עזרה האם יש ארגון שמקבל ממתקים בבני ברק?

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
נראה לי שמידי מאוחר להרשם לקייטנה של ערב פסח (זה לילדי תסמונת דאון מגיל 9)
תנסה לברר במשרד- המספר של משרדי יד על הלב: 03-6786808
בהצלחה!
ממתי מתחיל הרישום תמיד? והאם יש גם בירושלים??
האם מתאים לכל גיל?? יש לי אחות כזו בת 44

TamArch1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

משה שולמן

משתמש מקצוען
אני אשמח לקבל
ולחלק לחולים בבית החולים שערי צדק
כמובן בהכשרים של העדה החרדית ושארית ישראל

chiclook

משתמש פעיל
ארגון יד על הלב של הרב הבר לילדים תסמונת דאון ישמחו מאד לקבל ממתקים לנופשון שמתקיים בערב פסח
למה את חושבת שלתת ממתקים לילדים תסמונת דאון זה חסד???
אולי זה נזק!!!
מה שלא טוב לילדים שלך תזרקי לערבים.
הילדים שלנו לא פח. ובטח לא ילדים חולים כמו בעזר מציון

**Moko**

משתמש פעיל
אולי זה נזק!!!
למה ככה לכעוס על מישהי שרוצה לעשות חסד?
בייחוד שאצל רבים מהאנשים (וחלק מהם ממשתתפי האשכול) זה אכן נחשב חסד
היא לא זורקת מה שלא טוב לילדים שלה, אלא מעבירה הלאה מה שמיותר אצלה כי הילדים שלה כבר קיבלו מספיק.
לא קרה לך שהרגשת שיש לך יותר מידי ממשהו מסויים שאת פשוט רוצה להעביר הלאה?
כמו נעליים שכבר קטנות על הילד, משחקים שיש לך בכפילויות, בגד של בן שכבר עשה בר מצווה ונותרו לך רק בנות בבית..
הכוונות היו טובות :)

משקפופר

משתמש רשום
אולי זה נזק!!!

ת'אמת לא הבנתי מה את רוצה???
הארגון יד על הלב מבקש כל שנה שיעבירו לו ממתקים שנשארו מפורים ובשביל זה הוא מעמיד כמה תחנות לקבלת הממתקים בכמה ערים בארץ.
כנראה את מאד משועממת....

chiclook

משתמש פעיל
צודקת אח"כ דפדפתי בפורום וכך ראיתי.
זה עדיין מרגיז
ועם יד על הלב יש לי אין סוף הערכה לארגון יד על הלב שנותן כ"כ הרבה תשומת לב לילדים היקרים שלנו.
אבל אישית מותר לי להתמרמר שמלעיטים אותם ממתקים מתוך הרבה רצון טוב.
כי לילד רגיל אפשר להסביר שזה לא בריא והוא יפנים באיזשהו שלב אבל לדאון קשה עד בלתי אפשרי להפנים ולדחות סיפוקים ויש להם נטיה להשמנה (לא כולם) כשבמיוחד להם זה מסוכן פי כמה בגלל שכל שהצנרת שלהם צרה והמערכת החיסונית חלשה, גם נטיה לבעיות לב ועוד.
צריך להפנים (ואני לא פונה אישית לארגון המקסים) שממתקים זה מזיק! וא"א סתם כך לחלק אותם בכיתה או בחברה וכו'
לנו בבית יש קופסא ענקית שנקראת "קופסת ההתגברויות" כל ילד שמקבל סוכריה, לא חייב, אבל רץ לשים את זה בקופסא שמתמלאה ממש מהר. אנחנו ממירים אותה לפרס אחר ומשמידים את תוכנה בצהלה רבה
לקח זמן עד שהבינו שהעישון מזיק והיום כולם יודעים שהאויב מס 1 לבריאות זה הסוכר

chiclook

משתמש פעיל
כשבאתי לבקר את אבא שלי אחרי התקף לב, ניגשתי אליו עם כל האהבה והדאגה ושאלתי אותו: "טאטא, מה אני יכולה לשמח אותך עכשיו? מה יעשה לך טוב?
והא ענה לי: "אם באמת את מרחמת עלי אז בבקשה תגשי לפינת קפה של האחיות בקצה המסדרון, יש שם בודאי גם מלח. תביאי לכאן איזה כפית כי שמו לי צלחת מרק בלי מלח ואני לא יכול להכניס לפה"....
חסד... לשמח יהודי...
זו התחושה שיש לכל מתפללי ביהכ"ס בכל שבת שמחלקים לבן שלי ממתקים.
הוא כ"כ שמח! ורואים את זה בכל עצמותיו, הוא ממש יחבק אותך ותרגיש שעשית את החסד שלך היום...
והבן שלי חוזר עם כיסים גדושים ממתקים. גם כל הילדים נהנו לתת לו משלהם. זה כ"כ כיף לראות אותו מתלקק
וגם יש לו תעסוקה . אהה! החיים היפים

"בייחוד שאצל רבים מהאנשים (וחלק מהם ממשתתפי האשכול) זה אכן נחשב חסד
"כנראה את מאד משועממת...." -

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה