האם אפשרי להוציא משכנתא לדיור ללא חוזה?

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ברצוני להוציא משכנתא על הדירה שלי כדי לסייע לבתי בקניית דירה. דא עקא, שכרגע אין לה דירה על הפרק, ואני חושש שכשתהיה אחת כזו נצטרך 'לחטוף' ולא נוכל להמתין להוצאת משכנתא.
השאלה היא, האם ישנה איזו היתכנות להוציא משכנתא [בריביות של משכנתא לדיור כמובן] ללא שיש חוזה קיים?

תודה מראש לעונים.

abc321

משתמש פעיל
ברצוני להוציא משכנתא על הדירה שלי כדי לסייע לבתי בקניית דירה. דא עקא, שכרגע אין לה דירה על הפרק, ואני חושש שכשתהיה אחת כזו נצטרך 'לחטוף' ולא נוכל להמתין להוצאת משכנתא.
השאלה היא, האם ישנה איזו היתכנות להוציא משכנתא [בריביות של משכנתא לדיור כמובן] ללא שיש חוזה קיים?

תודה מראש לעונים.
משכנתא לצורך סיוע לרכישת דירה לילד לא מוגדרת כדיור

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נדוניה יש דרך להוציא בקומבינה גם ללא חוזה.קצת מורכב
אבל נדוניה זה הגדרת כל מטרה לדיור..
ב פועל זה בין דיור לכל מטרה. כאשר יש בנקים שזה יותר קרוב לכל מטרה.

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה ההבדל באופן כללי בגובה הריבית בין 'כל מטרה' ל'נדוניה'?

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@ari1980 אני רוצה לשאול אותך שאלה אישית, תוכל להשאיר מייל, או לפנות אלי ל- AF753010 שטורדל גימייל.

בתודה מראש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה