דרוש מידע האם בניית אתרים קשור לעיצוב גרפי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כן, מעצבים גרפיים עם התמחות בעיצוב ואפיון אתרים יכולים לתת מוצר מושך יותר מבחינה ויזואלית מאשר מתכנתים

מוזיקאית בדם

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אבל אם למדתי עיצוב גרפי זה אומר שאני גם יודעת עיצוב ואפיון אתרים או שרק אם למדתי גם וגם פשוט העימובים שלי יהיו יותר מושכים
תודה רבה

Harry Potter

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית

אוראל אנקורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב אתרים זו נישה בפני עצמה ובהחלט צריך ללמוד, אבל מי שיש לו ידע בעיצוב גרפי אוטומטית הרמה תהיה גבוהה בעיצוב אתרים. אפיון זה החלק הטכני שמאחורי הקלעים
בהצלחה!

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אבל אם למדתי עיצוב גרפי זה אומר שאני גם יודעת עיצוב ואפיון אתרים או שרק אם למדתי גם וגם פשוט העימובים שלי יהיו יותר מושכים
תודה רבה
אם למדת עיצוב גרפי לא תדעי איך לעצב אתר כל עוד לא תלמדי
אבל ברגע שתלמדי מסתבר שיהיה לך יותר קל מכל אחת אחרת והתוצרים שלך יהיו טובים יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה