עזרה הבן שלי קיבל צ'ק עם קרוס ללא למוטב בלבד, איך להפקיד???

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
להוסיף ידנית
זה מה שאני עשיתי והיה מעולה

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למיטב ידיעתי רגיל
למוטב בלבד זה ביטוח לנותן השיק, אם אין - אפשר להעביר את השיק למישהו אחר השונה מהמוטב הרשום... לא רלוונטי.

השלגיה

משתמש רשום
אם השיק פחות מסכום של 10,000 שח , אפשר להפקיד אותו רגיל לפקודת מי שכתוב על השיק ( וכמובן הוא צריך לחתום בגב השיק), או לחילופין ניתן להסב את השיק לטובת צד ג', אך אז גם הוא צריך להוסיף את חתימתו מאחורי השיק.
אם מדובר על סכום גבוה יותר, כל אחד מהמסבים צריך לכתוב בגב השיק: שם מלא, מס' ת.ז וחתימה.
בהצלחה!

קרעפט

משתמש מקצוען
אם השיק פחות מסכום של 10,000 שח , אפשר להפקיד אותו רגיל לפקודת מי שכתוב על השיק ( וכמובן הוא צריך לחתום בגב השיק), או לחילופין ניתן להסב את השיק לטובת צד ג', אך אז גם הוא צריך להוסיף את חתימתו מאחורי השיק.
אם מדובר על סכום גבוה יותר, כל אחד מהמסבים צריך לכתוב בגב השיק: שם מלא, מס' ת.ז וחתימה.
בהצלחה!
אני יכול להוסיף את שמי ולכתוב למוטב בלבד.???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה