האם יש אפשרות להשתמש בגלריה jquery פעמיים?

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום, אני מנסה לשלב גלריות של jquery באתר שאני בונה, הצלחתי להכניס גלריה אחת, אך שאני רוצה לשים שוב את אותה גלריה באותו עמוד, זה לא עובד לי (כנראה בגלל שזה אותו id), השאלה שלי אם יש איזה רעיון או דרך לשלב גלריה אחת, יותר מפעם אחת.

(יכול להיות שניתן, אם אשנה את שמות הid אבל זה חתיכת סיפור, אני מחפש פתרון יותר קל)

תודה רבה

נפוליאון

משתמש רשום
אני מניח שאתה מתכוון לתוסף שמציג תמונות בדף בצורת גלריה, ואתה מעונין להציג 2 אלבומים.

בjquery יש שלב שאתה מאתחל את התוסף, ובדרך כלל אתה מעביר את הID בפרמטר.
אתה יכול לכתוב בצורה כזו: id:first והוא יתפוס רק את הראשון.

מקוה שאני מובן.

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הי, תודה. אני מנסה להשתמש

נכתב ע"י נפוליאון;540941:
אני מניח שאתה מתכוון לתוסף שמציג תמונות בדף בצורת גלריה, ואתה מעונין להציג 2 אלבומים.

בjquery יש שלב שאתה מאתחל את התוסף, ובדרך כלל אתה מעביר את הID בפרמטר.
אתה יכול לכתוב בצורה כזו: id:first והוא יתפוס רק את הראשון.

מקוה שאני מובן.

בגלריה המצורפת, בדוגמא הראשונה שמופיעה בדף שם, כפי שכתבתי אני מצליח לשלב אותה נפלא פעם אחת, אך ברגע שאני משכפל את כל הגלריה שוב, זה לא עובד, או שזה מציג פעמיים את אותה גלריה, אך ברגע שאני עובר על התמונה בגלריה הראשונה אז גם השניה זזה, כלומר, זה נהיה ממש 2 אותו דבר והם עובדות יחד, ואז אני לא יכול לשנות תמונות בשניה.

כשניסיתי את מה שכתבת לי, אז הוא העלים לגמרי את הגלריה השניה.

בקיצור, מה שאני מנסה, זה לשים את אותה גלריה (קטנה-דוגמא 1) כמה פעמים באותו עמוד, ואני לא מצליח.

אודה לעזרתך בפתרון הבעיה

קבצים מצורפים

• jquery.popeye.zip
    KB 40.8 · צפיות: 0

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
הסברתי כבר כמה פעמים
ID זו תעודת זהות
לעולם לא נותנים אותה ליותר מאובייקט אחד
תשתמש בקלאס, או ב NAME עם פילטר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה