קורונה האם הסגר הניתן לאכיפה ע"י רשויות החוק, הוא מעכשיו או ממחר בבוקר?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האם הסגר הניתן לאכיפה ע"י רשויות החוק, הוא מעכשיו או ממחר בבוקר?
אבקש רק מידע מאומת.

תודות!
הם צריכים להכין את הצו הזה. ראש הממשלה אמר שהלילה הם יכינו אותו. כל עוד הוא לא קיים הכל בגדר הנחיות.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

לא אני

משתמש מקצוען
מה כולל הסגר? למכולת ושות' מותר? להורים (לא זקנים..)? לתפילה?

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הם צריכים להכין את הצו הזה. ראש הממשלה אמר שהלילה הם יכינו אותו. כל עוד הוא לא קיים הכל בגדר הנחיות.
בערך מאיזה שעה זה יהיה ניתן לאכיפה?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
במה זה בעצם שונה ממה שהיה?
קדם זה היה המלצה ועכשיו זה יהיה אסור לפי חק (עם אפשרות לאכוף) אם גם זה לא יעזור יוכרז הסגר ואז יהיה צבא ברחובות.
בכל קונסטלציה שהיא זה אותם כללים. אסור לצאת לצרכים שאינם חיוניים. רק צורת האכיפה מחמירה, השתנתה וכנראה גם תשתנה הלאה. אבל מה שכן מותר היום אין צפי לביטול בהמשך וגם אם מסתכלים על מדינות אחרות בכולן מותר להצטייד במזון, לקבל טיפול רפואי וכו'.

אסטרונאוטית

משתמש פעיל
ואולי יש לי סיבה למה זה חשוב לי? וכן יש לי סיבה וזה מאוווווד חשוב לי לדעת!!!
אני באמת לא יוצאת מהבית כבר מתחילת שבוע. אני כל היום בבית עם 2 הילדים שלי ומתשתגעת. ותחשבי לפני שאת רושמת!!!

כל מילה,
אנחנו זוג עם תינוק שגרים בצפון, כשכל המשפחה במרכז.
אנחנו אמורים לעשות כאן פסח לבד?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ואולי יש לי סיבה למה זה חשוב לי? וכן יש לי סיבה וזה מאוווווד חשוב לי לדעת!!!
אני באמת לא יוצאת מהבית כבר מתחילת שבוע. אני כל היום בבית עם 2 הילדים שלי ומתשתגעת. ותחשבי לפני שאת רושמת!!!
אני לא מבינה מה את מתרגזת. מותר לצאת לצורך חיוני. אם זה צורך חיוני תצאי. הקנס זה מה שקובע לך בענינים חיוניים?

נראה לך שלמישהו קל? להפך, אם קשה לך את אמורה להבין שכל הקושי והתסכול שכולנו חווים יכול ללכת לטמיון על ידי חישובים של אנשים קטנוניים. וכשיש לי צורך חיוני אני לא רואה שום טעם לעלות לפרוג. עושים מה שצריך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה