ב.ד.ה. האישה גיטה מנדלבוים ע"ה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מב"ב?
למה טובה?
ידוע לי גיטל בת רבקה לרפו"ש

גם אני שמעתי כעת להתפלל על גיטל בת רבקה (מב"ב) לרפוא"ש
אבל אולי זו לא אותה אחת?

בכל אופן, המצב שלה כעת התייצב מעט בחסדי שמים.
אבל זקוקה עדיין לרחמים עצומים!

בשורות טובות!!
אכן
הבן שלי בירר שוב וזו היתה טעות
השם הוא אכן גיטל בת רבקה
לרפו"ש

תודה ששמתן לב.

משה שולמן

משתמש מקצוען
רפואה שלימה בתושח"י
אמרו עכשיו פרק תהילים!
פרק קכא:
א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

רחשי הלב

משתמש מקצוען
טרגדיה בב"ב: בביה"ח תל השומר נפטרה כעת לאחר המחלה הקשה גב' גיטה מנדלבוים ע"ה, אשת רבי יהושע מנדלבוים מחשובי אברכי כולל פוניבז' מרחוב מלאכי. בת 56. השאירה 7 ילדים ולא זכתה לחתן אף אחד. הלוויה בצהריים.

@הכלבויניק @מרשמלו
נא לשנות כותרת

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
היתה מורה שלי בפתח תקווה לפני שעברה לבני ברק..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה