האטת גלישה פתאומית ב 019

loving music

משתמש מקצוען
אני ב 019 (נטסטיק), באופן כללי מרוצה מאד ממהירות הגלישה,
אבל מדי פעם - לפעמים זה קרוה פעם בשבועיים ולפעמים 4 פעמים ביום אחד -
בבת אחת מהירות הגלישה נהיית נמוכה בצורה קיצונית, ואז שום דבר לא עוזר, צריך להתקשר ל 019 ולבקש מהם ריענון לקו, ואז הבעיה נפתרת מיידית.
אמרתי להם שהבעיה חוזרת על עצמה והם ניסו לטעון שהבעיה בנסטיק או במחשב, אבל המציאות היא שריסטרט למחשב/לנטסטיק לא מועיל - רק פניה אליהם שיעשו ריענון, מה שמוכיח על פניו שהבעיה היא בצד שלהם
מוכר למישהו?
מה גורם את זה? מה זה בכלל ה"ריענון" שהם עושים? ויש שרך למנוע מזה לקרות?
אני לא יכולה לעבור לחברה אחרת כי זו החברה היחידה שיש לה אנטנה במרחק סביר ממני
תודה רבה!

A052

משתמש סופר מקצוען
אני לא יכולה לעבור לחברה אחרת כי זו החברה היחידה שיש לה אנטנה במרחק סביר ממני
רק הערה, 019 היא לא חברת סלולר ראשית, היא עובדת על תשתית של חברת פרטנר ולכן זה אמור להיות אותה קליטה.
ויש עוד חברות שהם על אותה תשתית.

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אצלנו זה בדיוק אותו דבר והטכנאי מחשבים המליץ לי לעבור לחברה אחרת כי הגלישה מאד איטית.

loving music

משתמש מקצוען
אצלנו זה בדיוק אותו דבר והטכנאי מחשבים המליץ לי לעבור לחברה אחרת כי הגלישה מאד איטית.
זה בדיוק הענין, הגלישה לא איטית בכלל, להיפך - זאת החברה שנותנת את המהירות הגבוהה הביותר באזור שלי
רק שמדי פעם יש האטה על גבול הניתוק
רק הערה, 019 היא לא חברת סלולר ראשית, היא עובדת על תשתית של חברת פרטנר ולכן זה אמור להיות אותה קליטה.
מענין, אבדוק את זה
תודה

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא רק על פרטנר, בכל איזור יש להם הסכם אחר. גם עם פלאפון.

112123

משתמש מקצוען
גם אצלי בד"כ 019 ממש מצוינים (ואני עם נטסטיק הכי פשוט שיש) אבל מדי פעם המהירות זוועתית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה