התייעצות האכן זוהי הבמה?!

@Simcha

משתמש מקצוען
בהמשך למה שכתבתי אני לא יודע לגבי אחרים אבל אני קיבלתי המון המון תועלת מכמה אשכולות שפתחתי ושאחרים פתחו לא תמיד הדברים הם תורת משה אבל הם נותנים כיון וידע וצד שני

כמובן שאין כאן מקום להכליל, וכמובן שרוב רובן של האשכולות אינן משתייכות לסוג זה של צורך, אך בכל זאת כדאי להכיר בכך שישנו גם את הזן הזה של הצורך עבור פותחי האשכולות
כפי שהבהרתי לעיל, הדברים נכתבו בהקשר של אשכולות מאוד ספציפיים.. כמובן שיש כאן כר נרחב למידע מגוון ויעיל כמעט בכל נושא.

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני חייבת גם לציין שפרוג הוא אתר מדהים,לי יצא הרבה פע' להתייעץ, אפילו לאחר שקיבלתי איזשהוא יעוץ רפואי
ותתפלאו--- יש כאן הרבה ידע!!!!
הרבה פע' שהולכים לרופא (וזו רק דוג') הוא נותן את הפן היעוצי מבחינה קונבנציונלית ודי, בפרוג מקבלים ידע ומענה מכל הבחינות (שיטות טבעיות, מה עזר יותר ומה פחות, רופאים מומחים שכדאי ללכת וכו)

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני אישית נעזרתי כמה פעמים בידע מתגובותיהם של הקוראים (חוץ מזה יש הנאה מסוימת בתחושה של הנה עזרתי למישהו אז מה זה משנה מה עומד מתחת לזה העיקר שזה נהנה וזה לא חסר;) )
כמה נכון!

שוש10

משתמש פעיל
האתר והצוות מאד מדהימים!
לענין האשכולות:
א] יש כאן הרבה תועלת של ידע רחב בהרבה נושאים
ב] ידע רפואי מכיון שיש קצת השפעה של חברות התרופות על הרופאים [בונוסים וכדו']
ולא פעם ולא פעמיים ראיתי סוכנות שנכנסים לרופאים/ות בכדי להציע את מרכלותן
ברגע שאת/ה שומע את הציבור הרחב וכל אחד עם הנסיון שלו מאד מיקל עליך לבקשות שונות מהרופאים.
ג] ידע על רקע נפשי הרבה פעמים מקבלים סוגי אבחנה, והרי אנחנו כהורים רוצים את הכי טוב וגם לדעת את כל הפתרונות
ולדעת לבחור מה טוב לכל אחד
וכן הלאה לאורך כל הדרך.........

דבר סתר

משתמש פעיל
חשבתי לאחרונה על רעיון של מאגר מידע רפואי בצורה של סיפור המקרה שלך
למשל (דוגמא אמיתית)
סבלתי מבעיה XXXXXX רופא המשפחה רשם לי YYYYYYY והמליץ עלZZZZZZ
ביום שישי אחד קיבלתי התקף ורצתי למוקד ודווקא שם הרופא המליץ על GGGGG
וזה פתר את הבעיה (אגב הכל נכון חוץ מהסוף הטוב)
הרעיון הוא שבמקום שהמתיעץ יעלה את הבעיה שלו וכולם יחוו דעה יהיה להיפך המיעץ יעלה את הסיפור שלו (עם ההדגשים החשובים לדעתו) והמתיעץ יוכל לבחור את מה שרלונטי בשבילו
מה דעתכם?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא מבינה את הבעיה.
מאז ומתמיד אנשים מתייעצים אחד עם השני, בכל העינינים!
אז פעם זה היה במכולת, בבית כנסת, בגינה, בחצר המשותפת וכד'.
היום זה בפרוג.

העולם לא השתנה, שיטות התקשורת השתנו. זה הכל.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
איש את רעהו הוא אחד הגמ"חים הגדולים ביותר של המגזר החרדי.
אני כותבת במלוא הרצינות. כמויות העזרה שמוגשות פה, לעתים בערוצים תת קרקעיים - עצומות ולא ניתנות לשיעור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה