דרוש מידע האם גננת של משפחתון רשאית לסיים את השנה לפני הזמן ולהחזיר כסף להורים?

מצב
הנושא נעול.

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
בחוזה של נאות מרגלית מופיע, שאחרי 4:15 לא יינתן פירוט על קורות הילד, והורים שמעוניינים בדיווח יומי, יבואו לאסוף את ילדיהם לפני השעה הנ"ל.
והתמ"ת מאשר את זה??
מה ההיגיון בזה?
אם מגיעים ב4:25 יש עוד 5 דקות לדבר עם ההורים מבלי לגזול ח"ו מזמנה של הגננת!!

ט.ש.

משתמש פעיל
והתמ"ת מאשר את זה??
מה ההיגיון בזה?
אם מגיעים ב4:25 יש עוד 5 דקות לדבר עם ההורים מבלי לגזול ח"ו מזמנה של הגננת!!
העבודה לא נגמרת באחרון הילדים שהולך הביתה. צריך להכין למחר דברים. לשטוף בקבוקים, סדר כללי של משחקי המעון וכן הלאה... לוקח כמה דקות. הגיוני ולגטימי לגמרי שרבעה השעה האחרונה תהיה מוקדשת לזה

טאלי

משתמש פעיל
העבודה לא נגמרת באחרון הילדים שהולך הביתה. צריך להכין למחר דברים. לשטוף בקבוקים, סדר כללי של משחקי המעון וכן הלאה... לוקח כמה דקות. הגיוני ולגטימי לגמרי שרבעה השעה האחרונה תהיה מוקדשת לזה
ואת באמת חושבת שהיא מחכה לרגע האחרון..????
מניסיון של כמה כאלו (כולל מעון "מפוקח")
כל הסדר והלוגיסטיקה נעשית כבר בשעה 15:30

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אז אתם במצב טוב
פה ברמה א בבית שמש
כמה מטפלות שפניתי אליהן שיש להן רישום עמוס
אמרו לי
תראי יש לי ככה וככה שנות ניסיון
הורים רוצים אותי
ולכן אני מתחילה ב8:00
ומסיימת ב4:00
לא כולל יום שישי
שאלתי לפחות תחזירי כסף
לא
ההורים יודעים שזה התנאי אצלה ועדיין רושמים
אז מהכפת לה
החוצפה הזאת כל כך עיצבנה אותי
ואמרתי שמי שמחפפת בשעות ועושה ככל העולה על רוחה
למרות שאם היא עובדת עם התמת
היא חייבת להתחיל ב7:00
ולסיים או ב4:00 עם שישי או ב4:30 בלי שישי
ולא עושה את זה
לכו תדעו במה היא עוד תחפף
אחרי שראיתי שזה הכיוון רשמתי למטפלת פרטית
יותר יקר אבל הייתי יותר רגועה
למה לא מעון?

ט.ש.

משתמש פעיל
ואת באמת חושבת שהיא מחכה לרגע האחרון..????
מניסיון של כמה כאלו (כולל מעון "מפוקח")
כל הסדר והלוגיסטיקה נעשית כבר בשעה 15:
מאמינה שהיא לא 'מחכה' לרגע האחרון אבל בהחלט יש המון ימים שהיא מגיעה לזה רק אז ולכן צריך להיות מוגדר הזמן הזה כזמן שהמטפלת לא מדברת עם ההורים.

עבדתי בתור נערה כמטפלת במעון. העבודה קשה מאוד ותוך כדי גם צריך להספיק את נקיון המעון וכל מה שנגזר מכך.
לפעמים מספיק ילד שעשה שוב בטיטול כדי שהמטפלת לא תספיק לשטוף את הבקבוקים בזמן וכן הלאה.

אני מעריצה את המטפלות של הילדים שלי. מפנקת אותן ומשתדלת להקל עליהן כמה שיותר אם אני יכולה.
אני רואה שזה שווה לי. מעבר לזה שבאמת מגיעה למטפלות כל הערכה הזו- בתור אמא אני מרוויחה מזה המון.
המטפלות עושות בשבילי מעל ומעבר. מפנקות את הילדים, משתפות אותי יותר משאר ההורים בנעשה במעון וכן הלאה...

מצד שני- כשעבדתי במעון- הורים שהפגינו חוסר אמון/ חוסר הערכה - הילד שלהם הפסיד. אומנם טיפלתי בו כמו שצריך אבל הלב- פחות היה שם... (קשה מאוד להחזיק בעבודה קשה שדורשת ממך מקסימום ונותנת מינימום שכר ובמקביל גם אין הערכה ולהיפך יש תחושה שמנסים כל הזמן לתפוס איפה המטפלת לא בסדר)

אני רואה שהרוח הכללית פה של האנשים היא לחפש איפה המטפלת לא בסדר אבל בסוף- ההפסד כולו של הילדים שלכם...

(אני מסכימה לגבי החסרת הימים והשעות שזה לא בסדר. מרגישה שיש מעבר לכך התמרמרות על המטפלות ועליה אני כותבת)

נערך לאחרונה ב:

מה יש

משתמש מקצוען
מה עם הילדה שברור שיותר טוב לה אצל המטפלת הקבועה? (מקווה לפחות...
לא חושבת שלילד טוב אצל מטפלת שלא רוצה אותו.
ברור שאתם צודקים,
אבל אם המטפלת אומרת שלא רוצה לעבוד אז- קל מאד לדמיין למה.
אני לא אוהבת שהילד שלי מתרוצץ בבית ברוך ילדים של המטפלת בעצמה, שהראש שלה לא איתו
(לכן שולחת למעון/לא שולחת בימים כאלו, לפי היכולת)
זה ראש שקט להורים המטםלת הקבועה
לא מאמינה שאפשר למצוא מטפלת ל3 ימים בתאריכים הללו בלי לפשוט רגל
אבל לילד לא חושבת שזה טוב ללכת לשם.

ויש מלא מטפלות שלא עומדות בכללי התמת, אבל יש גם הורים- מדהימיםםםם (בלשון סגי נהור).
הילד נמצא אצל המטפלת יותר שעות ערות מבבית,
תבינו שכשהיא גומרת יום גם אם היא הכי אוהבת אותו- לא בא לה לראות אותו אפילו עוד דקה.
והיא לא מרוויחה כל כך הרבה, יחסית לעבודה הקשה.

אגב, אמרה לי פעם מטפלת שאמא התלוננה ליה כשהסבירה שתבוא לקחת ילד חולה
האמא בקשה שהמטפלת תתן אקמול והמטפלת הבהירה שלפי כללי התמת אסור לה
ענתה האמא- אבל אתם אמורים להיות פתרון לאמהות עובדות, ועכשיו בגללך (כן כן לא בגלל שהילד חולה ואת מי מעניין שהוא צריך אמא עכשיו) אני מפסידה שעות בעבודה.

אני פגשתי המון מטפלות שמוכנות שהילד ישאר אצלן בימים של חתונה וכדו' אחרי השעות (בתשלום, אז מה? זה לא חסד?) אני יושבת בגינה כמו כל נשות עם ישראל ושומעת על מטפלת שעושה תרגילי פיזיותרפיה עם פעוט שעוד לא למד ללכת (לבקשת האמא כמובן) מטפלות מדהימות חמות ואוהבות
רק אספר שיש לי שכנה שהיא מטפלת משפחתון. לא שלחתי אליה אף פעם אך בשיחת-גינה ספרתי לה שהבן שלי נגמל והיא אומרת לי אני צריכה לדבר עם האמהות יש לי 2 ילדים שעולים שנה הבאה לגן עירייה צריכה להזכיר לאמא לגמול אותן נראה אולי נשעה לשתיהם יחד זה יקל עליהם. תקשיבו טוב- היא גומלת את הילדים אצלה. היא ממש חושבת שזה בתחום אחריותה
ואולי זה לא פלא, כי הילדים אצלה משבע עד ארבע וחצי (אני רואה את ההורים במדרגות) ובשש הולכים לישון (ככה דווחה לי אמא אחרת) אז באמת מי יזכור לגמול אותם, האמא או הגננת?
חייבת לומר- תמיד שקט שם ונשמע כיף, מוסיקה לילדים ועוד.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
"לא חרבה ירושלים אלא על שהעמידו דיניהם על דין תורה"
אם על דין תורה כך ק"ו על דיני התמ"ת.
זה העובד שלך יגיד לך שהוא מגיע כל יום ב-10 במקום ב-8, ואתה מעיז לנקוט נגדו צעדים כלשהם.
תפסיקו לצטט מאמרי חז"ל שאין להם קשר לנדון.

לאנגער

משתמש מקצוען
זה העובד שלך יגיד לך שהוא מגיע כל יום ב-10 במקום ב-8, ואתה מעיז לנקוט נגדו צעדים כלשהם.
הבאתי את זה כנקודה למחשבה... לא אמרתי שתמיד צריך לשתוק ולהבליג.
ובכל זאת יש "קצת" הבדל בין עובד שבא כל יום שעתיים מאוחר, לבין בקשת התחשבות חד פעמית ובהחזרת תשלום.

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
היום הגננת של הבן שלי החליטה שצריך לבוא לקחת אותו בשתיים וחצי
היא אפילו לא בקשה אם אפשר להתחשב....פשוט קבעה.
אני גם עובדת וגם בצום...(וכל אחת והעבודה שלה)
לא הבנתי על סמך מה היא קובעת כאלה דברים:cautious:

ש.ר

משתמש פעיל
היום הגננת של הבן שלי החליטה שצריך לבוא לקחת אותו בשתיים וחצי
היא אפילו לא בקשה אם אפשר להתחשב....פשוט קבעה.
אני גם עובדת וגם בצום...(וכל אחת והעבודה שלה)
לא הבנתי על סמך מה היא קובעת כאלה דברים
רוב המשפחתונים גומרים היום בשתיים תגידו תודה שהוסיפה לכם חצי שעה.

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
רוב המשפחתונים גומרים היום בשתיים תגידו תודה שהוסיפה לכם חצי שעה.
מי החליט שגומרים מוקדם
לפי החוק היא אמורה לעבוד רגיל כמו שאני עובדת רגיל....לא?
כל יום החלטה אחרת כדי להקל על עצמה
לא מבינה מה קורה פה

סופרוומן

משתמש מקצוען
מי החליט שגומרים מוקדם
לפי החוק היא אמורה לעבוד רגיל כמו שאני עובדת רגיל....לא?
כל יום החלטה אחרת כדי להקל על עצמה
לא מבינה מה קורה פה
את פשוט לא מודעת לכללים.
כבר שנים מטפלות משפחתון יכולות לסיים בשתיים בימי צום.
יש הסכמה עם הרשתות החרדיות. זה לא כתוב בשום מקום, אבל אם תתלונני במ״ת למשל תצאי פיסטוק. לפחות בעניין הזה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה