קורונה האם החיידר והצהרונים ממשיכים לגבות ממכם תשלום?

ch miler

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
על אדר שילמנו מלא. השבועיים ששולמו ולא למדו בהם זה כנגד חופשת הפסח.
על ניסן לא שילמנו.
הגן כן דרש קצת יותר מחצי אבל שאלנו רב ספציפית עלינו ואמר שאם התשלום כבר ירד צריך להגיע לפשרה ואם הכסף עדיין לא ירד אין צורך לשלם.
לכן ביטלתי את הצ'ק.
הצ'ק הבא (אייר) צריך לרדת ולכן מתלבטת בנוגע אליו.
איזה רב? יעזור לי מאד.
וכן חופשת פסם תמיד נמשכת כמעט 3 שבועות ,ב'או ג' ניסן ועד אסרו חג (כולל) אז כן אצטרך להוסיף משהו,לא?וגם עוד יומיים שכן עבדו אחרי פורים ??

נושנושית

משתמש מקצוען
איזה רב? יעזור לי מאד.
וכן חופשת פסם תמיד נמשכת כמעט 3 שבועות ,ב'או ג' ניסן ועד אסרו חג (כולל) אז כן אצטרך להוסיף משהו,לא?וגם עוד יומיים שכן עבדו אחרי פורים ??
דווקא אצלנו בגן הימים של אדר חופפים לחופשת הפסח ואפילו אני צריכה לקבל עודף... אבל כמובן לא נכנסת לקטנות כאלו.
הגן היה אמור לפעול עד ערב בדיקת חמץ.
על השבועיים שלפני פסח ועל השבוע שאחרי פסח לא שילמתי.
(מציינת שהגן כן דרש תשלום על התקופה הזו. לא נראה לי שיש גנים שלא דרשו כלום)

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ההוצאה העיקרית של הישיבות היא האוכל, כך שזו נחסכה מהם.
את המשכורת ניתן לשלם גם ממה שהמדינה נותנת. מלבד זאת, מותר גם להוציא רמי"ם לחל"ת,
ובוודאי שעובדי לוגיסטיקה, (שמסתבר שהוציאו ברוב הישיבות. אל דאגה, מנהלי הישיבות לא פראיריים).
ישיבה שרצתה להוציא את הצוות לחל"ת, קיבלה הודעה שהתקציבים לא יועברו לאותו החודש,
בתקציבים אמורים להשתמש לתשלום משכורות ולכן אין שום סיבה ואפשרות להוציא לחל"ת

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שיבה שרצתה להוציא את הצוות לחל"ת, קיבלה הודעה שהתקציבים לא יועברו לאותו החודש,
בתקציבים אמורים להשתמש לתשלום משכורות ולכן אין שום סיבה ואפשרות להוציא לחל"ת
בישיבות לא כולם מסודרים בתלוש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה