דרוש מידע הבו לי רעיון לעבודה מהבית

חיה4

משתמש מקצוען
ויש את פראוור.
זה לא b hip
אבל לאחרונה אני מקבלת טלפונים מנשים שלא פגשתי איזה עשרים שנה (כלומר, מאז שאני ילדה קטנה.. )
הן מציעות לי "תוספת הכנסה משתלמת" ו - "עבודה מהבית" וכו'...
משהו בנואשות שלהן, והטרחה הזאת, לאתר מעגל חברתי כל כך רחוק כי את הקרוב הם סיימו מזמן, מרגיש לי אומלל נורא... :(

מויסי

משתמש מקצוען
מי כעמך ישראל פשוט מדהים !!
אין לכם מושג כמה הרעיונות עוזרים כאן להרבה אנשים ונשים !!!!
כל מי שיש לו עוד רעיונות מחוץ לקופסא אשמח מאוד לשמוע !

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מכירה ביתית
(אבל לא פוראוור)
תלוי באיזור מגורים, מה אין לך בסביבה
גרביים, אביזרי שיער, או אפילו סדקית
זה דברים שהעלות שלהם לא גבוהה כמו רכישת מוצרים כמו בגדים וכו' והאופנה שלהם לא מאד משתנה
את לא נתקעת עם המון סחורה כמו ביגוד.
יותר מיזה אם את באומנות ובקטע של יופי וכו'
(חלום שלי...)
מכירה של סדקית + אביזרי שיער בתפזורת ואז מגיעה אמא עם בגד ואת מתאימה ומכינה לה את הקשת/סיכה הרצויה
(להכין זה לא בעיה אתן לך טיפים בשמחה:)
אה, וזה גם לא חייב להימכר ב-40 ש"ח ואת עדיין תכלי להרוויח

Tzivia770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אפשר לקפוץ?

מחפשת הכנסה נוספת מהבית אבל דווקא כן עם מחשב ואינטרנט
טובה מאוד בסדר וארגון, אני מנהלת משרד ביד רמה ב"ה ורוצה להוסיף משהו ביום החופשי כרגע..

אשמח לרעיונות / הצעות עבודה
תבורכו!

הר געש

משתמש מקצוען
אפשר לקפוץ?

מחפשת הכנסה נוספת מהבית אבל דווקא כן עם מחשב ואינטרנט
טובה מאוד בסדר וארגון, אני מנהלת משרד ביד רמה ב"ה ורוצה להוסיף משהו ביום החופשי כרגע..

אשמח לרעיונות / הצעות עבודה
תבורכו!
מקפיצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה