השתלמות האשכול הגדול לקרנות השתלמות

יוני החכם

משתמש צעיר
א' -תמיד אפשר להישאר לא התכוונתי שצריך לברוח מהמדד הזה אבל גם לא להתבאס לכל מי שלא מושקע שם- גם שם יש סיכונים
ב- אם אתה ממש רוצה תעבור מסלול השקעה - או תשקיע לבד אם יש לך סבלנות וחוש לדבר ואז השמים הם הגבול לאפשרויות שתבחר כמו שכתבתי למשל להצמד לחלק ממדי הS&P ולא לכול ההרכב

בוקר מואר

משתמש מקצוען
מה הכוונה מחירי שיא - יש מניות מצוינות גם היום וגם בישראל בגלל המלחמה - לא צריך לרוץ כמו עדר אחרי מנית S&P לא כולם מרוויחים שם היו שם הרבה שנים של הפסד וגם עכשיו הבועה יכולה להתנפץ בכל יום - בסוף כל הרווח מגיע מכמה חברות בודדות שמזניקות את המניה ולא מהמדד החציוני של האיגוד - אגב אפשר להשקיע ישירות במניה מתוך המדד הכולל ולא בכל הסל ואז תקבל מחיר מצוין - ואפשרות לרווח יפה מאוד בטווח הרחוק בלי להסתכן בבועה - נצל את שער הדולר הנמוך יחסית לתקופה האחרונה..
איזה מניות?
אנחנו לא סוחרים

בוקר מואר

משתמש מקצוען
לא עברתי על כל האשכול
אם אפשר בקצרה באיזה קופה מומלץ להכניס את הכסף עם עמלות הכי נמוכות?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מה הכוונה מחירי שיא - יש מניות מצוינות גם היום וגם בישראל בגלל המלחמה - לא צריך לרוץ כמו עדר אחרי מנית S&P לא כולם מרוויחים שם היו שם הרבה שנים של הפסד וגם עכשיו הבועה יכולה להתנפץ בכל יום - בסוף כל הרווח מגיע מכמה חברות בודדות שמזניקות את המניה ולא מהמדד החציוני של האיגוד - אגב אפשר להשקיע ישירות במניה מתוך המדד הכולל ולא בכל הסל ואז תקבל מחיר מצוין - ואפשרות לרווח יפה מאוד בטווח הרחוק בלי להסתכן בבועה - נצל את שער הדולר הנמוך יחסית לתקופה האחרונה..
אני מוכרחה לציין שיש בנכתב פה טעויות חמורות, שיכולות לגרום לאנשים הפסדים רבים!!!

כל המחקרים שנעשו מוכיחים שהשקעה פאסיבית במדד רחב, זה יוצא יותר רווחי מאשר השקעה אקטיבית ובחירת מניות כשמדברים על השקעה לטווח הארוך!!!

והשקעה במניות היא ורק לטווח הארוך!!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
לא עברתי על כל האשכול
אם אפשר בקצרה באיזה קופה מומלץ להכניס את הכסף עם עמלות הכי נמוכות?
אין קרן שהיא הכי מתאימה לכולם, זה חייב להיות מותאם לנתונים הספציפיים!

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
מה השכל אומר
כל אחד רשאי לחשוב.
השכל שלי אומר להיכנס בכל זמן בכל הכוח.

אגב המצב לא כל כך מבאס.
לא יפה לבדוק רק מה עשה הS&P500 מה27 באוקטובר.
ואז להתחרט למה לא נכנסתי בתזמון הכי מדויק
תבדקו גם מה עשה הדולר...

יוני החכם

משתמש צעיר
אני מוכרחה לציין שיש בנכתב פה טעויות חמורות, שיכולות לגרום לאנשים הפסדים רבים!!!

כל המחקרים שנעשו מוכיחים שהשקעה פאסיבית במדד רחב, זה יוצא יותר רווחי מאשר השקעה אקטיבית ובחירת מניות כשמדברים על השקעה לטווח הארוך!!!

והשקעה במניות היא ורק לטווח הארוך!!
מסכים ב100 אחוז (לא נתתי עצות בפורום להשקעה בבורסה ואל נתתי שמות - מי שרוצה מוזמן ליעוץ פרטני במשרדי-) אבל ההשקעה לא חיבת להיות דווקא במדד S&P - ואם כבר להשקיע שם דווקא האפשרות סבירה מאוד להשקיע במדד מסוים ולא בכל הסל כי הסל הזה לא בטוח למרות ההילה שיצאה לו - מסכים שבאופן רגיל עדיף השקעה רחבה -

חנה תהילה

משתמש מקצוען
יש לי קרן השתלמות במסלול רגיל
לכאורה קרן השתלמות היא השקעה לטווח קצר (6 שנים)
אז לא מומלץ לשים אותה במסלול מנייתי (S&P 500)
זה נכון או שפיספסתי משהו?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
יש לי קרן השתלמות במסלול רגיל
לכאורה קרן השתלמות היא השקעה לטווח קצר (6 שנים)
אז לא מומלץ לשים אותה במסלול מנייתי (S&P 500)
זה נכון או שפיספסתי משהו?
אף אחד לא מחייב אתכם להוציא אחרי 6 שנים, תחליטו אתם מתי מתאים לכם להוציא.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

איתושי

משתמש חדש
שאלה קצרה האם יש איזה שהיא מקובלות בשוק לאחוזים שהמעסיק מפריש לקרן השתלמות או שכל מעסיק כרצונו?

A052

משתמש סופר מקצוען
המילה מקובל לא קשורה לעניין.

אחוזי ההפרשה זה 7.5% מעסיק 2.5-5% עובד.
ולמורים זה 8.4% מעסיק 4.2% עובד

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני במסלול אינפיניטי השתלמות מניות בחו"ל.
כמה שנים לפני הצפי למשיכה כדאי לעבור למסלול סולידי יותר?

BRIGHT

משתמש רשום
אני בקרן השתלמות עגור למורים מסלול הלכה. סוכן הביטוח שלי טען שעדיף לי להעביר לקרנות רווחיות יותר אפילו שאחוז ההפקדה נמוך יותר. אין לי שום ידע בנושא. מה אומרים המבינים? ואם כדאי להעביר לאיזה קרן. או שעדיף להישאר בקרן למורים לא עגור. אם יש דבר כזה ומהו?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה