דרוש מידע האם פלאפון על מצב טיסה מוציא קרינה?

מאמרים אחרונים

לצלם בליגה של הגדולים – בלי להשקיע בסטודיו משלך
  • Featured
צלמת מוסמכת? צלם מקצועי? הסטודיו להשכרה לצלמים יגשים לכם חלום של תמונות * ציוד תאורה מתקדם * מאות אביזרי אמנות ואווירה * מניפת רקעים * מעולם לא...
אלתר ספרים עושים בית הספר לקפסולות
את איציק אלתר פגשתי ביינות לעשרות ארגזים, קפסולות באריזה, רשימות ממוחשבות, ואתר און ליין המתעדכן כל רגע בהזמנה נוספת. "את רואה? " הזמין אותי...
התחלה >>>
סיפור של תחילת הדרך, במטרה לתת כלי בכל התחלה שהיא… ביצעתי עבודה ללקוח – קטלוג לנעלים, אגב, הלקוח ידע שזה פעם ראשונה שאני עושה את זה וקיבל מחיר...
חושבים בשבילך חושבים עליך!
עולם העסקים של היום השתנה ללא היכר. בעלי עסקים רבים הבינו ,זה מכבר, מהו לב העסק שלהם והם מוכנים להשקיע בו לא מעט. בין אם לכבוד פסח, ראש השנה ,מתנה...

ממוקד

משתמש פעיל
אפשר לבדוק, לשים אותו ליד רדיודיסק ולהתקשר אליו, ולבדוק אם שומעים את היבבות הידועות.
במצב טיסה הפלאפון לא זמין
תודה רבה!
כל זה רק בשביל לדעת האם יש ממנו קליטה או לא, אני שואל האם גם במצב בלי קליטה הוא מוציא קרינה או לא. כמו מחשב (גם ללא שום חיבור אינטרנטי, שמוציא כמויות קרינה במהלך הפעילות שלו), אותו דבר פלאפון יתכן ומוציא קרינה מעצם הפעילות האלקטרונית שלו

ממוקד

משתמש פעיל
לא יודע אם בכלל מכשיר אלקטורני פולט קרינה אבל גם אם כן מדובר בכלום.
התשובה היא כן
מה שברור שאם אתה מטעין את הפלאפון במהלך הלילה זה בעיה
למה שזה כן יהיה בעיה גם על מצב טיסה?, בגלל הכמות הגבוהה של הפעילות האלקטרונית, אז חוזרת השאלה כמה זה משמעותי כשזה לא מוטען

יעלזו חסידים

משתמש פעיל
נכון בדגמים מסויימים
אצלי לא
מעניין, לא ידעתי. אפשר לדעת איזה יש לך?
התשובה היא כן

למה שזה כן יהיה בעיה גם על מצב טיסה?, בגלל הכמות הגבוהה של הפעילות האלקטרונית, אז חוזרת השאלה כמה זה משמעותי כשזה לא מוטען
בטעינה הוא יפלוט קרינה בגלל השנאי של המטען

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אם כבר מדברים על קרינה חשוב לדעת שלהיות חשוף למיקרוגל כמה דקות שווה לכמה שעות! ליד הטענה של פלאפון, מומלץ להתרחק כמטר וחצי כשהמיקרוגל פועל.
(נבדק על ידי איש שמוסמך לנושא עם מכשיר מיוחד)
מה לגבי עצם האוכל שמתחמם במיקרוגל? פחות בעייתי או יותר?

ממוקד

משתמש פעיל
מה לגבי עצם האוכל שמתחמם במיקרוגל? פחות בעייתי או יותר?
ככל הידוע לי קרינה של רנטגן וכדו' לא נכנסת במאכלים זה לא כמו רדיואקטיבי
הבנתי שזו קרינה שכן נכנסת באוכל אבל היא פעילה רק כאשר המיקרוגל פועל, ברגע שהמיקרוגל מפסיק לפעול אז היא נעלמת (או כמעט נעלמת)

למעלה