בקשה האם הזמנות מסין יתעכבו בגלל וירוס הקורנה?

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
לא, בגלל שהמשלוחים כן ממשיכים להגיע
ויש הרבה פחות חבילות (כי אנשים חוששים, או אלו שלא נשלחות בכלל)
ולכן הטיפול בחבילות הוא יותר מהר!
בנוגע לפחות חבילות צודק :)

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
דווקא בגלל שדואר ישראל הרבה יותר פנוי התחילו להגיע לי חבילות בקצב מטורף...

ה
אבל הזמנתי לפני שבוע באלי אקספרס ומופיעה לי הודעה על ההזמנה שהם מאד ישתדלו לשלוח לי את המוצר בהקדם עד כמה שתלוי בהם.
בינתיים ההזמנה ממתינה למשלוח...
היום הזמנתי משהו - לפני שעה- זה לא סיכון, כי אם לא יגיע אתה מתלונן ומקבל החזר. זה עלי אקספרס. ולפי ההלכה זה גם בסדר, כי התקנון שלהם זה שאם תוך חודשיים זה לא מגיע אז אתה מקבל החזר מלא ! בגלל זה אנשים קונים שם , כי הם לא מפחדים מזה שלא ישלחו.)

מקווה שעזרתי :)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
היום הזמנתי משהו - לפני שעה- זה לא סיכון, כי אם לא יגיע אתה מתלונן ומקבל החזר. זה עלי אקספרס. ולפי ההלכה זה גם בסדר, כי התקנון שלהם זה שאם תוך חודשיים זה לא מגיע אז אתה מקבל החזר מלא ! בגלל זה אנשים קונים שם , כי הם לא מפחדים מזה שלא ישלחו.)

מקווה שעזרתי :)
חודשיים מאז שהמוכר שולח...
עכשיו ישנם מוצרים שזמן המשלוח מתארך נורא
(אבל ניתן לבטל את ההזמנה, בד"כ כל עוד המוכר לא שלח עדיין)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה