דרוש מידע הבחירות בארצות הברית, איך בוחרים? ותתפללו על דונלד טראמפ! (¬_¬ )

מצב
הנושא נעול.

אחד שתיים

משתמש פעיל
שמעתי פעם ווארט אמיתי : לכאורה מה הנס הגדול של פורים שניצלנו מהמן ? כל הגלות מלאה בניסים כאלו שבכל דור ודור עומדים עלינו , והקב"ה מצילנו מידם? .
אלא שבגלות אף פעם ההצלה היא לא בצורה של הפי הנד מושלם , תמיד ניצלים מהגזירה אך שהיהודים ישלטו לגמרי בשונאיהם 180 מעלות זה כבר נס שהוא מעל הטבע בגלות , כי מלכות שלנו יהיה כשמשיח יבא , ולכן הנס של פורים הוא נס מיוחד .
ולכן אין מה לעשות אנחנו עדיין בגלות ובקנדציה הראשונה עוד היינו כל הזמן בחוסר ודאות עד כמה באמת טראמפ יבא למענינו אך עכשיו היה נראה שאנחנו הולכיםם לשלוט על העולם ע"י טראמפ , ומה לעשות אנחנו עדיין בגלות ! וצריך לבקש שמשיח יבא ! והוא ימלוך על כל העולם!

מבט נוסף

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תכלית הנצחון של ביידן מסתכם בכמה עשרות אלפי קולות
ובלי הקורונה לא היה סיכוי שטראמפ היה מפסיד (אז הסינים שחררו בזמן את הנגיף והצליחו .לחובבי הקונספירציות ;) )
אפשר לומר שאם לא היה כל כך ברור שביידן מנצח ב"ענק"
מן הסתם היה לטראמפ יותר סיכוי לנצח....
בקיצור הסוקרים לא טעו - הם ניצחו....

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אנחנו נכנסים עכשיו לפסק זמן של ארבע שנים מטראמפ ובעז"ה הוא יחזור בגדול
הוא יוכל לנסות, אם המפלגה הרפובליקנית תתן לו אשראי עד אז, מישהו פה הזכיר שאולי בתו איוונקה תתמודד, היא מוכרת שם מאד חזק, גייסה לו הרבה כסף ועוד.
אם היא תיבחר, יבואו חובבי הקונספי' לנס פורים משולש.. ;)

פסגות

משתמש מקצוען
ביידן כבר שינה את תוארו בטוויטר ל״הנשיא הנבחר״.
כלי תקשורת בארה״ב מדווחים: ״ביממה האחרונה האווירה בבית הלבן מפחידה. הנשיא טראמפ צועק על כולם ותוקף עובדים, חלק מהעובדים הבריזו מהגעה לעבודתם היום״.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
כלי תקשורת בארה״ב מדווחים: ״ביממה האחרונה האווירה בבית הלבן מפחידה. הנשיא טראמפ צועק על כולם ותוקף עובדים, חלק מהעובדים הבריזו מהגעה לעבודתם היום״.
אם הייתי שולט על כל העולם 4 שנים, ומנצח את כל הרשעים, הייתי מתנהג בצורה דומה - כשהם ניצחו אותי שלא ביושר (בעיניו בכל אופן, גם בעיני...)

אס ES

משתמש פעיל
למיטב ידיעתי אין אפשרות למתמודד שהפסיד להתמודד שוב. אני טועה?
מוסכמה. למשך שנים יש מוסכמה שמי שהפסיד לא מתמודד שוב. אבל זה לא חוק.
ולכן מדברים שהוא כנראה ירצה להתמודד שוב כי כידוע אצל טראמפ אין מוסכמות

ציפס קידס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אם הייתי שולט על כל העולם 4 שנים, ומנצח את כל הרשעים, הייתי מתנהג בצורה דומה - כשהם ניצחו אותי שלא ביושר (בעיניו בכל אופן, גם בעיני...)
למה אתה חושב שזה דיווח אמיתי?
כבר 4 שנים עסוקים כל יום בכפתור של הקולה בשולחן שלו ובאיזה בורגר הא אוכל כל יום ושהוא רואה טלויזיה מבוקר עד ליל ועוד ועוד וכמו חלק גדול מהספרים שיצאו עליו, "ממש מפתיע" שזה מה שהם מדווחים עכשיו במהלך הינדוס התודעה של העולם על הנצחון של ביידן.

מבט נוסף

משתמש פעיל
צילום מקצועי
פחד לחשוב מה הוא (טראמפ) עלול לעשות עכשיו עד סוף הקנדנציה שלו (הוא יכול להחריב את ארה"ב)
אולי להחריב את העולם, לא את ארה"ב.
אין פטריוט אמריקאי יותר נלהב מטראמפ
למה אתה חושב שזה דיווח אמיתי?
כבר 4 שנים עסוקים כל יום בכפתור של הקולה בשולחן שלו ובאיזה בורגר הא אוכל כל יום ושהוא רואה טלויזיה מבוקר עד ליל ועוד ועוד וכמו חלק גדול מהספרים שיצאו עליו,
טראמפ אמר בשבוע שעבר
שזה טוב שמלניה נדבקה איתו ביחד בקורונה
ככה כולם רואים כמה אמיתית הרכילות שהם כבר לא גרים ביחד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה