דרוש מידע האם יש מישהו שהגיש פעם ערעור על טסט והצליח?

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
א. אני מאמין שהסטז'רית הזאת היא מורה נהיגה (מסתמא) כך שיש לה קצת נסיון במעקב אחר תלמיד שנוהג. לא שאני מצדיק אותה)
אבל אם היא בבחינה או בהכשרה לבוחנת מסתבר מאד שהיא תנהג לחומרא כדי שלא יכעסו עליה...

אגב, לא יודע כמה ניסיון יש לה, מה שברור, בכל פעם שהיה צריך להסתכל טוב לא רק במראות אלא להטות קצת את הגוף לחלון ולאחורה (מקווה שהמקרה הובן...) היא עצמה התכופפה בצורה כ"כ קיצונית שגם אם אתה שכחת לעשות את זה - היא הזכירה לך...
(ב"ה לא שכחתי בכלל לעשות את זה - אבל זה הצחיק אותי, במיוחד שראיתי את הטסט שאחרי שבאמת כמה פעמים אילולי שהיא הייתה מתכופפת בצורה כ"כ בוטה - הנבחנת הייתה שוכחת לעשות את זה...)

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
:D:D:D
מה אני יגיד לך. ד' יעזור שהערעור שלך יתקבל
אמן ואמן
העניין הוא, ששוב גם בזה הם אינם עומדים במה שקבעו להם
בעיקרון יש 2 אפשרויות מה קורה כשערעור מתקבל,
במקרים מסוימים הם אמורים פשוט להעביר את הטסט ולתת רישיון ובמקרים אחרים - לעשות לך מבחן חוזר (ואז אתה חוסך את ה 138 ש"ח אגרה...)
המציאות היא שאף פעם הם לא נתנו למישהו רישיון אלא רק מבחנים חוזרים...

ועל זה נאמר - שכוייח!!!

דגש חזק

משתמש פעיל
מקצת חפירה בנושא, הבנתי שחבל על האנרגיה.
נקודת המוצא היא שהבוחן המנוסה ואחראי בד"כ צודק על פני התלמיד חסר הנסיון והמרוגש, לפיכך ידה של המערכת תמיד תהיה על העליונה.
בפרט שהטסט מורכב מסיטואציות עדינות שקשה להוכיח בהן מי אשם.

לכן, נראה שחבל על האנרגיה.
פשוט לבלוע, ועם הפנים קדימה ללכת אל הטסט הבא...

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא חושב שמה שצריך לדעת לנהוג תחת לחץ זה בסוג לחץ שיש 2 אנשים שמסתכלים עליך ובוחנים אותך איך אתה נוהג...

במקרים כאלו שמסתכלים עליך איך אתה עושה משהו, ככל שיש יותר אנשים יש סיכוי שפחות תצליח לעשות את זה...

הטסטר הנוסף שיושב מאחורה לא בודק איך התלמיד נוהג, אלא משמש יותר כמנטור לטסטר המתלמד. הוא מסתכל על הנהיגה, אבל לא מחליט כלום ורק עובר עם הטסטר מאוחר יותר על מה הוא צריך לשים דגש וכל זה.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מכיון שהגיבו לאשכול זה אספר את ההמשך

אני מאמין שהסטז'רית הזאת היא מורה נהיגה (מסתמא)
זהו שלא!!!
מבירור שהמורה נהיגה שלי עשה התברר שהיא אף פעם לא הייתה מורת נהיגה - רק נהגת מונית!!!
כך שבהחלט אין לה ניסיון עם תלמידי נהיגה
מה עוד, שהמורה שלי אמר לי אחרי תקופה שהיא מכשילה כל הזמן והיא לא יודעת את העבודה!!!.

אגב, ב"ה אני כבר עם רישיון מספר חודשים
עברתי בטסט שלישי..
הטסט השני גם היה סיפור בפני עצמו ואכמ"ל
רק אציין שבזכות פנייתי למשרד התחבורה ולאחמ"כ לנציב תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה נעשו 2 שינויים חשובים במערכת הערעורים
1. משרד המשפטים אישר לתת לתלמידים לצפות בטסט - לאחר ש"הצליחו" לטשטש את האנשים מחוץ לרכב.
2. עד אז לא הייתה אפשרות לערער על דברים מקצועיים, כלומר שהבוחן טוען שהייתה איזו טעות או עבירה ואתה טוען שזה לא היה,
היה אפשר לערער רק על דברים "ערכיים" כהגדרתם
כגון - אם הבוחן התעסק עם הטלפון שלו
אם הוא דיבר לא יפה
אם ההוראות לא היו ברורות וכדו'...

וב"ה לאחר תלונותיי ופניותיי - העניים סודר ואפשר לערער גם על עצם הבעיות שהבוחן כתב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה