***האתגר ה(דו-)שבועי- שלום שחור לבן***

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואו תודה על המקום המכובד (לא ראיתי את התמונה במקום 1 אבל אני בטוחה שהיא ראויה לכך, וגם התמונה של רבקי מקסימה)
בעניין הערתך על המלל בתמונה שלי, המלל הוא ה-תמונה, והוא עניין השלום בה עוד לפני הכיפות שהן עוד דרך לבטא ולהדגיש את המסר של השלט. ואנמק:
התמונה נוצרה כתוצאה מתקווה יהודית לשלום האמיתי שכולנו מייחלים לו, כמו שאני רואה אותו: עם ישראל שמחים בגאולה כולם יחד, תחיית המתים, אין עוד צער בישראל, זה היה קטע של לקחת כאב גדול ולהפוך אותו לתקווה לשלום שהיהודי מייחל לו, לא הבנתי למה זה פוגע במושג שלום שהרי מבחינתי שלום הוא בין יהודים, שלום עם אוייבים להבדיל- אין חיה כזו מבחינתי, ושלום עם העמים הוא מה שיהיה לעתיד לבוא שהגויים שיזכו להתבטל לע"י יהיו בשלום איתנו, ושונאי ישראל יעקרו ויכרתו. ממש ממש מבלי לרגום ;), אני לא מבינה איך זה פוגע במונח שלום.

אני חושבת שכולנו צריכים להתחזק בשלום הפנימי והוא בעצם זה שיביא את השלום הכללי שזה גאולה, ובפרט בתקופת החטיפה ראו את השלום הגדול פתאום, כמה יהודי דואג ליהודי בלי שום מגזריות, ויהי רצון שזה מה שישאר וישמר...זה בגדול המסר.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אנסה להסביר שוב,
השלט הזה מפרט מה בעיניך הוא שלום- משיח.
לא לכולם זה מה שהשלט הזה אומר (תנסי לחשוב שמישהו רואה את זה ולא יודע מה עם הסיפור של החטיפה)
לי זה יותר לוקח למקום של :תקווה, אמונה, תפילה- לא דווקא שלום.

בואי נאמר שלא היית נותנת להם את השלט, הם רק היו מחובקים- זה היה יותר מעביר את תחושת השלום או פחות?

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
:mad:
נכתב ע"י יונה יונה;1311753:
(סתם כך, הייתי בטוחה שתעלה לפחות תמונה אחת של אנשים ממוצא אתני בהיר וכהה נהנים/מבלים יחד-זה לא קרה :) )
QUOTE]
פיספסתי...
היתה לי תוכנית לצלם את היד הלבנה של הקטן שלי על היד השזופה של אחותו ולקרוא לתמונה "שוקו וניל"- 2 צבעים, משפחה אחת...
לא הגעתי לזה...

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י יונה יונה;1312041:
אנסה להסביר שוב,
השלט הזה מפרט מה בעיניך הוא שלום- משיח.
לא לכולם זה מה שהשלט הזה אומר (תנסי לחשוב שמישהו רואה את זה ולא יודע מה עם הסיפור של החטיפה)
לי זה יותר לוקח למקום של :תקווה, אמונה, תפילה- לא דווקא שלום.

בואי נאמר שלא היית נותנת להם את השלט, הם רק היו מחובקים- זה היה יותר מעביר את תחושת השלום או פחות?

לדעתי מה שהעברתי פה זה דבר אובייקטיבי כי יצאתי מנקודת הנחה שכל אחד יקשר את זה לחטיפה בגלל העיתוי, אבל הבנתי למה את מתכוונת, ועדיין, התמונה צולמה בהקשר ישיר למה שהסברתי, אם לא הייתי נותנת את השלט חצי מהמסר מבחינתי לא היה.
עכשיו שהסברת הבנתי למה את מתכוונת, חשבתי משום מה שהתכוונת למשהו אחר וסתם חפרתי לך...בכ"א תודה על הזכיה :)

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הי, השקעה.
מה קורה עם האתגר?
תורך להעלות אתגר חדש. שכחת?! :)
או שלא גמרת עדיין להשקיע עליו...

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רותי ה;1316530:
הי, השקעה.
מה קורה עם האתגר?
תורך להעלות אתגר חדש. שכחת?! :)
או שלא גמרת עדיין להשקיע עליו...

אני מקום 2 זה לא אני צריכה להעלות...

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י השקעה;1316712:
אני מקום 2 זה לא אני צריכה להעלות...

אה סליחה, מרב מלל כבר התבלבלתי. ;)
טוב, אז דוד דנברג בבקשה.

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
מה קרה?
למה לא מעלים אתגר חדש?

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי נמשיך עם זה ככה כל אחד יעלה תמונות
ונראה מי יקבל הכי הרבה תודות...
מה אתם אומרים???

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
זה שכל אחד יעלה תמונה זה אפשרי תמיד
אבל כאן יש "מסורת" של אתגר שבועי או דו שבועי,
שמאתגרת את הצלמים, וממקצעת את המתלמדים,
מפתח את הראש ואת העינים...

נשמח להמשיך עם זה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה