דרוש מידע האם יש טבלאט ללא אינטרנט וכדו'?

אנונימי2024

משתמש חדש
יש באלי אקספרס נגני MP4 כמו שכתבתי, הבעיה שהם עם אינטרנט אבל יש אפשרות להוציא ולחסום
אם זה מעניין אני יכולה לשלוח קישורים
לא חייב טאבלט
אחלה רעיון נגן עם מסך גדול
יש פה אחלה רעיונות אבל אני צריך קישור תכל'ס..
אז אני יכולה לשלוח קישורים של נגנים MP4 מאליאקספרס, רק לקחת בחשבון שמגיע עם אינטרנט והכול... אבל אפשר להוציא הכל

אנונימי2024

משתמש חדש
מחפש טאבלט
שמאפשר סינון נטפרי
וסים (לא WIFI)
איזה חברה ודגם מומלץ

סקרן להבין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אז אני יכולה לשלוח קישורים של נגנים MP4 מאליאקספרס, רק לקחת בחשבון שמגיע עם אינטרנט והכול... אבל אפשר להוציא הכל
אני גר בחול ויש לי טיסה לארץ שבוע הבא.. עד שיגיע אלי דברים מאלי אקספרס.. (בדקתי על כמה דברים וגם על זה ויש אחלה דברים באלי, אבל לא יגיע לי מינימום תוך שבועיים)
אם יש אמזון זה הרבה יותר טוב
ואם זה מוצר של חברה בילאומית זה בכלל פצצה
בכל אופן תודה רבה!

יוסי ברנר

משתמש חדש
נגן גדול

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני גר בחול ויש לי טיסה לארץ שבוע הבא.. עד שיגיע אלי דברים מאלי אקספרס.. (בדקתי על כמה דברים וגם על זה ויש אחלה דברים באלי, אבל לא יגיע לי מינימום תוך שבועיים)
אם יש אמזון זה הרבה יותר טוב
ואם זה מוצר של חברה בילאומית זה בכלל פצצה
בכל אופן תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה