד"ל.
מקוה שהובנתי.

בבקשה לנעוץ את האשכול.

בעבר היה פורום לבקשות מההנהלה, אולי נשאיר את האשכול בשביל זה?

זושא כץ

משתמש מקצוען
בא נאמר כך:
כללי האתר מאד ברורים.
האתר הוא מיועד לאנשי מקצוע, לא לאורחים שבאים לקבל מידע לפטרת הציפורניים.
מטעמי חסד ומצפון יש את פורום אא"ר
ובו יש את הכללים הבאים:
כל מידע שהוא לא עניני נמחק בו ברגע
כל אשכול שהוא לא עניני זה: חינוך ילדים, שלום בית, מזג האויר ומלחמה בדרום.

אנחנו אורחים כאן, הבעל בית נות לנו כניסה חינם.
אנו צריכים לכבד אותו.

יש כאן אלפי ניקים, שיודעים ומבינים את הכללים
מעט שבמעט נחסמים או מושהים.

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עם כל הכבוד ויש לי באמת הרבה, היה נראה לי לפעמים שאשכולות נמחקים על כלום. ממש על כלום.
גם אם המאמרים לא היו מקצועיים נטו, אך כל עוד והסגנון היה בסדר ללא גידופים וללא גסות, למה לחסום מקום שהוא ה-י-ח-י-ד בכל האיזור שהוא נקי ומתאים לרוחינו בגלל הבעת דעה זו או אחרת.
ואני לא מדבר על מחלוקות רח"ל שבציבור שלנו, שאלו וודאי דינם שימחקו על אתר, אני מדבר על דברים שהם בקונצנזוס פחות או יותר (כגון על אנשים פוליטים שאינם ממחנינו, אפי' שהם בצד הימני של המפה, וזו דוגמא אחת...) שמיד קם הצדיק התורן ומתייג את מנהלי האתר שיחושו ויכבו את האשכול. למה, כי הדברים לא בדיוק לרוחך העדינה והאנינית?
אף אחד לא מכריח אותך להישאר כאן. אז מה יש לך מאלו שפורום זה הוא הפורום היחיד שהם יכולים להביע דעה כזו או שונה (בעיקר מאותו צדיק הנ"ל) ולהישאר יהודים נקיים.?
ומנהלי האתר שעושים עבודת קודש -באמת באמת-, מיד מזדעקים ולא רוצים לגרום למישהו להיכשל, ואם הצדיק הנ"ל זועק מקירות ליבו שחייבים לנעול את האשכול, הם לא יכולים לעמוד מנגד...
ואין לי ספק שחלק מהנעילות נוצרו רק בגלל אותו תיוג מיותר ומטופש, ולא בגלל שהמנהלים עדין לא גילו את האשכול, אלא רק בגלל שמישהו מצטדק לו על חשבון האחרים...
מותר לתת קצת יותר שיחרור כל עוד ולא פוגעים אפי' במעט בקדוש וביקר .
(ואוסיף בסוגריים דבר שהוא דעתי על אף שיתכן ויחלקו עלי ואולי החולקים צודקים. אך גם אם נציגנו שבכנסת עושים עבודת קודש , אך הם אינם "הקודש והיקר" עצמו, וכל עוד ומביעים ביקורת מתונה ואי הבנה בדרך של נציג מסוים (כשגם דיני לשוה"ר לא חלים בד"כ בזה) בפרט שישנם נציגים אחרים שגם לא מצדיקים את אותו ח"כ, עדיין זה בכלל הקונצנזוס המדובר. כמובן בלי להתקיף בגסות ובנבזות ולזכור שבד"כ יש מי שעומד מאחוריו והעומד מאחריו הוא כן ה"קדוש והיקר" בעצמו. ואבין את מי שלא יצדיק אותי בענין זה)
ואני כן מרגיש עצמי מעט כלשון הצינית שנכתבה כאן, ועם הכל אני גאה שכרצון רבותי אני לא מחזיק בדבר זה.
כן, מי שטוב לו בזה שהוא "צר אופקים" יכול לגלוש לפורום הנעול שלו ולהפסיק לחטט במקומות שהוא מרגיש שהם מורידים אותו ואז לראוג שכולם ישארו כמותו "צרי וכו'"...

נערך לאחרונה ב:

איש אופקים

משתמש מקצוען
עם כל הכבוד ויש לי באמת הרבה, היה נראה לי לפעמים שאשכולות נמחקים על כלום. ממש על כלום.
גם אם המאמרים לא היו מקצועיים נטו, אך כל עוד והסגנון היה בסדר ללא גידופים וללא גסות, למה לחסום מקום שהוא ה-י-ח-י-ד בכל האיזור שהוא נקי ומתאים לרוחינו בגלל הבעת דעה זו או אחרת.
ואני לא מדבר על מחלוקות רח"ל שבציבור שלנו, שאלו וודאי דינם שימחקו על אתר, אני מדבר על דברים שהם בקונצנזוס פחות או יותר (כגון על אנשים פוליטים שאינם ממחנינו, אפי' שהם בצד הימני של המפה, וזו דוגמא אחת...) שמיד קם הצדיק התורן ומתייג את מנהלי האתר שיחושו ויכבו את האשכול. למה, כי הדברים לא בדיוק לרוחך העדינה והאנינית?
אף אחד לא מכריח אותך להישאר כאן. אז מה יש לך מאלו שפורום זה הוא הפורום היחיד שהם יכולים להביע דעה כזו או שונה (בעיקר מאותו צדיק הנ"ל) ולהישאר יהודים נקיים.?
ומנהלי האתר שעושים עבודת קודש -באמת באמת-, מיד מזדעקים ולא רוצים לגרום למישהו להיכשל, ואם הצדיק הנ"ל זועק מקירות ליבו שחייבים לנעול את האשכול, הם לא יכולים לעמוד מנגד...
ואין לי ספק שחלק מהנעילות נוצרו רק בגלל אותו תיוג מיותר ומטופש, ולא בגלל שהמנהלים עדין לא גילו את האשכול, אלא רק בגלל שמישהו מצטדק לו על חשבון האחרים...
מותר לתת קצת יותר שיחרור כל עוד ולא פוגעים אפי' במעט בקדוש וביקר .
(ואוסיף בסוגריים דבר שהוא דעתי על אף שיתכן ויחלקו עלי ואולי החולקים צודקים. אך גם אם נציגנו שבכנסת עושים עבודת קודש , אך הם אינם "הקודש והיקר" עצמו, וכל עוד ומביעים ביקורת מתונה ואי הבנה בדרך של נציג מסוים (כשגם דיני לשוה"ר לא חלים בד"כ בזה) בפרט שישנם נציגים אחרים שגם לא מצדיקים את אותו ח"כ, עדיין זה בכלל הקונצנזוס המדובר. כמובן בלי להתקיף בגסות ובנבזות ולזכור שבד"כ יש מי שעומד מאחוריו והעומד מאחריו הוא כן ה"קדוש והיקר" בעצמו. ואבין את מי שלא יצדיק אותי בענין זה)
ואני כן מרגיש עצמי מעט כלשון הצינית שנכתבה כאן, ועם הכל אני גאה שכרצון רבותי אני לא מחזיק בדבר זה.
כן, מי שטוב לו בזה שהוא "צר אופקים" יכול לגלוש לפורום הנעול שלו ולהפסיק לחטט במקומות שהוא מרגיש שהם מורידים אותו ואז לראוג שכולם ישארו כמותו "צרי וכו'"...
emoji_u1f44d.png
emoji_u1f44d.png
emoji_u1f44d.png

כל מילה...סלע...
ע"ז הכיוון אשר כתבתי....
עד שיש מקום מכובד וראוי להביע דעה... [אני מדבר על רציניים-חשובים] ולא על יישור ציפורנים או גיהוץ גרביים[כמו שהזכירו]
כדאי שיעברו שוב על ההודעה
לפני שגוזרים עליה מחיקה העלמה נעילה וכד....

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
האתר הינו מקצועי במהותו
לבקשת המשתמשים ולאור הצורך פתחנו את איש את רעהו שנועד לעזרה הדדית גם בחיי היומיום,
מכאן ועד לדיונים, השקפות, פוליטיקה הדרך רחוקה.
רוב האשכולות נמחקים על הרקע הנ"ל.
בנוסף אשכולות שמכילים הכפשה כלפי כל גוף או אדם נמחקים. תוכן שאינו ראוי רוחנית נמחק אף הוא.
למי שיש השגות על תוכן שנמחק ללא סיבה מספקת יכול לפנות לצוות ההנהלה בטופס צור קשר בתחתית האתר.
בתקוה להבנה ושיתוף פעולה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה