מידע שימושי האם אתר פרוג סייע לך אי פעם?

טיטוש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
וואו איזו נוסטלגיה.
מצאתי היום במקרה את הנושא המדהים הזה מלפנים שנים.
ולמרות שאין רוח חכמים דאתרא קדישא הדין נוחה בהקפצות ישנות, והוא ישן נושן,
לא יכולתי שלא להתפעל ולהתרגש. כי בהחלט האתר כאן רק השתבח עם השנים.
אתר פרוג חי, עוזר, מסייע ומחבר בין אנשים.

וברצוני להוסיף את הסיפור שלי.
לפני כחודש וחצי הוזמנתי לאירוסין של אחיינתי בבני ברק, מדובר בשידוך מדהים של בחורה מסמינר החסידי, עם בחור מצטיין ביותר מאחת הישיבות החסידיות בבני ברק.
כשהגעתי לוורט שהיו בבית הכלה, שאלתי בהתרגשות מיהו השדכן המוצלח שעשה את השידוך.
גיסתי אם הכלה, צחקה ואמרה: אתר פרוג...
מסתבר שאחיינית שלי אחות של הכלה, יצרה קשר עם אחות החתן דרך ההודעות הפרטיות כאן באתר פרוג בקשר לסיוע לשידוך אחר בכלל בעקבות הודעת בקשה לעזרה. מכאן לשם. הן 'מצאו' את השידוך הנכון. אח שלה לאחות שלה....

אני יודעת ובטוחה שזה לא הסיפור המרגש היחיד מהחיבורים שיש כאן באתר.
כל האתר הזה הוא עולם של חסד ועזרה. וזה המקום להודות למנהלי האתר, והפורומים.
וגם לאלו שתמיד עוזרים ומסייעים. יישר כח!

naftali r

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
וואו מרגש ביותר.

אמנם אני נעזרתי רבות באופן אישי מהאתר, אין ספור פעמים בידע רב, בתחום עבודתי, וגם בלקוחות ושיתופי פעולה.
אך הדבר שהכי ריגש אותי זה סיפור שהתרחש כאן לפני חודשיים בערך כאשר ניק כאן בפרוג מצא סנסור של אינסולין שנאבד לחולה סכרת.
יום שישי, כמה שעות לפני שבת, אני דאגתי מאד לחולה שאיבד את המכשיר, והנה איזה פלא, השם עזר ובאמצעות פרסום האשכול כאן בפרוג נמצא המאבד, תוך כמה שעות. זה מאד ריגש אותי.

הלינק לאשכול המדובר:
הכח של פרוג.

מנוחי פרידמן

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אין על מה לדבר בכלל, אני יכולה להעיד שמעבר לפעילות השוטפת המסייעת לי בתעסוקתי וכו'. יצרתי אין סוף קשרי עבודה וכו'
גם קניות במרחבי הרשת ומציאות מעניינות, והרבה דיונים מעשירים ופורים בחיי היום יום.

אני רוצה לציין שאין לי גישה לאתרים אחרים, ומאדאילוגיה אני לא מחוברת לשום אתר חדשות כלשהו, אך כשיש אירועים בטחוניים, תקופות של מבצעים בעזה, פיגועים לא עלינו וכו' אני יודעת שאני יכולה להתעדכן באופן שוטף ובצורה נקיה באתר פרוג..
וזה בלי שום קשר לכל העזרה והמידע הזורם כאן בכמויות נדיבות וברוחב לב מהמשתמשים.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אחד החששות הגדולים של הנהלת פרוג (לפי הבנתי),
הוא שיצא מהאתר הזה "שידוכים"
(אמנם בדרך זו לא איכפת להם, אך יכול להיות גם אחרת...)
אין לאתר פרוג שום חשש שיצאו שידוכים מתוך האתר. ההיפך הוא הנכון!
כמובן שפרסום נושא עם פרטים של בחור ובחורה, יכול לגרום לתוצאות שאנו לא רוצים שיגרמו.
ולכן אנו אוסרים פרסום מסוג זה.
אך האתר אינו אתר היכרויות חלילה, ולא נתקלנו עד כה בתקלות חלילה דרך האתר.
כל המשתמשים שיש להם יכולת לתקשר דרך הודעות פרטיות הינם רשומים וידועים לנו עם כל הפרטים שלהם, ויש בקרת תוכן.

fff

משתמש חדש
מנוי פרימיום
נראה לי שהיום כבר באמת אין אדם חרדי שלא מכיר את האתר פרוג, בייס מטורף של ידע, עזרה וחכמת המונים.
כשאני מחפש בגוגל כבר התרגלתי להוסיף את המילה פרוג אחרי משפט החיפוש, (גם בלי זה בדרך כלל פרוג מופיעים בתוצאות) הידע שיש כאן בכל דבר הוא אדיר.

נעזרתי רבות גם בפן האישי מהאתר, אני לא יודע אפילו מאיפה להתחיל.... כל כך הרבה שיתופי פעולה, עיצות וכו' . אני לבד גם הייתי שליח של פרנסה ללא מעט אנשים ובעלי מלאכה מתוך הפורום. גרפיקאיות, צלמות וכו'
אז תודה מעומק הלב על האתר ועל האפשרות! ועל השמירה על הרמה הרוחנית וכו' כאן באתר.

זה המקום להודות גם למנהלי פורום איש את רעהו וכו'

ספיר וקסת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מדהים לקרא את כל התגובות כאן מלפני שנים.
אתר פרוג היה וישאר האתר (בה"א הידיעה) לציבור החרדי השמור.
יישר כח!

שגיאות מי יבין

משתמש צעיר
אני נעזרתי אין ספור פעמים באתר זהו האתר המוסמך ביותר לבירור כל הנושאים !!!
מ- רופא שיניים ועד אינסטלטור כולל ה-כל .
רבי @חיים דיקמן תודה רבה ענקית.
אם אפשר בקשה קטנה שתשלח לי הודעה פרטית כי יש לי בקשה מאד חשובה ודחופה.
תודה.

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני נעזרתי רבות כאן באתר.
האינסטינקט הראשון שלי כשאני צריך איזה עזרה וסיוע הוא להיכנס לפרוג וחפש מידע רלבנטי.
אגב, כמה מרגש לקרוא את הפוסט של @mat (השני באשכול הזה), ולראות כמה התקדם נטפרי מאז.....
תודה רבה ר' @חיים דיקמן על כל מה שאתה עושה למען עם ישראל!!!!!

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כשאני מחפש בגוגל כבר התרגלתי להוסיף את המילה פרוג אחרי משפט החיפוש,
זה הדבר !!
אוטומטית בכל חיפוש מידע שקשור באורח החיים החרדי, על כל גווניו וצורותיו, אני מוסיף את המילה פרוג, וכמעט אפפעם לא מתאכזב !!
אין דברים כאלה !!
פשוט לא להאמין !!
וכן, מילה טובה למנהלי האתר על הדאגה לרמתו הרוחנית של האתר, אין ספק שזה השקעה גדולה ועצומה, ועל כך אני אסיר תודה, אתר כזה עם טונות מידע ברמה הזאת, מזמן היה יורד מהפסים, ונחסם בנטפרי, לולא מאמציהם של מנהלי האתר.
שאפו ענק !!!!

הלה ט

משתמש חדש
מנוי פרימיום
וואו ואואו ואאו
אנחנו בבית בפרוג מא' ועד תיו!

אתגרים בפורום פמ"ג שפותחים לי את הראש, וגם אולם לשמחה משפחתית שלקחנו מהמלצות בפרוג
בריאות, ידע שהציל כפשוטו ! (אה, וגם בלונים לבת מצווה של ביתי)
גרפיקאית מקצועית שגייסתי
דירת נופש לבין הזמנים
המלצות לאיש מקצוע כששפיצתי את הבית
וילונות זולים לחדר הילדים
זינוק ברמת המקצועיות שלי
חנוכה, רעיונות לגיבוש המשפחתי אצלנו :)
טיפים לחיי היום יום!! (מכירים את האשכול הזה?)
יד 2 של פרוג (אווחחח הספריה בסלון, שראתה את פרוג מולה כבר בבית הקודם חחח)
כדורי גבינה לחג השבועות (בנגיעות לוטוס של ה.בקר, אלא מה??)
לימודים וסדנאות ממדריכים ואשכולות מלמדים בכל נושא באתר
מתכונים טעימים ובשפע * מרשמלו (הניקית, לא הממתק:)) *משכנתא שנעזרנו מאד כאן במישהו מהאתר
נטפרי שקמה ביוזמה ברוכה מתוך האתר (פתאום קראתי את זה בראשית הדיון כאן)
סרטונים שפתוחים בנטפרי על טהרת הקודש, המיזם החדש של פרוג רק מהשבוע האחרון. תודה!!
עבודה, כפשוטו, לקוחות חדשים ושיתופי פעולה, וכמובן עזרה ועזרה ועוד עזרה, על כל צעד ושאל. על כל שאלה תשובה.
פורים! כולו פרוג. התחפושות, המתכונים, משלוחי המנות. הפורים שלנו פרוג, ואין פורים מבלי לעבור על אשכול התחפושות השנתי הגדול ביותר בפרוג!
צילומי הניו בורן המטריפים שעשתה לנו צלמת מפרוג, איך לא..
קורונה.. מי זוכר? אבל חלק גדול ממה שעשינו להעביר את הסגר בקורונה זה היה פרוג, להתחזק אחד מהשני, להתעדכן, וכו'
ריצוף.. .כן גם זה... ההחלטה על הריצוף בבית רק אחרי כל ההודעות והדיונים על סוגי הריצוף הקיימים היתרונות והחסרונות...
שיתופים שיתופים, בדיונים ובתיקי עבודות שנותנים השראה מטורפת ופותחים את הראש!
תהילים וערבות הדדית, שיש בפרוג על חולים ונזקקים, לא תמצאו באף אתר בעולם.

תודה לכם על האתר! פשוט תודה!

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ב"ה עד היום נעזרתי ונעזרת באתר המון
וסליחה על השאלה.
אבל זה תפס אותי
ויש בקרת תוכן
כלומר, נכנסים להודעות פרטיות וקוראים אותן?

חניק

משתמש פעיל
גם אני רוצה להודות למנהלים, אני נעזרתי רבות, בייעוץ בעניינים שונים, במידע, במתכונים ועוד...
יישר כח גדול על הכל!!!

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
ב"ה עד היום נעזרתי ונעזרת באתר המון
וסליחה על השאלה.
אבל זה תפס אותי

כלומר, נכנסים להודעות פרטיות וקוראים אותן?
כשיש דיווח ממשתמש על הטרדה או על תוכן שלילי? בוודאי שכן. אנחנו מחויבים על כך לאתר שלנו!

בייסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
חברי האתר פרוג היקרים, שלום רב!

חברים יקרים!

בשנים האחרונות האתר המדהים שלנו התפתח וגדל, נוספו בו הרבה אנשי מקצוע מתחומים שונים, מאות אלפי דיונים מקצועיים, אנשים דרך האתר נעזרו אחד בשני, התפתחו מקצועית, למדו דברים, פרסמו תיקי עבודות, מצאו עבודה ועוד.

כפי הידוע לכם, השימוש באתר הינו חינמי, ולמרות שאנו קהילה חרדית זאת הקהילה הגדולה והאיכותית ביותר של מעצבים ואנשי מקצוע מתחומי התקשורת החזותית בישראל.

למרות זאת, כמנהל האתר אני מרשה לעצמי לבקש בקשה קטנה-גדולה, אנו רוצים פידבק. זה חשוב לנו ביותר בשביל להמשיך לפתח את האתר ולהשקיע בו.

לכן, משתמשים יקרים, האם אתם יכולים להצביע על מקרה מיוחד שנעזרתם באתר בכל דבר ובפרט ברמה מקצועית, מצאתם עבודה, מצאתם עובדים, או לקוחות הגיעו אליכם דרך האתר?

אשמח מאד לקבל כאן באשכול פידבקים וסיפורי הצלחה. זה כמו דלק בשבילנו!

(אם אינכם מעוניינים לפרט... אסתפק במילים כלליות, כמו 'נעזרתי בלקוחות חדשים' וכדומה.

תודה רבה
חיים דיקמן
בשם כל צוות הנהלת האתר
אין מילים.
העזרה ההדדית באמצעות הפורום הזה הוא אדיר. וזה פשוט מרנין את הלב לראות כמה אנשים באים ומעניקים לשני מכל הלב, וזה זכות גדולה שאתה מעניק את הפלטפורמה הזאת.
רק אוסיף פרפרת אחת
החפץ חיים מפרש את הפסוק 'עולם חסד יבנה', ה' בנה את העולם בצורה כזאת שכל אחד יוכל להעניק לשני ולכל אחד יהיה צורך לקבל מהשני. לדוגמא בן אדם רוצה לאכול לחם, הוא צריך לזרוע חיטה, לטפל בה, לקצור את החיטה, לטוחנה, לרקדה, ובסוף בסוף לאפות לחם. כמה חסד עושים לנו כל האנשים שמתעסקים בזה?
וכמה התעלות רוחנית יהיה לכל אחד אם הוא יחשוב כמה חסד הוא עושה ללקוח שלו כשהוא מעניק לו את מה שהוא צריך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה