עזרה בוורד האם אפשר לעשות שתי סוגי הערות

יש שדה

משתמש פעיל
שלום וברכה.
אני מכין קובץ וורד.
חלק מההערות בו צריכות להישאר.
וחלק שני אני מכין רק לעצמי.
יש דרך איך לסמן את ההערות שאותם אצטרך לזכור למחוק?
או לעשות שתי סוגים של הערה? אולי שתי מספור?

תודה מראש

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אם תצטרכו בהמשך יש גם עוד סוג שלישי של הערות - הערות בלון, ויש תוספים שמאפשרים להמיר הערות בלון להערות שוליים ולהפך.
ואגב יש תוכנה (שמיועדת למחשבי מאק בעיקרון) שמאפשרת זרמים של הערות בלי הגבלה, תוכנת MELLEL

יש שדה

משתמש פעיל
אם תצטרכו בהמשך יש גם עוד סוג שלישי של הערות - הערות בלון, ויש תוספים שמאפשרים להמיר הערות בלון להערות שוליים ולהפך.
ואגב יש תוכנה (שמיועדת למחשבי מאק בעיקרון) שמאפשרת זרמים של הערות בלי הגבלה, תוכנת MELLEL
שלום וברכה
א. תודה על היחס.
ב. הערות בלון (אני לא מכיר אותם) אבל אני מתאר לעצמי שהם מיועדות למחשב ולא להדפסה.
ג. אם אפשר הפניה לתוספים הללו אשמח להחכים.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
שלום לך.
1. לגבי הערות בלון הם בעיקר מיועדים למחשב, אבל יש סוג הערות רביעי שנקרא הערות צד שיש תוספים לעשות אותם, כמו התוסף של רחמים יעקבובוב, שהם יכול להיות שכן מותאמים להדפסה, אני רק לא יודע אם הם בנויים באופן שאפשר לסנכרן אותם עם סוג הערות אחר לפני ההדפסה.
2. לגבי תוכנת מלל הוא תוכנה למאק, כתבתי על זה כאן מאמר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה